Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar malinowy_kot

6 grudnia 2025, 18:41

Podziękujcie lewakom

Avatar nightmare_fredbear

7 grudnia 2025, 12:55

@malinowy_kot: a za co?

Avatar malinowy_kot

7 grudnia 2025, 13:05

@nightmare_fredbear: za bycie głupim i zajmowanie się kto kogo może przeru... i ilu migrantów niby cierpi, niż tym, że przyrost naturalny leci na łeb na szyję, sprzedajemy polskie rzeczy (np. właśnie mieszkania) niemcom i innym zagranicznym, a oni nam dowalają wysokie ceny odkupu...
Już w Anglii władzę przejęli lewaki i co mają? To co właśnie chcieli osiągnąć migranci, przejęcie władzy, bo mimo że ciemni nie zgadzają się na aborcję, albo małżeństwa tej samej płci, to ciemni i tak będą głosować i wpierać finansowo na lewaków, bo lewaki zajmują się głupotami typu właśnie ruch...anie, zamiast bezpieczeństwo ludzi

Avatar nightmare_fredbear

7 grudnia 2025, 17:45

@malinowy_kot: czyli prawica próbuje jakoś obniżyć ceny mieszkań ograniczając spekulacje i patodeweloperkę oraz budując nowe tanie mieszkania?

Avatar Anantashesha

7 grudnia 2025, 22:50

@nightmare_fredbear: @malinowy_kot: W Wielkiej Brytanii dosłownie delegalizują osoby trans a ty twierdzisz że tam władzę mają lewaki? Beka z ciebie xD
No ale zapomniałam, wszyscy są lewakami oprócz ciebie i Korwina, ale on jest tylko socjalistą, nie?

Avatar malinowy_kot

Edytowano - 9 grudnia 2025, 19:33

@nightmare_fredbear: prawaki chcą się pozbyć pasożytów jak ukraińcy i nie chcą wpuszczania obcych do polityki naszej, a to prowadzi do tego, że żaden niemiec czy banderowiec nie będzie mógł kupić nieruchomości u nas = Polacy tylko szastają gospodarką kraju

Avatar Krzyniu

15 grudnia 2025, 11:22

@malinowy_kot: To chyba najgłupszy wysryw jaki czytałem od dawna. Tak było, nie zmyślam, ukraincy lewaki j...ne przyszły i zębami mi mieszkanie zabrali! Szkoda tylko że ceny na rynku wynikają z gównianych lat rządów centroprawicy i poj...nych deweloperów które doprowadziły do załamania gospodarki jaki widzimy ale taaak, to wnoszący miliardy do budżetu polski lewacy ze wschodu są winni, jak zwykle

Avatar malinowy_kot

Edytowano - 15 grudnia 2025, 18:46

@Krzyniu: zachodu* i ogólnie lewaki
No ale taka jest prawda, że niemcy i ukry (głównie te dwa g-wna) kupują u nas mieszania, poczytaj to się dowiesz

A i nie zapominaj, że miał być kredyt 0% dla młodych, z tym że to głównie ukry korzystały z tego i kupowały mieszkania

Avatar tomzizek2

15 grudnia 2025, 19:44

@malinowy_kot: Próbowałem znaleźć informacje o tym, kto głównie wykupuje mieszkania, ale mam problem znaleźć. Mógłbyś podlinkować jakąś statystykę na ten temat? Z góry dzięki

Avatar Anantashesha

16 grudnia 2025, 04:51

@Anantashesha: @malinowy_kot: Badania rynku wykazały że sama zapowiedź kredytu 0%, bez jeszcze żadnych sensownych planów, spowodowała podwyższenie cen mieszkań. Pi*przysz głupoty i tyle.

Avatar Traktor_is_back

6 grudnia 2025, 20:42

Wina socjalistów
I k*muchów

Avatar Anantashesha

6 grudnia 2025, 18:43

Rynek mieszkaniowy to jakiś smutny żart. Nie lubię całego kapitalizmu, ale rynek mieszkaniowy to jest jakieś kuriozum w kuriozum. A pamiętacie jak rozeszła się wieść że klasa posiadająca jest w zmowie by celowo utrzymywać sztucznie wysokie ceny kupna i wynajmu mieszkań i domów? I nikt z tym nic nie zrobił? xD

Avatar Eniu2432

6 grudnia 2025, 18:42

Tak wygląda dom za 200k na działce za 250~300k

Avatar szimio

6 grudnia 2025, 14:31

O, okno, tak przyszłościowo, jakby ktoś chciał sobie machnąć pięterko

Avatar Dark_Dante

6 grudnia 2025, 12:40

Nie no, bez przesady. Taki to w granicach trzysta tysięcy za robotę z materiałem bez działki. Dwa razy większy z piętrem to już może tyle kosztować.

Avatar Damian120899

6 grudnia 2025, 13:56

@Dark_Dante: Zależy czy legalnie z ekipą budowlaną, czy na pałę na własną rękę

Avatar Traktor_is_back

6 grudnia 2025, 10:45

Byo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ch-chesz wyparować...?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Frustrujące

Niegrzeczny Oskarek

Jeszcze jak

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka