Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KittyQueen

11 grudnia 2025, 14:49

Do saszety bo mnie zablokowała: a co ci przeszkadza typ co ma 40 lat a jego laska 28? W pełni legalne, żadnego problemu

Avatar Baturaj

17 grudnia 2025, 11:19

@KittyQueen: Anantashesha ma w jednej kwestii tutaj rację: to, że coś jest legalne, nie znaczy automatycznie że jest moralne.

Jednakże sam uważam, że nie ma nic złego w 12 lat różnicy wieku w związku - oczywiście w przypadku odpowiedniego wieku tego młodszego z partnerów. Przecież wiadomo, że efekty różnicy wieku maleją z czasem. Związek 32-latka z 20-latką będzie czymś zupełnie innym niż związek 50-latka z 38-latką.
Przykład, który podałeś - 40/28 jest jak najbardziej w porządku.

Avatar KittyQueen

17 grudnia 2025, 16:08

@Baturaj: mój chłopak jest ode mnie starszy (ale nie 12 lat XD) i dogadujemy się dobrze. On pracuje, ja studiuje i spoko

Avatar Baturaj

18 grudnia 2025, 20:50

@KittyQueen: Aj, chyba Cię zmisgenderowałem xD zupełnie nieświadomie, wybacz. Nie zwróciłem uwagi.

Avatar Anantashesha

Edytowano - 15 grudnia 2025, 04:21

@KittyQueen: To że coś jest legalne nie znaczy że jest w porządku. I jak tu nie myśleć że faceci są obrzydliwi?

Avatar Tajdeus

11 grudnia 2025, 20:10

XDD

Avatar Halszka__

11 grudnia 2025, 19:58

Jeja schodzi na psy z jakością memów, moje życie przez to jest coraz gorsze

Avatar Hiholatek

11 grudnia 2025, 19:19

Szczerze to kobietom nie opłaca się być w związku... (Mężczyznom w sumie też)

Avatar Anantashesha

11 grudnia 2025, 14:27

Będziemy ignorować tę część która czyni jego zachowanie krypnym i obrzydliwym, czyli że ma 12 lat od siebie młodszą partnerkę?

Avatar kreatywnylogin

Edytowano - 11 grudnia 2025, 15:01

@Anantashesha: póki to nie jest nastolatka nie ma w tym nic złego
u dorosłych ludzi w pewnym momencie taka różnica wieku praktycznie nic nie zmienia

Avatar Anantashesha

12 grudnia 2025, 02:21

@kreatywnylogin: No tak, więc na przykład 20-latka z 80-latkiem to też nic złego xD
Weź się zastanów nad sobą, poczytaj o czymś takim jak grooming, jak pozycja siły, jak zależność finansowa. Żeby przy takiej różnicy wieku to było okej trzeba odj*bać taką ilość zabezpieczeń i innego gówna że to prsktycznie niemożliwe, jakby chcieć się wykąpać w powierzchni Słońca.
To że coś jest legalne nie znaczy że jest moralne.

Avatar kreatywnylogin

12 grudnia 2025, 06:56

@Anantashesha: zdaje się że między 20 a 80 lat jest trochę więcej niż 12 lat różnicy

Avatar Zloty_bambus

12 grudnia 2025, 09:40

@Anantashesha: między moimi dziadkami np. było 13 lat różnicy.

Avatar Anantashesha

12 grudnia 2025, 11:16

@kreatywnylogin: Och, czyli jednak taka różnica wieku coś zmienia?

Avatar Anantashesha

12 grudnia 2025, 11:17

@Zloty_bambus: No to to starsze to był creep i tyle.

Avatar Daniello55

12 grudnia 2025, 22:58

@Anantashesha: a ja lubie starsze cipki

Avatar Anantashesha

13 grudnia 2025, 08:52

@Daniello55: Istnieją metody leczenia takiego czegoś. Get help.

Avatar kreatywnylogin

13 grudnia 2025, 08:53

@Anantashesha: jeśli wynosi 60 lat zamiast 12 to odpowiedź kreuje się raczej sama

Avatar Anantashesha

13 grudnia 2025, 08:58

@kreatywnylogin: To gdzie jest granica?

Avatar Daniello55

13 grudnia 2025, 09:38

@Anantashesha: Przestań wmawiać ludziom jak mają żyć, bo Ciebie nikt nie chce.

Avatar Anantashesha

13 grudnia 2025, 11:28

@Daniello55: O boże, aleś mi pojechał, poczułam się jak w przedszkolu xD

Avatar Daniello55

13 grudnia 2025, 11:36

@Anantashesha: mentalnie w nim jesteś

Avatar ariri_

14 grudnia 2025, 23:45

@Anantashesha: Taka różnica wieku jest np. w Breaking Bad, Walter White ma 50 lat a jego żona 38

Avatar Anantashesha

15 grudnia 2025, 04:20

@ariri_: 🤮

Avatar ariri_

15 grudnia 2025, 05:45

@Anantashesha: Czemu robisz dmuchpraca Shrekowi?

Avatar Anantashesha

15 grudnia 2025, 06:05

@ariri_: Bo lubię.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ładne rzeczy

A jednak zrobili to w ten sposób

Mało znany szczegół

Niezniszczalne

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka