Przydałaby się jakaś asteroida
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nieuczciwa ocena
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Znak czasów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 grudnia 2025, 22:00
To zabawne że narzekacie na takie j*bane nieszkodliwe albo prawie nieszkodliwe głupotki w momencie w którym faszyzm bardzo prężnie się rozwija w krajach zachodu i wszystko wskazuje na to że będzie tylko gorzej.
Odpisz
6 grudnia 2025, 09:52
@Anantashesha: nie można ciągle żyć polityką
Odpisz
6 grudnia 2025, 16:27
@kreatywnylogin: Byłoby naprawdę fajnie gdyby tak było - ale niestety polityka żyje tobą.
Odpisz
6 grudnia 2025, 23:56
@Anantashesha: a internet ma być miejscem odpoczynku od tego życia
Odpisz
7 grudnia 2025, 00:34
@kreatywnylogin: Nie xD
Odpisz
7 grudnia 2025, 00:55
@Anantashesha: co ty w takim razie robisz na stronie z memami
nawet trolluje sie dla przyjemności
Odpisz
7 grudnia 2025, 01:20
@kreatywnylogin: Na pewno nie zapominam o tym co ważne.
Odpisz
8 grudnia 2025, 23:17
@kreatywnylogin: BĘDZIESZ brał udział w bezsensownych kłótniach w internecie z ludźmi czy tego CHCESZ czy NIE
Odpisz
9 grudnia 2025, 16:07
@Anantashesha: jak niby faszyzm?
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2025, 17:58
@gruby_wieprz: Echh...
No to weź się zainteresuj co się dzieje na świecie. I przy okazji zainteresuj się historią co się działo sto lat temu.
Odpisz
9 grudnia 2025, 18:13
@Anantashesha: czekam, jaki faszyzm w krajach zachodu się prężnie rozwija według ciebie, niby jaką ma formę?
Odpisz
9 grudnia 2025, 23:03
@gruby_wieprz: Nie jestem ci winna edukacji.
Odpisz
10 grudnia 2025, 07:33
@Anantashesha: XDDDD
Odpisz
10 grudnia 2025, 08:05
@gruby_wieprz: Ja pi*rdolę xD
Beka z ciebie typie
Odpisz
10 grudnia 2025, 08:07
@Anantashesha: wciąż nie wiem o tym twoim faszyzmie na zachodzie, olśnij mnie.
Odpisz
10 grudnia 2025, 08:09
@gruby_wieprz: Nie xD
Nie jestem twoją nauczycielką.
Jak ci zależy to się zainteresuj. Masz w rękach urządzenie które ma dostęp do wszystkich informacji świata. Użyj go. Nie będę cię edukować.
Odpisz
10 grudnia 2025, 14:04
@gruby_wieprz: No np. teokracja to faszyzm, a dokładnie jeden z jego rodzajów.
Czyli tworzenie religijnych praw.
A sam faszyzm to sianie strachu chociażby. Mówienie, że tylko dana partia jest dobra, a inni to biją seniorów kubkami (utożsamianie państwa z partią to najbardziej popularna cecha faszyzmu tak ogólnie).
Dawanie sobie dużej władzy, np. rząd w Izraelu chciał sobie upartyjnić sąd. Były o to wielkie protesty, a rząd wyśmiewał protestujących i dalej chciał to wprowadzić.
Wyśmiewanie kogo się da, jeden polityk w jakimś kraju europojskim mówił, że to spisek, że złe inne partie wzieły takie panie z banerami na żużlu, a to było bardzo fajne niby. A nie ma tych pań z banerami, bo one łaziły w bikini, a uznano, że sport powinien być dla każdego, nawet dla dzieci i księży i ludzi, którzy nie lubią porozbieranych zanadto ludzi, a zrobili z tego wielki spisek. A ludzie w bikini są nad jeziorami itd. xd
No ogólnie rządy robią się coraz brutalniejsze, a nazywa się to faszyzmem. xd
Nawet tam gdzie są wybory, może być faszyzm, w PRL można było oddawać głosy na ulubionych komunistów, ale to nie było sposobem na wymianę władzy i to np. było faszystowskie. Cóż.
Odpisz
10 grudnia 2025, 14:16
@Ooonv: teokracja obecna jest dzisiaj w widocznym stopniu jedynie na państwach wschodu a mówimy o zachodzie, tak samo z Izraelem.
Ale zgodzę się z się z tym, że rządy (obie strony) robią się coraz brutalniejsze jeśli chodzi o zwalczanie siebie.
Doceniam że mi to wyjaśniłeś/łaś
Odpisz
10 grudnia 2025, 14:59
@gruby_wieprz: No w Polsce są tacy co by chcieli wprowadzić, ale nie dają rady. Ale nadal takie chęci można uznać za cechę teokratów.
Odpisz
11 grudnia 2025, 00:58
@gruby_wieprz: Nie dość że gadasz bzdury to uprawiasz d*bilny symetryzm xD
K*rwa nie będę dłużej się tobą brudzić
Odpisz
11 grudnia 2025, 20:06
@Anantashesha: Ale bez przekleństw proszę :/
Jak ktoś nie wie, to się tłumaczy i nie warto być chamskim, nawet jak druga osoba jest :p
A to trudne terminy, to nie zawsze ludzie rozumieją i czasami nie wiedzą, że źle używają słów, luz
Odpisz
12 grudnia 2025, 02:22
@Ooonv: Ale tu nie chodzi o to czy on wie czy nie wie. Tu chodzi o to że się wypowiada.
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2025, 06:58
@Ooonv: Przezabawne z was stworki, naprawdę. Przejęliście ostatnio od prawaków pałeczkę kompleksu oblężonej twierdzy w tej wielkiej sztafecie spi*rdolenia, jaką jest polityka
Odpisz
8 grudnia 2025, 19:51
Kiedy the Escapists 3
Odpisz
5 grudnia 2025, 22:12
Ja dalej nam nadzieję na przyszłość Solarpunk
Odpisz
6 grudnia 2025, 01:37
@Boberek00: Nadzieja umiera ostatnia.
Odpisz
6 grudnia 2025, 07:35
@Figarus: żadnego Defetyzmu mi tutaj
Odpisz
6 grudnia 2025, 17:45
@Boberek00: Defetyzm, nihilizm egzystencjalny to jedyna prawdziwa droga. Życie od samego poczęcia jest walką z porażkami, poczuciem zagrożenia, brakiem przyszłości...
Odpisz
6 grudnia 2025, 17:54
@Figarus: myślałeś by iść do psychologa?
Odpisz
6 grudnia 2025, 20:36
@Boberek00: Przepraszam, ale co mi tu imputujesz?
Odpisz
7 grudnia 2025, 10:49
@Figarus: Sam gadam tego typu rzeczy gry Jestem mocny przybity
Mówiąc delikatnie
Odpisz
7 grudnia 2025, 14:19
@Boberek00: A to spokojnie. Mam tak na co dzień.
Odpisz
6 grudnia 2025, 18:49
Dziwne kolory tych teletubisiów
Odpisz
6 grudnia 2025, 07:56
Co jest takiego śmiesznego w 67?
Odpisz
6 grudnia 2025, 09:25
@AxonDeHudin: Nwm, jakby to miało jakiś sens to ta, a to po prostu gorsza wersja 69
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2025, 00:49
najgorszy jest fakt że nikogo to nie bawi ale ludzie po prostu idą z "trendem"
nienawidzę konceptu brainrotu
gdzie się podziały śmieszne memy
Odpisz
5 grudnia 2025, 20:39
Dobra, to już lekkie przegięcie
Odpisz
5 grudnia 2025, 20:38
Odpisz