Był jeszcze trzeci brat - Kabel. To on się rozpruł przed Bogiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Deal życia
Angielskie śmieszki
Równi i równiejsi
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2025, 13:32
Kiedy usłayszałem to imię to pomyślałem najpierw o TADC lol
Odpisz
25 listopada 2025, 17:10
@cziker_z_maka: Ja też :D
12 grudnia będzie kolejny odcinek i potem jeszcze 2 xd
Odpisz
26 listopada 2025, 09:50
@cziker_z_maka: też ale niestety to nie pan gęba. lubię ten serial, ale dziwne że czasami czuję że jestem tego fanem... mają mieć imprezkę na plaży! będzie oglądanie w zimie jak nasza ekipa się bawi na plaży XD
Odpisz
29 listopada 2025, 21:41
@Stoowarb3000: Ja się nie mogę doczekać, bo ja to zmieszczą w jeszcze kilku odcinkach? XD
Są serie jak One Piece lub Naruto, a tu nagle takie tempo
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2025, 21:56
@Ooonv: też nie mogę się doczekać... ciekawe co się u nich intensywnego i śmiesznego odwali... I jakich tekstów będę używał po nich... ciekawe co z jaxem... niektórzy fani i użytkownicy sądzą że jest załamany za to że się pokłócił z pomni (ja tak nie sądzę XD) w odc 6 (powiem że nikogo nie shipuję, nie lubię tak)
Odpisz
3 grudnia 2025, 07:35
@Stoowarb3000: Ludzie się boją, że w odcinku z 12 grudnia coś się odwali i że ktoś może umrzeć, o ile dobrze pamiętam bstawiają Jaxa
Ja mam nadzieję na sceny z Gangle i Zooble (kocham ich imiona XD), bo są fajnym duo
Byłoby też fajnie zobaczyć jakie interakcje będzie miał Jax z Pomni i czy Ragata będzie próbowała coś naprawić, bo ona się uważa za taką starszą siostrę, że musi każdego wysłuchać Ja obstawiam, że jak będzie jakaś drama, to Ragata będzie w tych scenach
Pewnie będzie jakaś drama, by coś się działo
Są autorzy kreskówek, którzy zabijają swoje postacie, by pokazać, że warto doceniać bliskich ludzi/zwierzęta za życia i cieszyć się z ich obecności póki są i może autorka wywali jakąś postać, szkoda by była, ale może dobrze to poprowadzą
Ale kurde, powaga, jak oni zmieszczą resztę serialu w jeszcze 3 odcinkach? XD Niebywałe XDDDDDD
Odpisz
4 grudnia 2025, 22:32
@Ooonv: Ciekawe co się odwali w ostatnich dwóch odcinkach
jeszcze mnie to rozwala że nie lubią ragathy pewnie dlatego że się intensywnie wkurzyła na jaxa na meczu tego softballa
było kiedyś takie głosowanie na najlepszą postać ja aż się zdziwiłem że ragatha na przedostatnim miejscu jak to taka dobra ale biedna psychicznie postać
jeszcze na tych głosowaniach była walka o jaxa i pomni że kto będzie na pierwszym miejscu XD
a tak ogólnie to nie obsawiam na śmierć kogoś. same fajne postacie... wiem że obstawiają jaxa... aly też obstawiają że caine będzie miał problemy i to on pewnie umrze... moim zdaniem gangle i zooble to najlepsi przyjaciele... obstawiam że pomni się zbliży do ragathy (albo na odwrót) i zostaną najlepszymi przyjaciółkami bo czemu nie
Odpisz
8 grudnia 2025, 07:14
@Stoowarb3000: Ja mam nadzieję, że będzie dużo Kingera, bo on mówi mądre rzeczy, jak gdy mówił Raghacie, by się nie przejmować i próbować działać w 6 odcinku lub gdy pocieszał Pomni w posiadłości Mildenhall.
Polecałem koleżance Digital Circus i najbardziej podobał jej się Kinger i mnie przekonała i to teraz też moja ulubiona postać. ^-^
A w ogóle widziałeś zwiastun? Wyszedł jakoś wczoraj lub przedwczoraj i pokazywał, że Raghata się boi i na coś patrzy na górze, Zooble, które wstaje z podłogi (lub się budzi, ale raczej wstanie), drzwi z 1 odcinka, jakieś dziwne dwukolorowe drzwi, Jaxa, który ma za sobą portret z Ribbitem i Koufmo, Pomni i Raghatę patrzące na siebie, a potem odwracające głowy w tą samą stronę i kilka scen z plażą.
