Na każdą porażkę przypada jakiś sukces
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Były nóżki, nie ma nóżek
Cel namierzony
Fajnie że odpowiedzieli
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 września 2014, 18:21
Aanga tak spie**olili że żaden element się nie zgadzał z kreskówką. Nie dziwię się że dostał raka.
Odpisz
9 września 2014, 23:14
@Mnich1: Zgadzam się. Wszystko było pomieszane, nie w tej kolejności, "od dupy" dodane sceny, które były pozbawione jakiegokolwiek sensu no i najważniejsze: wszystko było ponure i zbyt poważne. Kto oglądał Legendę Aanga ten wie, że było mnóstwo scen i dialogów, przy których po prostu nie dało się nie śmiać.
Odpisz
10 września 2014, 01:00
@kata97: Sceny to tam ch*j. Gra aktorska nie istnieje, klan ognia jest w filmie hinduska (jak reżyser tego gniota), a w oryginale chińsko-japońska. Jeszcze trochę by się tego znalazło gówna.
Odpisz
15 czerwca 2016, 09:29
@Mnich1: Animowanej wersji nie oglądałem, ale stwierdzam, że film nie jest jakiś za**bisty.
Odpisz
22 maja 2017, 23:50
@Archeologwinternetach: dobra wiem ze odkop ale
czy wyszly pozostale czesci oprócz księgi wody?
Odpisz
23 maja 2017, 19:34
@Archeologwinternetach: Bo film jest spie**olony do granic możliwości. Za to serial animowany cud, miód i orzeszki. Polecam serdecznie.
Odpisz
23 maja 2017, 22:27
@Mnich1: czyli nie
Odpisz
28 lipca 2018, 23:25
@Wreqpl: Ohhh jak ja uwielbiam Aanga, oczywiście kreskówkę.
Odpisz
22 sierpnia 2023, 17:57
@Mnich1: To że się nie zgadzał, nie oznacza, że był zły.
Odpisz
22 września 2014, 08:38
ja się nazywa ta bajka no ta druga u góry???
Odpisz
1 grudnia 2014, 21:57
@szermiana: DragonBall (sorry, że tak późno)
Odpisz
16 marca 2015, 17:22
@szermiana: Dragon ball Evolution
Odpisz
19 sierpnia 2017, 16:54
@szermiana: "Wskoczy do wody związany metalowym łąncuchem i betonowymi butami i hełmem krzyżowca" nie dziękuj
Odpisz
10 września 2014, 17:01
Aang ma włosy? :O
Odpisz
10 września 2014, 18:16
Peruka
Odpisz
10 września 2014, 20:00
Czemu się dziwisz? 12-latek miałby być łysy? Nie, on był ogolony, a włosy z czasem odrastają.
Odpisz
8 września 2014, 20:01
2 od dołu nie kojarzę
Odpisz
9 września 2014, 18:03
@coloman: Phoenix Wright
Odpisz
9 września 2014, 18:37
@coloman: a ja nie kojarzę żadnego z tych filmów :v
Odpisz
9 września 2014, 18:43
@noszkurnawszystkozajete: To je anime, tego nie ogarniesz ;-; Ja kojarzę trzy, z czego 1 oglądałem ;-;
Odpisz
9 września 2014, 19:00
@ognistyptak555: dziękuję
Odpisz
Edytowano - 9 września 2014, 19:01
Ja ogarnąłem :D (bum bum tsss!)
Odpisz
9 września 2014, 19:15
Dlaczego sugerujesz, że anime nie da się ogarnąć ?
Odpisz
9 września 2014, 20:32
ten drugi od dolu to akurat z gry
Odpisz
10 września 2014, 14:54
@DeadExtreme: NIEKTÓRYCH nie da się ogarnąć.
Odpisz
10 września 2014, 15:52
da, da ... tylko trzeba umieć.
Odpisz
10 września 2014, 15:31
Dragon ball <3
Odpisz
9 września 2014, 23:07
Awatar... mój ulubiony... tak spiep**yć to cudo -_-
Odpisz
9 września 2014, 22:30
To nie tak że nie lubię Anime. Po prostu ta kreska... Mam takie koszmary. W tej kresce, to znaczy 😳
Odpisz
9 września 2014, 18:06
walić filmy lepsze anime :D wiem to bo 2 z tych oglądałem :P
Odpisz
9 września 2014, 18:17
@mistrzu12pl: jakie ?
Odpisz
9 września 2014, 21:15
@mistrzu12pl: Ale film "Death Note" był naprawdę dobry. A film "L: Change the World" był naprawdę za**bisty.
Odpisz
9 września 2014, 22:25
@jonek: ee pierwsze to awatara :P drugie dragon ball :P
Odpisz
9 września 2014, 19:33
na ostatnim jest ruroni kenshin
Odpisz
9 września 2014, 19:06
Hahahahahaha!!! Filmy psują wszystko. Praktycznie w niektórych filmach nic się nie zgadza i jest wiele, rzeczy wymyślonych.
Kojarze Anga i Death Note (Dragon Ball'a i Attack of Titan też) ale pozostałych już nie......
Odpisz
9 września 2014, 18:39
:-)
Odpisz
9 września 2014, 18:22
Ja nie oglądam żadnych filmów na podstawie anime(żeby nie popsuć wspomnień).
Odpisz
8 września 2014, 19:05
Dragon ball ewolucja to był największy szajs na ziemi.
Odpisz
8 września 2014, 20:00
przeczytaj Eragon'a, a potem obejrzyj film
Odpisz
9 września 2014, 18:18
@coloman: czytalem ale nie ogladalem az tak slabo zrobiony ?
Odpisz
9 września 2014, 18:18
@coloman: Przeczytałem, obejrzałem, umarłem z rzaló.
Odpisz
8 września 2014, 22:13
Kenshin ^^
Odpisz
8 września 2014, 19:27
Zgadzam się. Film Avatar: Ostatni władca wiatru był totalną klapą. Jednak nie można tego powiedzieć o kreskówce.
Odpisz
8 września 2014, 21:26
@weronika71122: Może gdybym najpierw nie obejrzała obu serii kreskówek, mógłby mi się spodobać, ale to... to było dno.
Odpisz