Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar P_M_M

Edytowano - 18 stycznia, 19:10

Mówcie co chcecie, ale to jest wrocław

Avatar malinowy_kot

29 listopada 2025, 07:53

Nie kojarzę, aby w Ostrołęce były takie wiadukty, tzn. mosty są, ale żeby jechać pod jakimś, to tylko ewentualnie będąc na plaży - samochody tam nie jeżdżą

Avatar Zloty_bambus

1 grudnia 2025, 13:05

@malinowy_kot: o dziwo nie ma żadnych wiaduktów w Ostrołęce ale myślę, że okolica starego mostu pasuję.

Avatar Zloty_bambus

1 grudnia 2025, 13:06

@Zloty_bambus: przy okazji-od kiedy Ostrołęka ma most im. Walaszka‽

Avatar malinowy_kot

2 grudnia 2025, 15:43

@Zloty_bambus: no niech będzie

Avatar Manna5

1 grudnia 2025, 18:34

Coś w tym jest, skojarzyło mi się z konkretnym miejscem w Krakowie.

Avatar GEN_JEDIMIK

1 grudnia 2025, 03:24

Zaraz obok jest mój ukochany Lidl w Zagrzebiu

Avatar mafiax2006

29 listopada 2025, 00:06

To zdjęcie kojarzy mi się z białymstokiem

Avatar NightHunter31

29 listopada 2025, 15:48

@mafiax2006: obok elewatroskiej?

Avatar mafiax2006

29 listopada 2025, 16:15

@NightHunter31: Dokładnie, chociaż jest kilka zjazdów z s8 które też wyglądają podobnie

Avatar malinowy_kot

29 listopada 2025, 07:54

To wygląda jak wjazd na drogę szybszego ruchu, jak w etsie i atsie

Avatar Halszka__

29 listopada 2025, 00:29

Ej to wygląda jak w Warszawie takie jedno konkretne miejsce

Avatar Traktor_is_back

28 listopada 2025, 21:05

Ale to jest wiadukt

Avatar Traktor_is_back

28 listopada 2025, 21:08

@Traktor_is_back: Aha, no i
(sory za zdjęcie ze street viev, ale nie fotografuję wiaduktów)

Avatar Kargon

28 listopada 2025, 20:39

Nowy Sącz

Avatar PanPiernik

28 listopada 2025, 17:37

Literalnie

Avatar PanPiernik

28 listopada 2025, 17:39

Avatar Hiholatek

28 listopada 2025, 20:37

@PanPiernik: Lel nawet to miejsce jestem pewna, że u mnie w mieście gdzieś widziałam Dx

Avatar Boberowicz

28 listopada 2025, 20:17

Mówiąc poważnie, mam wrażenie, że jechałem tędy podmiejskim dziś na dworzec.

Avatar Saluzzo

28 listopada 2025, 19:58

Jak wracam busem z Krakowa do domu, to mijam kilka razy takie miejsce xD

Avatar Madonix

28 listopada 2025, 19:53

U mnie nie ma
Jedyne mosty są nad przejazdami kolejowymi

Avatar
Konto usunięte

28 listopada 2025, 16:02

To miejsce jest dosłownie w Gta San Andreas przy Las Venturas

Avatar Wampir231

28 listopada 2025, 18:36

W GTA IV też coś strasznie podobnego było

Avatar honhenim09

28 listopada 2025, 19:48

Trochę zmienić i będzie jeszcze przejazd nad Grove street.

Avatar PazDaniXxXx

28 listopada 2025, 19:31

Opole przed CH Karolinka

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar niggiddu
Dodane przez: niggiddu

Najbardziej realistyczny spośród modów

Ostry ten sędzia

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nie są aż takie pyszne

No to posłuchane

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka