Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Anantashesha

5 grudnia 2025, 22:19

W jakim mieście mieszkasz mordo? I co, ktoś cię nazywa Wrocławianinem/Katowiczaninem/Lublinianinem/Wdupogrzmotowianinem?

Avatar Ekspres_kolbowy

5 grudnia 2025, 17:20

dziedzic Pruski!

Avatar Zloty_bambus

5 grudnia 2025, 08:37

Myślę, że Czechowicdziedzic/dziedziczka

Avatar Kargon

5 grudnia 2025, 15:54

@Zloty_bambus: np ja mieszkam w dwuczłonowej miejscowości Nowy Sącz i to Nowosądeczanin

Avatar Moai2

5 grudnia 2025, 11:10

No dobra, a Mała Wieś Przy Drodze?

Avatar BlackMorbius61

5 grudnia 2025, 12:16

@Moai2: małowsianin

Avatar Kargon

5 grudnia 2025, 15:54

@BlackMorbius61: małowsianimprzydrożanin

Avatar Traktor_is_back

4 grudnia 2025, 22:01

A mieszkaniec Bielska-Białej?
O Kobylepolu/Kobylim Polu nie wspominając

Avatar N0mis

Edytowano - 4 grudnia 2025, 22:19

@Traktor_is_back: W naszym wypadku ( jako mieszkańca tej zacnej miejscowości - Bielska-Białej) nazywamy się " Bielszczanie" : )

Avatar Traktor_is_back

5 grudnia 2025, 07:20

@N0mis: Dziękuję za informację

Avatar Zloty_bambus

5 grudnia 2025, 08:35

@Traktor_is_back: co do drugiego myślę, że kobylopalanka/lanin

Avatar Traktor_is_back

5 grudnia 2025, 09:47

@Zloty_bambus: Problem jest taki, że nie wiadomo, czy to pisze się razem, czy osobno
Na szczęście to tylko dzielnica

Avatar Slithey

4 grudnia 2025, 22:44

a mieszkaniec starych juch?

Avatar Zloty_bambus

5 grudnia 2025, 08:35

@Slithey: starojuchanka/chanin

Avatar PanPiernik

5 grudnia 2025, 01:49

Jak się nazywa mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej?

Avatar
Rudy_Kruliczek_

Edytowano - 5 grudnia 2025, 08:07

@PanPiernik: Kamienny Skarżypyta

Avatar Zloty_bambus

5 grudnia 2025, 08:34

@PanPiernik: Skarżyskokamiennik/mienka

Avatar Oscypkowy

5 grudnia 2025, 07:45

A co z Nową Wsią Szlachecką?

Avatar Zloty_bambus

5 grudnia 2025, 08:33

@Oscypkowy: nowowsioszlachcianka/cianin

Avatar pawelec323232e2

4 grudnia 2025, 21:15

W koncu zajebisty mem. I fajnie by bylo jakbym byl nazywany dziedzic czeski

Avatar BlackMorbius61

4 grudnia 2025, 21:06

najprawdopodobniej Czechowiczanin, bo jak jest dwuczłonowa nazwa to z reguły od tego pierwszego członu się tworzy

Avatar bartton

4 grudnia 2025, 21:10

@BlackMorbius61: wujek gógl podaje Czechowiczanin/Czechowiczanka

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Przypałowo

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Tymi się chodzi

Za co ta premia

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka