To zabawne że narzekacie na takie j*bane nieszkodliwe albo prawie nieszkodliwe głupotki w momencie w którym faszyzm bardzo prężnie się rozwija w krajach zachodu i wszystko wskazuje na to że będzie tylko gorzej.
@gruby_wieprz: Nie xD
Nie jestem twoją nauczycielką.
Jak ci zależy to się zainteresuj. Masz w rękach urządzenie które ma dostęp do wszystkich informacji świata. Użyj go. Nie będę cię edukować.
@gruby_wieprz: No np. teokracja to faszyzm, a dokładnie jeden z jego rodzajów.
Czyli tworzenie religijnych praw.
A sam faszyzm to sianie strachu chociażby. Mówienie, że tylko dana partia jest dobra, a inni to biją seniorów kubkami (utożsamianie państwa z partią to najbardziej popularna cecha faszyzmu tak ogólnie).
Dawanie sobie dużej władzy, np. rząd w Izraelu chciał sobie upartyjnić sąd. Były o to wielkie protesty, a rząd wyśmiewał protestujących i dalej chciał to wprowadzić.
Wyśmiewanie kogo się da, jeden polityk w jakimś kraju europojskim mówił, że to spisek, że złe inne partie wzieły takie panie z banerami na żużlu, a to było bardzo fajne niby. A nie ma tych pań z banerami, bo one łaziły w bikini, a uznano, że sport powinien być dla każdego, nawet dla dzieci i księży i ludzi, którzy nie lubią porozbieranych zanadto ludzi, a zrobili z tego wielki spisek. A ludzie w bikini są nad jeziorami itd. xd
No ogólnie rządy robią się coraz brutalniejsze, a nazywa się to faszyzmem. xd
Nawet tam gdzie są wybory, może być faszyzm, w PRL można było oddawać głosy na ulubionych komunistów, ale to nie było sposobem na wymianę władzy i to np. było faszystowskie. Cóż.
@Ooonv: Przezabawne z was stworki, naprawdę. Przejęliście ostatnio od prawaków pałeczkę kompleksu oblężonej twierdzy w tej wielkiej sztafecie spi*rdolenia, jaką jest polityka
@Boberek00: Defetyzm, nihilizm egzystencjalny to jedyna prawdziwa droga. Życie od samego poczęcia jest walką z porażkami, poczuciem zagrożenia, brakiem przyszłości...
Komentarze
Odśwież5 grudnia 2025, 22:00
To zabawne że narzekacie na takie j*bane nieszkodliwe albo prawie nieszkodliwe głupotki w momencie w którym faszyzm bardzo prężnie się rozwija w krajach zachodu i wszystko wskazuje na to że będzie tylko gorzej.
Odpisz
6 grudnia 2025, 09:52
@Anantashesha: nie można ciągle żyć polityką
Odpisz
6 grudnia 2025, 16:27
@kreatywnylogin: Byłoby naprawdę fajnie gdyby tak było - ale niestety polityka żyje tobą.
Odpisz
6 grudnia 2025, 23:56
@Anantashesha: a internet ma być miejscem odpoczynku od tego życia
Odpisz
7 grudnia 2025, 00:34
@kreatywnylogin: Nie xD
Odpisz
7 grudnia 2025, 00:55
@Anantashesha: co ty w takim razie robisz na stronie z memami
nawet trolluje sie dla przyjemności
Odpisz
7 grudnia 2025, 01:20
@kreatywnylogin: Na pewno nie zapominam o tym co ważne.
Odpisz
8 grudnia 2025, 23:17
@kreatywnylogin: BĘDZIESZ brał udział w bezsensownych kłótniach w internecie z ludźmi czy tego CHCESZ czy NIE
Odpisz
9 grudnia 2025, 16:07
@Anantashesha: jak niby faszyzm?
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2025, 17:58
@gruby_wieprz: Echh...
No to weź się zainteresuj co się dzieje na świecie. I przy okazji zainteresuj się historią co się działo sto lat temu.
Odpisz
9 grudnia 2025, 18:13
@Anantashesha: czekam, jaki faszyzm w krajach zachodu się prężnie rozwija według ciebie, niby jaką ma formę?
Odpisz
9 grudnia 2025, 23:03
@gruby_wieprz: Nie jestem ci winna edukacji.
Odpisz
10 grudnia 2025, 07:33
@Anantashesha: XDDDD
Odpisz
10 grudnia 2025, 08:05
@gruby_wieprz: Ja pi*rdolę xD
Beka z ciebie typie
Odpisz
10 grudnia 2025, 08:07
@Anantashesha: wciąż nie wiem o tym twoim faszyzmie na zachodzie, olśnij mnie.
Odpisz
10 grudnia 2025, 08:09
@gruby_wieprz: Nie xD
Nie jestem twoją nauczycielką.
Jak ci zależy to się zainteresuj. Masz w rękach urządzenie które ma dostęp do wszystkich informacji świata. Użyj go. Nie będę cię edukować.
Odpisz
10 grudnia 2025, 14:04
@gruby_wieprz: No np. teokracja to faszyzm, a dokładnie jeden z jego rodzajów.
Czyli tworzenie religijnych praw.
A sam faszyzm to sianie strachu chociażby. Mówienie, że tylko dana partia jest dobra, a inni to biją seniorów kubkami (utożsamianie państwa z partią to najbardziej popularna cecha faszyzmu tak ogólnie).
Dawanie sobie dużej władzy, np. rząd w Izraelu chciał sobie upartyjnić sąd. Były o to wielkie protesty, a rząd wyśmiewał protestujących i dalej chciał to wprowadzić.
Wyśmiewanie kogo się da, jeden polityk w jakimś kraju europojskim mówił, że to spisek, że złe inne partie wzieły takie panie z banerami na żużlu, a to było bardzo fajne niby. A nie ma tych pań z banerami, bo one łaziły w bikini, a uznano, że sport powinien być dla każdego, nawet dla dzieci i księży i ludzi, którzy nie lubią porozbieranych zanadto ludzi, a zrobili z tego wielki spisek. A ludzie w bikini są nad jeziorami itd. xd
No ogólnie rządy robią się coraz brutalniejsze, a nazywa się to faszyzmem. xd
Nawet tam gdzie są wybory, może być faszyzm, w PRL można było oddawać głosy na ulubionych komunistów, ale to nie było sposobem na wymianę władzy i to np. było faszystowskie. Cóż.
Odpisz
10 grudnia 2025, 14:16
@Ooonv: teokracja obecna jest dzisiaj w widocznym stopniu jedynie na państwach wschodu a mówimy o zachodzie, tak samo z Izraelem.
Ale zgodzę się z się z tym, że rządy (obie strony) robią się coraz brutalniejsze jeśli chodzi o zwalczanie siebie.
Doceniam że mi to wyjaśniłeś/łaś
Odpisz
10 grudnia 2025, 14:59
@gruby_wieprz: No w Polsce są tacy co by chcieli wprowadzić, ale nie dają rady. Ale nadal takie chęci można uznać za cechę teokratów.
Odpisz
11 grudnia 2025, 00:58
@gruby_wieprz: Nie dość że gadasz bzdury to uprawiasz d*bilny symetryzm xD
K*rwa nie będę dłużej się tobą brudzić
Odpisz
11 grudnia 2025, 20:06
@Anantashesha: Ale bez przekleństw proszę :/
Jak ktoś nie wie, to się tłumaczy i nie warto być chamskim, nawet jak druga osoba jest :p
A to trudne terminy, to nie zawsze ludzie rozumieją i czasami nie wiedzą, że źle używają słów, luz
Odpisz
12 grudnia 2025, 02:22
@Ooonv: Ale tu nie chodzi o to czy on wie czy nie wie. Tu chodzi o to że się wypowiada.
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2025, 06:58
@Ooonv: Przezabawne z was stworki, naprawdę. Przejęliście ostatnio od prawaków pałeczkę kompleksu oblężonej twierdzy w tej wielkiej sztafecie spi*rdolenia, jaką jest polityka
Odpisz
8 grudnia 2025, 19:51
Kiedy the Escapists 3
Odpisz
5 grudnia 2025, 22:12
Ja dalej nam nadzieję na przyszłość Solarpunk
Odpisz
6 grudnia 2025, 01:37
@Boberek00: Nadzieja umiera ostatnia.
Odpisz
6 grudnia 2025, 07:35
@Figarus: żadnego Defetyzmu mi tutaj
Odpisz
6 grudnia 2025, 17:45
@Boberek00: Defetyzm, nihilizm egzystencjalny to jedyna prawdziwa droga. Życie od samego poczęcia jest walką z porażkami, poczuciem zagrożenia, brakiem przyszłości...
Odpisz
6 grudnia 2025, 17:54
@Figarus: myślałeś by iść do psychologa?
Odpisz
6 grudnia 2025, 20:36
@Boberek00: Przepraszam, ale co mi tu imputujesz?
Odpisz
7 grudnia 2025, 10:49
@Figarus: Sam gadam tego typu rzeczy gry Jestem mocny przybity
Mówiąc delikatnie
Odpisz
7 grudnia 2025, 14:19
@Boberek00: A to spokojnie. Mam tak na co dzień.
Odpisz
6 grudnia 2025, 18:49
Dziwne kolory tych teletubisiów
Odpisz
6 grudnia 2025, 07:56
Co jest takiego śmiesznego w 67?
Odpisz
6 grudnia 2025, 09:25
@AxonDeHudin: Nwm, jakby to miało jakiś sens to ta, a to po prostu gorsza wersja 69
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2025, 00:49
najgorszy jest fakt że nikogo to nie bawi ale ludzie po prostu idą z "trendem"
nienawidzę konceptu brainrotu
gdzie się podziały śmieszne memy
Odpisz
5 grudnia 2025, 20:39
Dobra, to już lekkie przegięcie
Odpisz
5 grudnia 2025, 20:38
Odpisz