Koszt europejskiego domu: biorę sobie ciebie kredycie na życie i ślubuję ci że będę cię spłacać aż do śmierci
Koszt amerykańskiego domu: pół wypłaty
Oczywiście mowa o koszcie zbudowania, nie o tym ile za taki zapłacisz, i wiadomo że to trochę przesadzone, ale po pierwsze to wina kapitalizmu, a nie samej konstrukcji domu, po drugie serio nie rozumiem skąd ten zachwyt domem który postoi czterysta lat jak ty w nim będziesz mieszkać najwyżej 50 i będzie ból w dupie żeby cokolwiek w nim zmienić, a po trzecie w Stanach Umysłu naprawdę jest od ch*ja rzeczy z których można się wyśmiać czy na nie narzekać, nie wiem skąd to dopi*rdalanie się do domów. To jedno akurat mają nieźle wykombinowane.
@Anantashesha: Dlatego w stanach jak były te programy typu exteme makeover home edition to jechali po bandzie i jakiejś biednej rodzinie budowali piętrowy dom z basenem i faktycznie kosztowało tyle samo co fajny solidny domek dwupokojowy w naszym nowym domie.
(No może w stanach trochę więcej bo większy watchtime pewnie był )
Najlepsze w ogóle było to że 1/3 tych domów us się rozpi.....ała po jakimś czasie i sprawy sądowe im wytyczali
@Anantashesha: Ja tam nie wiem jak się caritas sprawuje ale zamysł instytucji tego typu są git dopóki mają hajs z dobrowolnych zrzutek a nie są opodatkowane
Bożydarze,
Mam dwie informacje.
Pierwsza brzmi tak, że mem ten już był obecny na tej stronie, za to druga, że znowu złamałeś własny regulamin
Dziękuję za przeczytanie tejże wiadomości
Użytkownik Traktor_is_back
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2025, 02:48
Koszt europejskiego domu: biorę sobie ciebie kredycie na życie i ślubuję ci że będę cię spłacać aż do śmierci
Koszt amerykańskiego domu: pół wypłaty
Oczywiście mowa o koszcie zbudowania, nie o tym ile za taki zapłacisz, i wiadomo że to trochę przesadzone, ale po pierwsze to wina kapitalizmu, a nie samej konstrukcji domu, po drugie serio nie rozumiem skąd ten zachwyt domem który postoi czterysta lat jak ty w nim będziesz mieszkać najwyżej 50 i będzie ból w dupie żeby cokolwiek w nim zmienić, a po trzecie w Stanach Umysłu naprawdę jest od ch*ja rzeczy z których można się wyśmiać czy na nie narzekać, nie wiem skąd to dopi*rdalanie się do domów. To jedno akurat mają nieźle wykombinowane.
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2025, 08:09
@Anantashesha: Dlatego w stanach jak były te programy typu exteme makeover home edition to jechali po bandzie i jakiejś biednej rodzinie budowali piętrowy dom z basenem i faktycznie kosztowało tyle samo co fajny solidny domek dwupokojowy w naszym nowym domie.
(No może w stanach trochę więcej bo większy watchtime pewnie był )
Najlepsze w ogóle było to że 1/3 tych domów us się rozpi.....ała po jakimś czasie i sprawy sądowe im wytyczali
Odpisz
11 grudnia 2025, 01:00
@Jadeja: No biednym rodzinom mogliby budować jednak coś co postoi, jak ich nie stać nawet na te kartonowe ściany,
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2025, 15:20
@Anantashesha: albo nawet lepiej jakby inwestowali w jakieś schroniska typu caritas
Odpisz
13 grudnia 2025, 08:53
@Jadeja: Ale doj*bałeś z tym caritasem xD
Odpisz
14 grudnia 2025, 11:10
@Anantashesha: Ja tam nie wiem jak się caritas sprawuje ale zamysł instytucji tego typu są git dopóki mają hajs z dobrowolnych zrzutek a nie są opodatkowane
Odpisz
9 grudnia 2025, 14:36
Bożydarze,
Mam dwie informacje.
Pierwsza brzmi tak, że mem ten już był obecny na tej stronie, za to druga, że znowu złamałeś własny regulamin
Dziękuję za przeczytanie tejże wiadomości
Użytkownik Traktor_is_back
Odpisz
10 grudnia 2025, 11:19
@Traktor_is_back: admina regulamin nie tyka
Odpisz
10 grudnia 2025, 11:34
@ViccyArt: Ale pryzwoitość nakazuje słuchać się chociaż własnych zasad
Odpisz