Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar malinowy_kot

6 grudnia 2025, 18:41

Podziękujcie lewakom

Avatar nightmare_fredbear

7 grudnia 2025, 12:55

@malinowy_kot: a za co?

Avatar malinowy_kot

7 grudnia 2025, 13:05

@nightmare_fredbear: za bycie głupim i zajmowanie się kto kogo może przeru... i ilu migrantów niby cierpi, niż tym, że przyrost naturalny leci na łeb na szyję, sprzedajemy polskie rzeczy (np. właśnie mieszkania) niemcom i innym zagranicznym, a oni nam dowalają wysokie ceny odkupu...
Już w Anglii władzę przejęli lewaki i co mają? To co właśnie chcieli osiągnąć migranci, przejęcie władzy, bo mimo że ciemni nie zgadzają się na aborcję, albo małżeństwa tej samej płci, to ciemni i tak będą głosować i wpierać finansowo na lewaków, bo lewaki zajmują się głupotami typu właśnie ruch...anie, zamiast bezpieczeństwo ludzi

Avatar nightmare_fredbear

7 grudnia 2025, 17:45

@malinowy_kot: czyli prawica próbuje jakoś obniżyć ceny mieszkań ograniczając spekulacje i patodeweloperkę oraz budując nowe tanie mieszkania?

Avatar Anantashesha

7 grudnia 2025, 22:50

@nightmare_fredbear: @malinowy_kot: W Wielkiej Brytanii dosłownie delegalizują osoby trans a ty twierdzisz że tam władzę mają lewaki? Beka z ciebie xD
No ale zapomniałam, wszyscy są lewakami oprócz ciebie i Korwina, ale on jest tylko socjalistą, nie?

Avatar malinowy_kot

Edytowano - 9 grudnia 2025, 19:33

@nightmare_fredbear: prawaki chcą się pozbyć pasożytów jak ukraińcy i nie chcą wpuszczania obcych do polityki naszej, a to prowadzi do tego, że żaden niemiec czy banderowiec nie będzie mógł kupić nieruchomości u nas = Polacy tylko szastają gospodarką kraju

Avatar Krzyniu

15 grudnia 2025, 11:22

@malinowy_kot: To chyba najgłupszy wysryw jaki czytałem od dawna. Tak było, nie zmyślam, ukraincy lewaki j...ne przyszły i zębami mi mieszkanie zabrali! Szkoda tylko że ceny na rynku wynikają z gównianych lat rządów centroprawicy i poj...nych deweloperów które doprowadziły do załamania gospodarki jaki widzimy ale taaak, to wnoszący miliardy do budżetu polski lewacy ze wschodu są winni, jak zwykle

Avatar malinowy_kot

Edytowano - 15 grudnia 2025, 18:46

@Krzyniu: zachodu* i ogólnie lewaki
No ale taka jest prawda, że niemcy i ukry (głównie te dwa g-wna) kupują u nas mieszania, poczytaj to się dowiesz

A i nie zapominaj, że miał być kredyt 0% dla młodych, z tym że to głównie ukry korzystały z tego i kupowały mieszkania

Avatar tomzizek2

15 grudnia 2025, 19:44

@malinowy_kot: Próbowałem znaleźć informacje o tym, kto głównie wykupuje mieszkania, ale mam problem znaleźć. Mógłbyś podlinkować jakąś statystykę na ten temat? Z góry dzięki

Avatar Anantashesha

16 grudnia 2025, 04:51

@Anantashesha: @malinowy_kot: Badania rynku wykazały że sama zapowiedź kredytu 0%, bez jeszcze żadnych sensownych planów, spowodowała podwyższenie cen mieszkań. Pi*przysz głupoty i tyle.

Avatar Traktor_is_back

6 grudnia 2025, 20:42

Wina socjalistów
I k*muchów

Avatar Anantashesha

6 grudnia 2025, 18:43

Rynek mieszkaniowy to jakiś smutny żart. Nie lubię całego kapitalizmu, ale rynek mieszkaniowy to jest jakieś kuriozum w kuriozum. A pamiętacie jak rozeszła się wieść że klasa posiadająca jest w zmowie by celowo utrzymywać sztucznie wysokie ceny kupna i wynajmu mieszkań i domów? I nikt z tym nic nie zrobił? xD

Avatar Eniu2432

6 grudnia 2025, 18:42

Tak wygląda dom za 200k na działce za 250~300k

Avatar szimio

6 grudnia 2025, 14:31

O, okno, tak przyszłościowo, jakby ktoś chciał sobie machnąć pięterko

Avatar Dark_Dante

6 grudnia 2025, 12:40

Nie no, bez przesady. Taki to w granicach trzysta tysięcy za robotę z materiałem bez działki. Dwa razy większy z piętrem to już może tyle kosztować.

Avatar Damian120899

6 grudnia 2025, 13:56

@Dark_Dante: Zależy czy legalnie z ekipą budowlaną, czy na pałę na własną rękę

Avatar Traktor_is_back

6 grudnia 2025, 10:45

Byo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

Niezniszczalne

Frustrujące

Totalnie

Co za przypadek

Chciał tylko pomóc

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka