Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Mało znany szczegół
Tacy sami, a ściana między nami
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 grudnia 2025, 22:19
W jakim mieście mieszkasz mordo? I co, ktoś cię nazywa Wrocławianinem/Katowiczaninem/Lublinianinem/Wdupogrzmotowianinem?
Odpisz
5 grudnia 2025, 17:20
dziedzic Pruski!
Odpisz
5 grudnia 2025, 08:37
Myślę, że Czechowicdziedzic/dziedziczka
Odpisz
5 grudnia 2025, 15:54
@Zloty_bambus: np ja mieszkam w dwuczłonowej miejscowości Nowy Sącz i to Nowosądeczanin
Odpisz
5 grudnia 2025, 11:10
No dobra, a Mała Wieś Przy Drodze?
Odpisz
5 grudnia 2025, 12:16
@Moai2: małowsianin
Odpisz
5 grudnia 2025, 15:54
@BlackMorbius61: małowsianimprzydrożanin
Odpisz
4 grudnia 2025, 22:01
A mieszkaniec Bielska-Białej?
O Kobylepolu/Kobylim Polu nie wspominając
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2025, 22:19
@Traktor_is_back: W naszym wypadku ( jako mieszkańca tej zacnej miejscowości - Bielska-Białej) nazywamy się " Bielszczanie" : )
Odpisz
5 grudnia 2025, 07:20
@N0mis: Dziękuję za informację
Odpisz
5 grudnia 2025, 08:35
@Traktor_is_back: co do drugiego myślę, że kobylopalanka/lanin
Odpisz
5 grudnia 2025, 09:47
@Zloty_bambus: Problem jest taki, że nie wiadomo, czy to pisze się razem, czy osobno
Na szczęście to tylko dzielnica
Odpisz
4 grudnia 2025, 22:44
a mieszkaniec starych juch?
Odpisz
5 grudnia 2025, 08:35
@Slithey: starojuchanka/chanin
Odpisz
5 grudnia 2025, 01:49
Jak się nazywa mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej?
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2025, 08:07
@PanPiernik: Kamienny Skarżypyta
Odpisz
5 grudnia 2025, 08:34
@PanPiernik: Skarżyskokamiennik/mienka
Odpisz
5 grudnia 2025, 07:45
A co z Nową Wsią Szlachecką?
Odpisz
5 grudnia 2025, 08:33
@Oscypkowy: nowowsioszlachcianka/cianin
Odpisz
4 grudnia 2025, 21:15
W koncu zajebisty mem. I fajnie by bylo jakbym byl nazywany dziedzic czeski
Odpisz
4 grudnia 2025, 21:06
najprawdopodobniej Czechowiczanin, bo jak jest dwuczłonowa nazwa to z reguły od tego pierwszego członu się tworzy
Odpisz
4 grudnia 2025, 21:10
@BlackMorbius61: wujek gógl podaje Czechowiczanin/Czechowiczanka
Odpisz