Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Anantashesha

5 grudnia 2025, 22:19

W jakim mieście mieszkasz mordo? I co, ktoś cię nazywa Wrocławianinem/Katowiczaninem/Lublinianinem/Wdupogrzmotowianinem?

Avatar Ekspres_kolbowy

5 grudnia 2025, 17:20

dziedzic Pruski!

Avatar Zloty_bambus

5 grudnia 2025, 08:37

Myślę, że Czechowicdziedzic/dziedziczka

Avatar Kargon

5 grudnia 2025, 15:54

@Zloty_bambus: np ja mieszkam w dwuczłonowej miejscowości Nowy Sącz i to Nowosądeczanin

Avatar Moai2

5 grudnia 2025, 11:10

No dobra, a Mała Wieś Przy Drodze?

Avatar BlackMorbius61

5 grudnia 2025, 12:16

@Moai2: małowsianin

Avatar Kargon

5 grudnia 2025, 15:54

@BlackMorbius61: małowsianimprzydrożanin

Avatar Traktor_is_back

4 grudnia 2025, 22:01

A mieszkaniec Bielska-Białej?
O Kobylepolu/Kobylim Polu nie wspominając

Avatar N0mis

Edytowano - 4 grudnia 2025, 22:19

@Traktor_is_back: W naszym wypadku ( jako mieszkańca tej zacnej miejscowości - Bielska-Białej) nazywamy się " Bielszczanie" : )

Avatar Traktor_is_back

5 grudnia 2025, 07:20

@N0mis: Dziękuję za informację

Avatar Zloty_bambus

5 grudnia 2025, 08:35

@Traktor_is_back: co do drugiego myślę, że kobylopalanka/lanin

Avatar Traktor_is_back

5 grudnia 2025, 09:47

@Zloty_bambus: Problem jest taki, że nie wiadomo, czy to pisze się razem, czy osobno
Na szczęście to tylko dzielnica

Avatar Slithey

4 grudnia 2025, 22:44

a mieszkaniec starych juch?

Avatar Zloty_bambus

5 grudnia 2025, 08:35

@Slithey: starojuchanka/chanin

Avatar PanPiernik

5 grudnia 2025, 01:49

Jak się nazywa mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej?

Avatar
Rudy_Kruliczek_

Edytowano - 5 grudnia 2025, 08:07

@PanPiernik: Kamienny Skarżypyta

Avatar Zloty_bambus

5 grudnia 2025, 08:34

@PanPiernik: Skarżyskokamiennik/mienka

Avatar Oscypkowy

5 grudnia 2025, 07:45

A co z Nową Wsią Szlachecką?

Avatar Zloty_bambus

5 grudnia 2025, 08:33

@Oscypkowy: nowowsioszlachcianka/cianin

Avatar pawelec323232e2

4 grudnia 2025, 21:15

W koncu zajebisty mem. I fajnie by bylo jakbym byl nazywany dziedzic czeski

Avatar BlackMorbius61

4 grudnia 2025, 21:06

najprawdopodobniej Czechowiczanin, bo jak jest dwuczłonowa nazwa to z reguły od tego pierwszego członu się tworzy

Avatar bartton

4 grudnia 2025, 21:10

@BlackMorbius61: wujek gógl podaje Czechowiczanin/Czechowiczanka

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Znak czasów

Mało znany szczegół

Tacy sami, a ściana między nami

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka