Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ostry ten sędzia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie są aż takie pyszne
No to posłuchane
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 18 stycznia, 19:10
Mówcie co chcecie, ale to jest wrocław
Odpisz
29 listopada 2025, 07:53
Nie kojarzę, aby w Ostrołęce były takie wiadukty, tzn. mosty są, ale żeby jechać pod jakimś, to tylko ewentualnie będąc na plaży - samochody tam nie jeżdżą
Odpisz
1 grudnia 2025, 13:05
@malinowy_kot: o dziwo nie ma żadnych wiaduktów w Ostrołęce ale myślę, że okolica starego mostu pasuję.
Odpisz
1 grudnia 2025, 13:06
@Zloty_bambus: przy okazji-od kiedy Ostrołęka ma most im. Walaszka‽
Odpisz
2 grudnia 2025, 15:43
@Zloty_bambus: no niech będzie
Odpisz
1 grudnia 2025, 18:34
Coś w tym jest, skojarzyło mi się z konkretnym miejscem w Krakowie.
Odpisz
1 grudnia 2025, 03:24
Zaraz obok jest mój ukochany Lidl w Zagrzebiu
Odpisz
29 listopada 2025, 00:06
To zdjęcie kojarzy mi się z białymstokiem
Odpisz
29 listopada 2025, 15:48
@mafiax2006: obok elewatroskiej?
Odpisz
29 listopada 2025, 16:15
@NightHunter31: Dokładnie, chociaż jest kilka zjazdów z s8 które też wyglądają podobnie
Odpisz
29 listopada 2025, 07:54
To wygląda jak wjazd na drogę szybszego ruchu, jak w etsie i atsie
Odpisz
29 listopada 2025, 00:29
Ej to wygląda jak w Warszawie takie jedno konkretne miejsce
Odpisz
28 listopada 2025, 21:05
Ale to jest wiadukt
Odpisz
28 listopada 2025, 21:08
@Traktor_is_back: Aha, no i
(sory za zdjęcie ze street viev, ale nie fotografuję wiaduktów)
Odpisz
28 listopada 2025, 20:39
Nowy Sącz
Odpisz
28 listopada 2025, 17:37
Literalnie
Odpisz
28 listopada 2025, 17:39
@PanPiernik:
Odpisz
28 listopada 2025, 20:37
@PanPiernik: Lel nawet to miejsce jestem pewna, że u mnie w mieście gdzieś widziałam Dx
Odpisz
28 listopada 2025, 20:17
Mówiąc poważnie, mam wrażenie, że jechałem tędy podmiejskim dziś na dworzec.
Odpisz
28 listopada 2025, 19:58
Jak wracam busem z Krakowa do domu, to mijam kilka razy takie miejsce xD
Odpisz
28 listopada 2025, 19:53
U mnie nie ma
Jedyne mosty są nad przejazdami kolejowymi
Odpisz
28 listopada 2025, 16:02
To miejsce jest dosłownie w Gta San Andreas przy Las Venturas
Odpisz
28 listopada 2025, 18:36
W GTA IV też coś strasznie podobnego było
Odpisz
28 listopada 2025, 19:48
Trochę zmienić i będzie jeszcze przejazd nad Grove street.
Odpisz
28 listopada 2025, 19:31
Opole przed CH Karolinka
Odpisz