Myślę, że raczej chodzi o to, że znacząca część społeczeństwa po prostu lubi kebaby i są one mimo wszystko bardziej przystępne cenowo w stosunku do innego jedzenia, które można dostać na szybko.
Więc nie ma żadnej prsji społecznej. Jak ci nie smakuje to nie jedz
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2025, 09:27
Szczerze, od kiedy zaczęły pojawiać się komiksy "Siedmiu Wspaniałych" zacząłem doceniać twoje.
Odpisz
1 grudnia 2025, 00:25
Żryj, nie bluźnij
Odpisz
30 listopada 2025, 15:53
Kebaby są zajebiste
Odpisz
30 listopada 2025, 16:46
@Oliwier256: Dobre kebaby są dobre, wstrętne kebaby są wstrętne.
Odpisz
30 listopada 2025, 21:45
Mądrego to aż miło posłuchać.
Odpisz
30 listopada 2025, 20:41
Myślę, że raczej chodzi o to, że znacząca część społeczeństwa po prostu lubi kebaby i są one mimo wszystko bardziej przystępne cenowo w stosunku do innego jedzenia, które można dostać na szybko.
Więc nie ma żadnej prsji społecznej. Jak ci nie smakuje to nie jedz
Odpisz
30 listopada 2025, 16:55
Nie wiem. Ja tam lubię Kebsa. Kilka razy trafiłem na takiego jaki mi nie smakował, ale ogólnie są zajebiste.
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2025, 15:17
Ja lubię i nie obchodzi mnie żadna presja społeczna
Odpisz
30 listopada 2025, 15:07
Jak żresz to codziennie od 10 lat to niedziw, że się przejadło.
Odpisz
30 listopada 2025, 14:49
Ja po prostu lubię kebaby
Odpisz
30 listopada 2025, 01:56
fałsz
Odpisz