Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wedkarz

10 grudnia 2025, 23:29

Za 5zł to ja bym sobie zycie na nowo ułożył

Avatar Shadowski

10 grudnia 2025, 11:14

A teraz wszędzie te kamery...

Avatar Bonnie0_4

6 grudnia 2025, 23:24

Ah te dobre czasy kiedy batonika można było kupić za 5 zł

Avatar Traktor_is_back

8 grudnia 2025, 06:38

@Bonnie0_4: Ale przecież można

Avatar BlackMorbius61

10 grudnia 2025, 09:21

@Bonnie0_4: u nas w szkole batoniki są za 4 złote

Avatar Bonnie0_4

10 grudnia 2025, 09:24

@BlackMorbius61: Macie fajnie

Avatar Anantashesha

7 grudnia 2025, 22:42

J*bać kapitalizm

Avatar kreatywnylogin

8 grudnia 2025, 00:01

@Anantashesha: kto by pomyślał że po ok 15 latach oraz dużym wzroście przychodów oraz inflacji ceny produktów nie będą takie same

to zdaje się być po prostu ekonomią a nie kapitalizmem

Avatar Anantashesha

8 grudnia 2025, 02:34

@kreatywnylogin: Ja nie wiem, może nigdy nie byłeś biedny i do tego jesteś ślepy i nie za mądry, ale ceny rosną tak jakby dużo szybciej.
Zresztą, ekonomia to kapitalistyczna rzecz xD

Avatar kreatywnylogin

8 grudnia 2025, 07:10

@Anantashesha: "ekonomia to kapitalistyczna rzecz" ;-;
Rozumiem że komuniści pieniądze biorą z powietrza
boże...

Avatar Anantashesha

Edytowano - 8 grudnia 2025, 07:52

@kreatywnylogin: Ja nie wiem jak komuniści, bo komunistką nie jestem, ale są systemy w których pieniądz nie istnieje i jest w ogóle niepotrzebny, i to że o tym nie pomyślałeś jest wyjątkowo prominentnym przykładem kapitalistycznego myślenia.

Avatar kreatywnylogin

8 grudnia 2025, 07:55

@Anantashesha: takie coś nazywa się utopią której temat podejmuje się już w szkole średniej gdzie dość jasno z reguły jest pokazane dlaczego to nie może działać

fajnie że teoria istnieje ale to tylko teoria

Avatar Anantashesha

8 grudnia 2025, 18:52

@kreatywnylogin: No nie wiem co to według ciebie znaczy że to jest "jasno" pokazane, ale jedyny 'argument' jaki kiedykolwiek padł i do niego dotarłam, a siedzę bardzo głęboko w temacie, to "ludzka natura". Kapitaliści zwykle powiedzą wszystko żeby obronić kapitalizm.

Avatar Kawento

8 grudnia 2025, 19:00

@kreatywnylogin: Za wzrosty cen odpowiada bank centralny i jego polityka celu inflacyjnego, czyli umyślne wywoływanie wzrostu cen przez majstrowanie przy stopach procentowych, chociaż czasem tracą nad tym kontrolę, tak jak na przykład w ostatnich kilku latach.
Saszeta, te inne systemy to jedynie społeczności zbieracko-łowieckie, bo niczego bardziej złożonego nie można stworzyć bez powszechnego środka wymiany - pieniądza, który znacznie ułatwia handel i specjalizację produkcji. Twoja ignorancja wobec nauk ekonomicznych nie zmieni faktów.

Avatar Odesski

7 grudnia 2025, 18:40

Botom nie starcza na prąd, racja

Avatar Tajdeus

7 grudnia 2025, 14:08

E tam, nadal starczy na dobre rzeczy.

Avatar Katrina2712

7 grudnia 2025, 14:05

Teraz to już nawet na czekoladę jest za mało. Na szczęście chyba już się nią przejadłam i nie mam teraz takiej ochoty

Avatar rozwalgo

7 grudnia 2025, 01:14

Za 5 zł kupisz ziemniaki i placków sobie narobisz ile chcesz

Avatar Katrina2712

7 grudnia 2025, 14:03

@rozwalgo: z samych ziemniaków się placków nie zrobi

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2025, 12:16

Nostalgia

Avatar Hazer

7 grudnia 2025, 12:14

Tak poważnie, to 15 kajzerek spokojnie. I jeszcze na wodę starczy.

Avatar Myszkapl

7 grudnia 2025, 12:12

Draże korsarze se kup

Avatar malinowy_kot

7 grudnia 2025, 11:49

Bez przesady, można se wodę kupić i ze 3 bułki zwykłe

Avatar Papasmerf44

6 grudnia 2025, 23:22

Ach tęksnie za czasami, w których ludziom płacono mniej.

Avatar malinowy_kot

7 grudnia 2025, 11:49

@Papasmerf44: ale inflacja też nie była aż tak doyebana jak teraz jest

Avatar Oliwier256

7 grudnia 2025, 10:49

Za 5 złotych masz 2 batoniki góralki

Avatar Traktor_is_back

7 grudnia 2025, 10:51

@Oliwier256: Albo 4 wafle z biedry

Avatar BlackMorbius61

6 grudnia 2025, 23:27

dzidki/quejaki gdy nie mogą narzekać jak to 30 lat temu nie było zajebiście, bo zamknęli ci właśnie zakład, twoja rodzina nie ma co jeśc i połowa z niej ugaduje się z gangsterami

Avatar Bonnie0_4

6 grudnia 2025, 23:32

@BlackMorbius61: Imagine wracać do 30 lat temu

Avatar Kolo_killer

7 grudnia 2025, 08:36

@Bonnie0_4: wróćmy 80

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Noctara
Dodane przez: Noctara

To by wystarczyło

Totalnie

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nigdy na to nie wpadną

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka