Linuksiarze mają tylko 2 drzewka dialogowe:
"Na linuksie wszystko działa, nie ma żadnych problemów, wszzystko jest kompatybile"
"2 tygodnie mi to zajęło, ale udało mi się w końcu ściągnąć odpowiednie sterowniki do moich słuchawek, przy okazj udało się ogarnąć wyświetlanie polskich znaków!"
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2025, 21:58
Linuksiarze mają tylko 2 drzewka dialogowe:
"Na linuksie wszystko działa, nie ma żadnych problemów, wszzystko jest kompatybile"
"2 tygodnie mi to zajęło, ale udało mi się w końcu ściągnąć odpowiednie sterowniki do moich słuchawek, przy okazj udało się ogarnąć wyświetlanie polskich znaków!"
Odpisz
13 lutego, 10:27
@lordbaysel: zajęło mi tylko 2 dni ale udało mi się zmienić czułość myszki
Odpisz
2 grudnia 2025, 17:25
Tylko MInt
Odpisz
2 grudnia 2025, 18:10
@Rusty_the_Protogen: a próbowałeś minta Debian edition?
Odpisz
2 grudnia 2025, 18:16
@Ameron: Nie. Zwykły Mint był pierwszy, działa dobrze, więc nie mam po co szukać czegoś innego
Odpisz
3 grudnia 2025, 15:23
@Rusty_the_Protogen: Amen
Odpisz
13 lutego, 10:26
@Rusty_the_Protogen: Arch
nie zapraszam do dyskusji
Odpisz
2 grudnia 2025, 18:37
Linux jest idealny do kartofli
Odpisz