Ciekawe ile będzie tego plażowania, a ile pozostałej akcji. xd
Odpisz
8 grudnia 2025, 07:23
@Stoowarb3000: Raghata jest opiekuńcza i w ogóle i ludzie pewnie uznali, że jest nudna i dlatego na nią nie głosowali lub jej nie lubią, bo troska jest dla niej obowiązkiem.
Czują się dziwnie na myśl, że ktoś kto cię wspiera po prostu uważa, że trzeba, ale niekoniecznie cię lubi jak ziomka, może nie da rady się z tobą zakumplować, lubić twojego towarzystwa i grać z tobą w gry, tylko do każdego tak by poszedł i ludzie nie czują się wtedy wyjątkowo.
Pewnie ludzie reagują tak na Raghatę, bo oczekują, że ktoś lubi ich, a nie chce tylko wesprzeć kogokolwiek kto ma problem, a nie konkretnie ich.
No i może po prostu inne postacie były bardziej zbliżone do charakteru widowni, bo Raghata jest dojrzała i nawet napisali, że ma 30 lat, a widownia w większości to młodsi ludzie i taka dojrzałość nie jest jeszcze dla nich (choć są ludzie, którzy nigdy nie dojrzewają, nawet w zaawansowanym wieku).
Ma taką older sister energy. XD
Odpisz
8 grudnia 2025, 10:20
@Ooonv: właśnie ragatha się stara być miła bo ma pewnie traumę z przeszłości (z jej życia przed trafieniem do cyrku) i dlatego boi się że jak nie będzie miła to nikt nie będzie jej chciał... a ogólnie kinger to taki świetny terapeuta XD
Odpisz
12 grudnia 2025, 07:59
@Ooonv: ja powiem że moją ulubioną postacią jest pomni bo jest słodka i przypomina trochę mnie, tak po prostu mój spirit animal. na drugim miejscu to ragatha, polubiłem ją za to że jest bardzo miła.
zwiastun dawno obejrzałem, zawsze oglądam zwiastuny i inne informacje, bardzo zdziwiony byłem jak zobaczyłem jaxa leżącego w jego pokoju, ragathę z pomni, przestraszoną ragathę kingera wskazującego na pomni, i kiedy usłyszałem jak ktoś mówi że chyba znalazł wyjście. to z tym wyjściem mnie naprawdę rozwaliło
no jednak nie tylko będzie imprezka na plaży będzie coś intensywnego
tak ogólnie to kingera bardzo lubię rozśmiesza mnie swoimi zachowaniami i tekstami ale jego druga strona jest piękna aż fani uważają go za terapeutę
UWAGA! 12 GRUDNIA! JUTRO POLSKA PREMIERA!
Odpisz
14 grudnia 2025, 22:25
@Stoowarb3000: Już po premierze.
I co? Obejrzałeś?
Jeżeli nie, to powiem, że polski dubbing wymiata. ^-^
Angielski w sumie też, ale polski jest superaśny.
Ja najbardziej lubię w sumie Kingera, bo w ciemności na super teksty, ale tak to wszyscy są tak samo super.
Fajnie np, że Zooble i Gangle mają teraz taką siostrzaną relację, Pomni wiadomo jest spoko i troskliwa, Raghata bo ma tą wspomnianą older sister energy, Jax na początku wydawał mi się niefajny, bo popychał ludzi, ale widać, że mu zależało na innych, np. na Ribbit i Koufmo, a ta gadka do Pomni wydawała się fałszywa.
Czyli mi się wszyscy tak samo podobają i chciałabym backstory każdego. Na serio dobrze zrobili te postacie.
Mnie ciekawi czy dadzą więcej historii o poprzednich postaciach. Bo seria ma się zakończyć za 2 odcinki, ale może chodzi o to, że będzie po prostu inna seria, ale inna z tymi samymi postaciami, albo z niektórymi, a nie drugi sezon. Autorka serii często robi sobie bekę i kłamie, więc może.
Fajnie by było, zwłaszcza, że te postacie i animacja i dubbing są super.
