Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Grayland

19 grudnia 2025, 12:59

Ta gra jest akurat super. Fabuła znacznie odbiega od tego co można by się spodziewać, doskonale wykonany system walki turowej, co jest miłą odskocznią od ostatniego wysypu Slasherów.

Avatar Boberek00

12 grudnia 2025, 18:04

Ja słyszę jakie to jie jest Zajebiste a wygląda.jak kolejny JRPG tylko teraz zrobiona w Francji

Avatar niggiddu

12 grudnia 2025, 18:15

@Boberek00: jeszcze nie grałem ale widzę, że nie dość, że chwalą historię i klimat to jeszcze ludziom się podoba połączenie jrpg z elementami zręcznościowymi

Avatar Hiholatek

12 grudnia 2025, 20:15

@Boberek00: Ogółem mi się podoba w jaką stronę poszła ta fabuła (Nie zamierzam pisać oczywiście o co chodzi ale jak ktoś boi się spoilerów to nie czytajcie dalej) MAŁY SPOILER

z epickiej historii o próbie uratowania świata, okazuje się że historia jest bardziej przyziemna.

Avatar lordbaysel

13 grudnia 2025, 12:55

@niggiddu: Grałem - fabuła nawet zainteresowała, ale nie mogę wybaczyć elementu zręcznościowego, jak jeszcze przez normalnego jrpga bym się może przebił, tak uczenie się timingu uników (bo devsi bardzo się postarali by naturalne zablokowanie we właściwym momencie było praktycznie niemożliwe) zabija frajdę z gry. Graficznie też trochę się rozczarowałem - kierunek artystyczny super, ale od strony technicznej jest już gorzej, a jeśli chodzi o optymalizację, to naprawdę słabo to wygląda.

Avatar cziker_z_maka

13 grudnia 2025, 11:48

Według mnie e33 trochę zabiło game awards. Wiele świetnych gier nie dostało przez nią żadnej nagrody

Avatar GimpsonCzyliWszystkoGra

12 grudnia 2025, 09:44

w grach na jeja jest ale trzeba miec premium

Avatar Figarus

12 grudnia 2025, 18:34

@GimpsonCzyliWszystkoGra: I pić JEJAVIT podczas rozgrywki.

Avatar Czad99

12 grudnia 2025, 20:58

Na pewno ma lepszą fabułę, niż Ghost of Yotei, którą da się dosłownie przewidzieć - totalna sztampa. Nie wiem kto GoY nominował na TGA do Best Narrative, ale to była największa pomyłka tej gali (oprócz Player's Choice).

Avatar Maly_KSIAZE

12 grudnia 2025, 19:21

Mi się bardziej podoba część 34. z podtytułem "rule"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar niggiddu
Dodane przez: niggiddu

Najbardziej realistyczny spośród modów

Młodzi gniewni

Nigdy na to nie wpadną

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Znak czasów

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka