@Kargon: Ja mieszkam w dziesięciopiętrowcu
I nie wydaje się wysoki
Ale komuchy poskąpiły falowców
Więc jest najdłuższy w okolicy (a ma jakieś 300 metrów)
W sąsiednich dzielnicach falowce są
@Kargon: Poprawka: nie 300, a 250 metrów
Ale reszta, na dwóch osiedlach, poza jednym szesnastopiętrowym, ma koło 80 metrów
Więc blok, i tak relatywnie niedługi, wydaje się olbrzymi
Komentarze
Odśwież28 listopada 2025, 14:38
Czy „szesnastki” to wieżowce?
Bo mieszkam na terenach, które do lat 70. były wsiami, a teraz jest ich mnogość
Nie, to nie jest centrum
Odpisz
28 listopada 2025, 20:46
@Traktor_is_back: u mnie w Nowym Sączu najwyższe bloki mają 10/11 pięter i są najwyższe w mieście więc przy 4 piętrowych innych blokach to wieżowce
Odpisz
28 listopada 2025, 21:01
@Kargon: Ja mieszkam w dziesięciopiętrowcu
I nie wydaje się wysoki
Ale komuchy poskąpiły falowców
Więc jest najdłuższy w okolicy (a ma jakieś 300 metrów)
W sąsiednich dzielnicach falowce są
Odpisz
29 listopada 2025, 13:04
@Traktor_is_back: u mnie w NS falowców nie ma jest 1 długi blok PEKIN co ma 175 metrów
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2025, 13:21
@Kargon: Poprawka: nie 300, a 250 metrów
Ale reszta, na dwóch osiedlach, poza jednym szesnastopiętrowym, ma koło 80 metrów
Więc blok, i tak relatywnie niedługi, wydaje się olbrzymi
Odpisz
29 listopada 2025, 02:01
Tani Armani
Odpisz
28 listopada 2025, 20:47
w NS to jest osiedle Millenium
Odpisz
28 listopada 2025, 21:46
@Kargon: Nowy Sącz mentioned 🔥🔥🔥
Odpisz
28 listopada 2025, 09:25
Warszafka gameplay
Odpisz
28 listopada 2025, 15:53
@Konto_nieusuniete: i jasło
Odpisz