Odpisz
20 grudnia 2025, 13:56
@Ooonv: jeszcze nie obejrzałem, nie używałem youtube od 13 bo mi youtube trochę nie działał
obejrzę później, nie czytałem komentarza i na innych social media uważam na spojlery XD
Odpisz
20 grudnia 2025, 16:53
@Stoowarb3000: obejrzę po świętach... będę miał czas...
Odpisz
21 grudnia 2025, 12:30
@Stoowarb3000: obejrzałem!!! ale jazda! merch też fajny, najlepszy to duży pluszak jaxa, pluszak pomni w kąpielówkach, mini figurki, (gołego jaxa tam dali XD) I bluza jax
Odpisz
21 grudnia 2025, 17:34
@Stoowarb3000: Co nie? ^^
To ja myślałem, że to będzie jakieś rozpoczęcie końca serii, ale nic na to nie zapowiada. Tylko Kinger sobie coś przypomniał o Scrachu i tyle.
Mi się bardzo podobał i nie było czuć, że odcinek miał 30 minut, nawet wydawało mi się, że jest tego za mało. :3
Zastanawiam się czy jeden odcinek będzie dużym finałem czy dwa czy nie będzie wielkiego finału, tylko spokojne przejście do końca.
Z filmików fanowskich z YouTube'a było widać, że mówili, że ten odcinek obalił dużo teorii fanowskich. To teraz zupełnie nic nie wiadomo. xD
Nawet nie ma terminu odcinka 8.
Pewnie sami nie wiedzą ile im zajmie.
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2025, 17:43
@Ooonv: mówili że ten siódmy odcinek miał wkurzyć fanów... chyba wiem czemu, bo ta ucieczka z cyrku nie była prawdziwa, sam tak myślałem że serio uda im się wyjść, a jax dobrze caina opierdzielił na końcu XD.
kocham pokój jaxa jest ładny... a śmiałem się najbardziej jak caine powiedział "chiński sprzedawca jaj". (znam ten żart) a jak wszyscy się trzymali za ręce to gangle i zooble coś gadali, (nie pamiętam co) łzy mi napłynęły do oczu to było tak piękne. ta scena z rybami taka dziwna ale ok. jeszcze dobre to było jak caine I jax byli w tej restauracji. ogólnie to odcinek świetny! wczoraj widziałem że dodali pozostałe trzy odcinki na netflix. kiedyś były tylko cztery
(cringe to trochę że piszemy w publicznych komentarzach nie? dla mnie tak...)
Odpisz
21 grudnia 2025, 17:53
@Ooonv: i faktycznie ja jak oglądałem pierwszy raz 5,6 i właśnie 7 odcinek to cały film wydaje się krótki
Odpisz
21 grudnia 2025, 17:55
@Stoowarb3000: To mi się wydawało słodkie jak postacie mimo kłótni i tak chciały z każdym iść za ręce
Jax był mega cool, gdy w końcu wkurzył się na Caine'a. Należało mu się, nie wolno się tak bawić uczuciami innych. Ale ciekawe czy ktoś go zaprojektował by tak robił czy wymknął się tej osobie spod kontroli. Zobaczy się
Ale nadal mnie trochę irytuje, że trzeba czekać, by poznać odpowiedzi. ://////
Te rybki to było odniesienie do takiej brzydkiej animacji z rybami. Mnie mega śmieszyły
A tam, nie cringe. Ktoś sobie poczyta
Odpisz
21 grudnia 2025, 17:58
@Stoowarb3000: Ja myślałem, że postacie się wkurzą, że jest jakieś wyjście, ale jakby dwa.
Jedno takie, drugie takie i część wybierze dłuższe, ale bezpieczne, a inni przeciwne itd.
Lub że Jax/Kinger zrobiła coś złego i Jax chcąc zrobić dowcip, a Kinger bo nie ogarnia
Mnie to nie zdenerwowało, tylko trochę zirytowało, że trzeba tyle czekać na kolejne odcinki
A co do pokoju Jaxa to on chyba przedstawia jego prawdziwe je i udawał gangstera, by je ukryć
Ale fajny miał pokój, taki stylowy i nawet miał stolik do siedzenie z kumplami XD
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2025, 17:58
@Stoowarb3000: jeszcze mnie rozwalała ta scena z tymi iluzjami kiedy jax był u siebie w pokoju, mówił że spał więc to pewnie był sen... jak wstał to mu się oczy zaświeciły jakby abstraktował, myślę że on w tej całej scenie nie spał tylko abstraktował ale znajomi to przerwali. gość miał szczęście że nie zabstrakcił się na początku (lub w połowie) odcinka.
