Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AxonDeHudin

10 grudnia 2025, 22:44

O co chodzi?

Avatar Krol123

11 grudnia 2025, 00:58

@AxonDeHudin: Mogę się mylić, ale chyba chodzi o to że jak podzespoły stają się lepsze, to aby nie zwiększać ich rozmiaru to zmniejszali wielkość ścieżek czy innego czegoś w chipach, by były bardziej wydajne, ale teraz tak już je zmniejszyli, że prawa fizyki nie pozwalają na stworzenie mniejszych (bodajże elektrony by mogły przeskakiwać swobodnie, rujnując wszystko czy coś w ten deseń)

Avatar Traktor_is_back

10 grudnia 2025, 20:02

A tam, po co komu tak potężne karty
Mam Radeona poprzedniej generacji i wystarczy

Avatar pvp17

10 grudnia 2025, 17:42

tak szczerze mnie bawi że wypuszczają niewiadomo ile modeli co nowszych a ja na rtx 2070 spokojnie gry w 4k hdr i max ustawienia graficznych mogę płynnie grać

Avatar Boberek00

10 grudnia 2025, 11:45

Sporty ale już dotkliśmy sufitu
Teraz maks zostały procki ARM i Optymalizacja

Avatar Boberek00

10 grudnia 2025, 16:46

@Boberek00: Sorry*

Avatar ariri_

10 grudnia 2025, 01:12

A to nie jest tak że nvidia robi minimum jeśli chodzi o normalne karty graficzne bo ma de facto monopol?

Avatar ariri_

10 grudnia 2025, 01:20

@ariri_: A te nanometry co wszyscy podają to i tak tylko marketing, co najmniej od lat 90.
Źródło: https://en.wikipedia.org/wiki/14_nm_process i kilka innych stron o procesach nm na wikipedii

Avatar Mijak

10 grudnia 2025, 02:39

@ariri_: Taka jest powszechna opinia, że mają monopol więc mogą się lenić i nie rozwijać technologii.
Ale mają ten monopol dlatego, że konkurencja nie może za nimi nadążyć pod względem rozwoju technologicznego, a tak jest dlatego, że technologię coraz trudniej rozwijać gdy coraz bardziej zbliża się do granicy wyznaczanej przez prawa fizyki.
A monopol pozwala im zawyżać ceny, może nawet źle traktować klientów, ale nie sądzę żeby przestali się starać jeśli chodzi o technologię.

Avatar dustin2001

10 grudnia 2025, 16:08

@Mijak: Rozwijają się w naprawdę różne strony i czuć, że chcą dominować, ale w wyścigu.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Mijak
Dodane przez: Mijak

Powodzenia

Pozdrawiam świetliki

To musiało być męczące

Najbardziej realistyczny spośród modów

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka