Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Anantashesha

14 grudnia 2025, 10:48

Rzadki przypadek obrazka w którego przypadku zarówno
Ja pi*rdolę zdelegalizować rodziców
jak i
J*bać kapitalizm
jest adekwatne.

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2025, 11:34

@Anantashesha: Ty w kółko gadasz o rodzicach a co proponujesz zamiast nich?

Avatar Anantashesha

14 grudnia 2025, 13:03

Antynatalizm.

Avatar Adix174

Edytowano - 20 grudnia 2025, 14:16

@Anantashesha: W sumie w przyszłości spotka cię dużo więcej cierpienia więc czemu tego wcześniej nie zakończyć?
W końcu cierpienie będzie trochę zmniejszone więc cel antynatalizmu osiągnięty

Avatar Anantashesha

20 grudnia 2025, 21:33

@Adix174: xD
Celem antynatalizmu jest żeby nie rodziły się dzieci, mordo xD

Avatar Adix174

20 grudnia 2025, 21:54

@Anantashesha: a z jakiego powodu mają się nie rodzić? bo nigdzie nie pisze że po prostu "bo tak"
Ja wyczytałem że chodzi o minimalizację cierpienia ,no a najlepszym sposobem jest albo mieć kasę ale tu powoduje się cierpienie innych no albo usunięcie się z tego świata bo w końcu i tak to mniej cierpienia wywoła niż 80 lat mniejszego cierpienia ,chyba w wszystkim zależy od własnej interpretacji ,chrześcijanie na przykład interpretowali bliźnich tylko tych co wierzyli w ich wiarę żeby nie było problemu z zabijaniem pogan i muzułmanów no bo 5 przykazanie zabrania ,no cóż wystarczy się pogodzić z tym że ludzie wszystko naginają pod siebie

Avatar Anantashesha

20 grudnia 2025, 23:13

@Adix174: Ale co mnie obchodzi co ty wyczytałeś?

Avatar Adix174

20 grudnia 2025, 23:23

@Anantashesha: żeby powiadomić że moje twierdzenia nie biorą się z dupy i zapoznaje się bardziej z tematem ,nie rodzenie dzieci ma być tylko sposobem na nie tworzenie dodatkowego cierpienia a nie głównym celem jak sugeruje twój poprzedni komentarz

Avatar Anantashesha

21 grudnia 2025, 14:28

@Adix174: Jeszcze raz pytam: co mnie to k*rwa obchodzi?

Avatar Adix174

21 grudnia 2025, 14:29

@Anantashesha: ech widzę że to zwykły troll

Avatar Anantashesha

21 grudnia 2025, 14:32

@Adix174: Zwykły troll bo mam własne poglądy i trzeba mnie zapytać a nie k*rwa googlować, dobre xD
Może to dla ciebie nowość ale niektórzy ludzie myślą, a nie tylko bezmyślnie powtarzają.

Avatar Adix174

21 grudnia 2025, 14:34

@Anantashesha: Tak tak...

Avatar Anantashesha

21 grudnia 2025, 15:42

@Adix174: xDDD

Avatar malinowy_kot

14 grudnia 2025, 21:04

A i tak będą niezadowolone, albo rzucą w kąt po tygodniu...
A nie lepiej po prostu każdemu kupić po kilogramie mandarynek i po rolce papieru toaletowego? Zjedzą i będą mieli czym się podetrzeć, jeśli kogoś weźmie

Avatar Cymbal

14 grudnia 2025, 22:18

@malinowy_kot: jakbym moich starych widziala(podobny tok myslenia)

Avatar malinowy_kot

15 grudnia 2025, 18:44

@Cymbal: no ale taka prawda, używasz tego, co dostałeś rok temu? O ile nie jest to komputer, pralka, zmywarka, samochód, dom, takie większe rzeczy używalne na co dzień

Avatar Figarus

14 grudnia 2025, 11:52

Juhu, rodzicielstwo złe, a potem ,,dlaczego Polaków jest co raz mniej". Nie, nie lecę sam zrobić dzieci, bo samemu jest dość ciężko.

Avatar Mroczny_piewca_apokalipsy

14 grudnia 2025, 15:47

@Figarus: odnoszę wrażenie że ludzie mówiący jedną rzecz to nie są zawsze ludzie mówiący drugą

Avatar Towarzysz777

14 grudnia 2025, 14:24

Japie....e zdelegalizować spam saszety

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

Dobrze czasem się oderwać

Powodzenia

Można, tylko trzeba wstawać rano

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka