@nightmare_fredbear: były już 2 przypadki dywersji na torach. Na zdjęciach wygląda to jak brak kawałka torów, więc niektórzy myślą że przyszedł taki Mieciu spod monopolowego z piłą do metalu i sobie wyciął na złom. Zapominają tylko że to nie jest takie łatwe więc jak się kradnie to duże ilości i nie widać równych cięć jakie są zazwyczaj w takim przypadku
Komentarze
OdświeżEdytowano - 20 listopada 2025, 23:57
Potrzebuję wytłumaczenia i/lub masażu
Odpisz
21 listopada 2025, 09:37
@nightmare_fredbear: były już 2 przypadki dywersji na torach. Na zdjęciach wygląda to jak brak kawałka torów, więc niektórzy myślą że przyszedł taki Mieciu spod monopolowego z piłą do metalu i sobie wyciął na złom. Zapominają tylko że to nie jest takie łatwe więc jak się kradnie to duże ilości i nie widać równych cięć jakie są zazwyczaj w takim przypadku
Odpisz
21 listopada 2025, 09:20
Odpisz