Odpisz
21 grudnia 2025, 18:01
@Ooonv: o kurczę nie zauważyłem tego stolika... ale serio! zgadzam się z tym że jax ukrywa swoją słabość za okropnym charakterem. ma to sens.
Odpisz
21 grudnia 2025, 18:08
@Stoowarb3000: Właśnie widziałem teorie, że abstrakcja to taki sen, gdy ma się zły stan i ludzie w to idą, bo wydaje się to łatwiejsze niż walka z rzeczywistością i próba znalezienia ucieczki
No on na stówę wtedy się abstrakcił, ale pukanie Pomni i Raghaty mu to zatrzymało
Koufmo, gdy się abstrakcił, był długo sam w pokoju i nawet w czołówce był napis, że on się źle czuje i go nie ma, bo jest chory i miał pewnie dużo czasu, by zapaść w ten sen
Pewnie mało kto się zorientował jak wygląda początek abstrakcji, bo nikt tego nie widział jak się zaczyna
Może Jax o tym powie jak to się zaczyna i będzie z tym jakiś wątek
Bo powinna być jakaś kontynuacja tego odcinka, a nie tylko pójście dalej i olanie go. Byłoby ciekawe gdyby dzięki tej przygodzie odkryli coś więcej jak działa Cyrk
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2025, 21:06
@Ooonv: ma to sens, już się zgadzam z tą teorią, prawdopodobnie postacie jak są niestabilne psychicznie to abstraktują jak śpią, i z kaufmo mogło się to stać, ale mógł być w cyrku trochę dłużej bo skoro się przyjaźnił z jaxem. myślałem że akcja odcinka 1 dzieje się dzień po przybyciu kaufmo do cyrku, właśnie kinger mówił że cały czas mówi o wyjściu, więc... jak by się to rozkminiło
i właśnie jedno się zgadza! fani myśleli że jax się przyjaźnił z kaufmo bo w pierwszym odcinku było w niektórych scenach widać że jest przestraszony jego abstrakcją, jeszcze w drugim jak ragatha mówiła o jego pogrzebie to jax zrobił tam na ułamek sekundy smutną minkę
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2025, 21:13
@Stoowarb3000: tak wygląda ten smuteczek
moim zdaniem urocza ta minka i bardzo rel w różnych sytuacjach 🥺
Odpisz
24 listopada 2025, 20:03
Admin, weź ty nawet pisać po polsku nie umiesz. Nie pisze się Bogowi tylko Bogu
Odpisz
24 listopada 2025, 20:16
@Pomroczny: zmienił już tytuł lol
Odpisz
24 listopada 2025, 20:17
@Saluzzo: XD
Odpisz
24 listopada 2025, 20:25
@Pomroczny: ale żeby już tak memowi w poczekalni xD
Odpisz
24 listopada 2025, 20:32
@Saluzzo: Kiedyś po tym można było rozpoznać mema, że trafi na główną. Admin zmieniał tytuł i wklejał znaczek wodny w inne miejsce kilka godzin przed wejściem na główną
Odpisz
25 listopada 2025, 13:32
@Pomroczny: A jaki był pierwotny? Pragnę wiedzy
Odpisz
25 listopada 2025, 13:45
@Narzeczona_Lucky_Luke_a: Początek mniej więcej taki sam, a dalej "To on naskarżył Bogowi"
Odpisz
25 listopada 2025, 12:30
Gomez nie wiedział o zamordowaniu magów ognia
Odpisz
25 listopada 2025, 10:43
Prawda, ale z kontekstu wynika że doskonale wiedział co się stanie i że właśnie to było jego celem
Odpisz
25 listopada 2025, 10:37
Kain to w ogóle jeden z moich biblijnych ulubieńców. Weganin, człowiek z problemami emocjonalnymi... no i poszedł się rozmnożyć z kimś, z kim nie był spokrewniony.
Odpisz
24 listopada 2025, 20:07
Dominiś, usuń się z internetu
Odpisz