Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Trzeba brać osobną torbę
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 listopada 2025, 14:38
Czy „szesnastki” to wieżowce?
Bo mieszkam na terenach, które do lat 70. były wsiami, a teraz jest ich mnogość
Nie, to nie jest centrum
Odpisz
28 listopada 2025, 20:46
@Traktor_is_back: u mnie w Nowym Sączu najwyższe bloki mają 10/11 pięter i są najwyższe w mieście więc przy 4 piętrowych innych blokach to wieżowce
Odpisz
28 listopada 2025, 21:01
@Kargon: Ja mieszkam w dziesięciopiętrowcu
I nie wydaje się wysoki
Ale komuchy poskąpiły falowców
Więc jest najdłuższy w okolicy (a ma jakieś 300 metrów)
W sąsiednich dzielnicach falowce są
Odpisz
29 listopada 2025, 13:04
@Traktor_is_back: u mnie w NS falowców nie ma jest 1 długi blok PEKIN co ma 175 metrów
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2025, 13:21
@Kargon: Poprawka: nie 300, a 250 metrów
Ale reszta, na dwóch osiedlach, poza jednym szesnastopiętrowym, ma koło 80 metrów
Więc blok, i tak relatywnie niedługi, wydaje się olbrzymi
Odpisz
29 listopada 2025, 02:01
Tani Armani
Odpisz
28 listopada 2025, 20:47
w NS to jest osiedle Millenium
Odpisz
28 listopada 2025, 21:46
@Kargon: Nowy Sącz mentioned 🔥🔥🔥
Odpisz
28 listopada 2025, 09:25
Warszafka gameplay
Odpisz
28 listopada 2025, 15:53
@Konto_nieusuniete: i jasło
Odpisz