Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to posłuchane
To by wystarczyło
Można, tylko trzeba wstawać rano
Mało znany szczegół
A, okej
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2025, 23:29
Za 5zł to ja bym sobie zycie na nowo ułożył
Odpisz
10 grudnia 2025, 11:14
A teraz wszędzie te kamery...
Odpisz
6 grudnia 2025, 23:24
Ah te dobre czasy kiedy batonika można było kupić za 5 zł
Odpisz
8 grudnia 2025, 06:38
@Bonnie0_4: Ale przecież można
Odpisz
10 grudnia 2025, 09:21
@Bonnie0_4: u nas w szkole batoniki są za 4 złote
Odpisz
10 grudnia 2025, 09:24
@BlackMorbius61: Macie fajnie
Odpisz
7 grudnia 2025, 22:42
J*bać kapitalizm
Odpisz
8 grudnia 2025, 00:01
@Anantashesha: kto by pomyślał że po ok 15 latach oraz dużym wzroście przychodów oraz inflacji ceny produktów nie będą takie same
to zdaje się być po prostu ekonomią a nie kapitalizmem
Odpisz
8 grudnia 2025, 02:34
@kreatywnylogin: Ja nie wiem, może nigdy nie byłeś biedny i do tego jesteś ślepy i nie za mądry, ale ceny rosną tak jakby dużo szybciej.
Zresztą, ekonomia to kapitalistyczna rzecz xD
Odpisz
8 grudnia 2025, 07:10
@Anantashesha: "ekonomia to kapitalistyczna rzecz" ;-;
Rozumiem że komuniści pieniądze biorą z powietrza
boże...
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2025, 07:52
@kreatywnylogin: Ja nie wiem jak komuniści, bo komunistką nie jestem, ale są systemy w których pieniądz nie istnieje i jest w ogóle niepotrzebny, i to że o tym nie pomyślałeś jest wyjątkowo prominentnym przykładem kapitalistycznego myślenia.
Odpisz
8 grudnia 2025, 07:55
@Anantashesha: takie coś nazywa się utopią której temat podejmuje się już w szkole średniej gdzie dość jasno z reguły jest pokazane dlaczego to nie może działać
fajnie że teoria istnieje ale to tylko teoria
Odpisz
8 grudnia 2025, 18:52
@kreatywnylogin: No nie wiem co to według ciebie znaczy że to jest "jasno" pokazane, ale jedyny 'argument' jaki kiedykolwiek padł i do niego dotarłam, a siedzę bardzo głęboko w temacie, to "ludzka natura". Kapitaliści zwykle powiedzą wszystko żeby obronić kapitalizm.
Odpisz
8 grudnia 2025, 19:00
@kreatywnylogin: Za wzrosty cen odpowiada bank centralny i jego polityka celu inflacyjnego, czyli umyślne wywoływanie wzrostu cen przez majstrowanie przy stopach procentowych, chociaż czasem tracą nad tym kontrolę, tak jak na przykład w ostatnich kilku latach.
Saszeta, te inne systemy to jedynie społeczności zbieracko-łowieckie, bo niczego bardziej złożonego nie można stworzyć bez powszechnego środka wymiany - pieniądza, który znacznie ułatwia handel i specjalizację produkcji. Twoja ignorancja wobec nauk ekonomicznych nie zmieni faktów.
Odpisz
7 grudnia 2025, 18:40
Botom nie starcza na prąd, racja
Odpisz
7 grudnia 2025, 14:08
E tam, nadal starczy na dobre rzeczy.
Odpisz
7 grudnia 2025, 14:05
Teraz to już nawet na czekoladę jest za mało. Na szczęście chyba już się nią przejadłam i nie mam teraz takiej ochoty
Odpisz
7 grudnia 2025, 01:14
Za 5 zł kupisz ziemniaki i placków sobie narobisz ile chcesz
Odpisz
7 grudnia 2025, 14:03
@rozwalgo: z samych ziemniaków się placków nie zrobi
Odpisz
7 grudnia 2025, 12:16
Nostalgia
Odpisz
7 grudnia 2025, 12:14
Tak poważnie, to 15 kajzerek spokojnie. I jeszcze na wodę starczy.
Odpisz
7 grudnia 2025, 12:12
Draże korsarze se kup
Odpisz
7 grudnia 2025, 11:49
Bez przesady, można se wodę kupić i ze 3 bułki zwykłe
Odpisz
6 grudnia 2025, 23:22
Ach tęksnie za czasami, w których ludziom płacono mniej.
Odpisz
7 grudnia 2025, 11:49
@Papasmerf44: ale inflacja też nie była aż tak doyebana jak teraz jest
Odpisz
7 grudnia 2025, 10:49
Za 5 złotych masz 2 batoniki góralki
Odpisz
7 grudnia 2025, 10:51
@Oliwier256: Albo 4 wafle z biedry
Odpisz
6 grudnia 2025, 23:27
dzidki/quejaki gdy nie mogą narzekać jak to 30 lat temu nie było zajebiście, bo zamknęli ci właśnie zakład, twoja rodzina nie ma co jeśc i połowa z niej ugaduje się z gangsterami
Odpisz
6 grudnia 2025, 23:32
@BlackMorbius61: Imagine wracać do 30 lat temu
Odpisz
7 grudnia 2025, 08:36
@Bonnie0_4: wróćmy 80
Odpisz