Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wedkarz

10 grudnia 2025, 23:29

Za 5zł to ja bym sobie zycie na nowo ułożył

Avatar Shadowski

10 grudnia 2025, 11:14

A teraz wszędzie te kamery...

Avatar Bonnie0_4

6 grudnia 2025, 23:24

Ah te dobre czasy kiedy batonika można było kupić za 5 zł

Avatar Traktor_is_back

8 grudnia 2025, 06:38

@Bonnie0_4: Ale przecież można

Avatar BlackMorbius61

10 grudnia 2025, 09:21

@Bonnie0_4: u nas w szkole batoniki są za 4 złote

Avatar Bonnie0_4

10 grudnia 2025, 09:24

@BlackMorbius61: Macie fajnie

Avatar Anantashesha

7 grudnia 2025, 22:42

J*bać kapitalizm

Avatar kreatywnylogin

8 grudnia 2025, 00:01

@Anantashesha: kto by pomyślał że po ok 15 latach oraz dużym wzroście przychodów oraz inflacji ceny produktów nie będą takie same

to zdaje się być po prostu ekonomią a nie kapitalizmem

Avatar Anantashesha

8 grudnia 2025, 02:34

@kreatywnylogin: Ja nie wiem, może nigdy nie byłeś biedny i do tego jesteś ślepy i nie za mądry, ale ceny rosną tak jakby dużo szybciej.
Zresztą, ekonomia to kapitalistyczna rzecz xD

Avatar kreatywnylogin

8 grudnia 2025, 07:10

@Anantashesha: "ekonomia to kapitalistyczna rzecz" ;-;
Rozumiem że komuniści pieniądze biorą z powietrza
boże...

Avatar Anantashesha

Edytowano - 8 grudnia 2025, 07:52

@kreatywnylogin: Ja nie wiem jak komuniści, bo komunistką nie jestem, ale są systemy w których pieniądz nie istnieje i jest w ogóle niepotrzebny, i to że o tym nie pomyślałeś jest wyjątkowo prominentnym przykładem kapitalistycznego myślenia.

Avatar kreatywnylogin

8 grudnia 2025, 07:55

@Anantashesha: takie coś nazywa się utopią której temat podejmuje się już w szkole średniej gdzie dość jasno z reguły jest pokazane dlaczego to nie może działać

fajnie że teoria istnieje ale to tylko teoria

Avatar Anantashesha

8 grudnia 2025, 18:52

@kreatywnylogin: No nie wiem co to według ciebie znaczy że to jest "jasno" pokazane, ale jedyny 'argument' jaki kiedykolwiek padł i do niego dotarłam, a siedzę bardzo głęboko w temacie, to "ludzka natura". Kapitaliści zwykle powiedzą wszystko żeby obronić kapitalizm.

Avatar Kawento

8 grudnia 2025, 19:00

@kreatywnylogin: Za wzrosty cen odpowiada bank centralny i jego polityka celu inflacyjnego, czyli umyślne wywoływanie wzrostu cen przez majstrowanie przy stopach procentowych, chociaż czasem tracą nad tym kontrolę, tak jak na przykład w ostatnich kilku latach.
Saszeta, te inne systemy to jedynie społeczności zbieracko-łowieckie, bo niczego bardziej złożonego nie można stworzyć bez powszechnego środka wymiany - pieniądza, który znacznie ułatwia handel i specjalizację produkcji. Twoja ignorancja wobec nauk ekonomicznych nie zmieni faktów.

Avatar Odesski

7 grudnia 2025, 18:40

Botom nie starcza na prąd, racja

Avatar Tajdeus

7 grudnia 2025, 14:08

E tam, nadal starczy na dobre rzeczy.

Avatar Katrina2712

7 grudnia 2025, 14:05

Teraz to już nawet na czekoladę jest za mało. Na szczęście chyba już się nią przejadłam i nie mam teraz takiej ochoty

Avatar rozwalgo

7 grudnia 2025, 01:14

Za 5 zł kupisz ziemniaki i placków sobie narobisz ile chcesz

Avatar Katrina2712

7 grudnia 2025, 14:03

@rozwalgo: z samych ziemniaków się placków nie zrobi

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2025, 12:16

Nostalgia

Avatar Hazer

7 grudnia 2025, 12:14

Tak poważnie, to 15 kajzerek spokojnie. I jeszcze na wodę starczy.

Avatar Myszkapl

7 grudnia 2025, 12:12

Draże korsarze se kup

Avatar malinowy_kot

7 grudnia 2025, 11:49

Bez przesady, można se wodę kupić i ze 3 bułki zwykłe

Avatar Papasmerf44

6 grudnia 2025, 23:22

Ach tęksnie za czasami, w których ludziom płacono mniej.

Avatar malinowy_kot

7 grudnia 2025, 11:49

@Papasmerf44: ale inflacja też nie była aż tak doyebana jak teraz jest

Avatar Oliwier256

7 grudnia 2025, 10:49

Za 5 złotych masz 2 batoniki góralki

Avatar Traktor_is_back

7 grudnia 2025, 10:51

@Oliwier256: Albo 4 wafle z biedry

Avatar BlackMorbius61

6 grudnia 2025, 23:27

dzidki/quejaki gdy nie mogą narzekać jak to 30 lat temu nie było zajebiście, bo zamknęli ci właśnie zakład, twoja rodzina nie ma co jeśc i połowa z niej ugaduje się z gangsterami

Avatar Bonnie0_4

6 grudnia 2025, 23:32

@BlackMorbius61: Imagine wracać do 30 lat temu

Avatar Kolo_killer

7 grudnia 2025, 08:36

@Bonnie0_4: wróćmy 80

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Noctara
Dodane przez: Noctara

No to posłuchane

To by wystarczyło

Można, tylko trzeba wstawać rano

Mało znany szczegół

A, okej

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka