memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
30 listopada 2025, 13:31
dosłownie wczoraj zimno jak cholera ja ubrałem się grubo chciałem wyjść z kolegą na pole (nie wyszedł j...ć go) patrze a gościu normalnie se w krótkich spodenkach biega i w dresie
Odpisz
30 listopada 2025, 09:54
Gdy możesz dowolnie ubrać swoją postać, a ona nie odczuwa temperatury
30 listopada 2025, 02:56
Dodatkowa masa tłuszczowa robi swoje.
30 listopada 2025, 00:16
Fr widzę masę ludzi w samych bluzach na zewnątrz
29 listopada 2025, 21:01
A myślałem że to moje „zasłyszane na szkolnym korytarzu” było nazbyt ekstremalne. Jednak da się lepiej(?)
29 listopada 2025, 20:55
Aaah, znam to. Połączenie izolującej termicznie warstwy tłuszczu z lubieniem zimna to potężne combo.
29 listopada 2025, 19:03
29 listopada 2025, 12:19
W sensie, że w lato nie spotykasz grubych ludzi?
29 listopada 2025, 10:27
Minimalny chłodek dobrze robi
29 listopada 2025, 09:29
Lubie w dupe
@pawelec323232e2: wiemy
30 listopada 2025, 08:29
@pawelec323232e2:
29 listopada 2025, 05:30
No elo
29 listopada 2025, 03:43
jestem takim gosciem
29 listopada 2025, 00:15
Ostatnio spotkałam takiego przy lidlu Do tego przyjechał na motorze Chociaż miałam na sobie kilka warstw wszystkiego to i tak mi się zimno zrobiło
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież30 listopada 2025, 13:31
dosłownie wczoraj zimno jak cholera ja ubrałem się grubo chciałem wyjść z kolegą na pole (nie wyszedł j...ć go) patrze a gościu normalnie se w krótkich spodenkach biega i w dresie
Odpisz
30 listopada 2025, 09:54
Gdy możesz dowolnie ubrać swoją postać, a ona nie odczuwa temperatury
Odpisz
30 listopada 2025, 02:56
Dodatkowa masa tłuszczowa robi swoje.
Odpisz
30 listopada 2025, 00:16
Fr widzę masę ludzi w samych bluzach na zewnątrz
Odpisz
29 listopada 2025, 21:01
A myślałem że to moje „zasłyszane na szkolnym korytarzu” było nazbyt ekstremalne.
Jednak da się lepiej(?)
Odpisz
29 listopada 2025, 20:55
Aaah, znam to. Połączenie izolującej termicznie warstwy tłuszczu z lubieniem zimna to potężne combo.
Odpisz
29 listopada 2025, 19:03
Odpisz
29 listopada 2025, 12:19
W sensie, że w lato nie spotykasz grubych ludzi?
Odpisz
29 listopada 2025, 10:27
Minimalny chłodek dobrze robi
Odpisz
29 listopada 2025, 09:29
Lubie w dupe
Odpisz
29 listopada 2025, 12:19
@pawelec323232e2: wiemy
Odpisz
30 listopada 2025, 08:29
@pawelec323232e2:
Odpisz
29 listopada 2025, 05:30
No elo
Odpisz
29 listopada 2025, 03:43
jestem takim gosciem
Odpisz
29 listopada 2025, 00:15
Ostatnio spotkałam takiego przy lidlu
Do tego przyjechał na motorze
Chociaż miałam na sobie kilka warstw wszystkiego to i tak mi się zimno zrobiło
Odpisz