Cała prawda o ładnych twarzach w The Sims 4
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Płać pan
Hobby dla faceta
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 września 2014, 21:22
I tak nie równa się z tym co Odp*erdolił Pewdiepie..
Odpisz
12 września 2014, 23:00
nie przypominaj mi ._.
Odpisz
13 września 2014, 08:06
@Swagger409: ;3
Odpisz
10 stycznia 2020, 16:59
@Swagger409: me also
Odpisz
22 września 2014, 15:41
To jest kłamstwo!To jest 4 a potem 2 "-"
Odpisz
11 marca 2016, 19:07
@lunkaa: To nie dwójka...wystarczy spojrzeć na włosy
Odpisz
4 sierpnia 2015, 19:46
ale jak się chce zrobić Gessler to nie ma włosów kręconych długich D:
Odpisz
7 lipca 2015, 21:52
tak bym chciała The sims 4 tak można tworzyć tam , raz widziałam jak ktoś zrobił obame , ja mam 3 narazie
Odpisz
13 września 2014, 18:00
Drugi screen wygląda jak z The Sims 2.
Odpisz
14 września 2014, 16:39
@RozowaLandryna: Bo to jest Dwójka. Wystarczy spojrzeć na grafikę mebli za kobietą.
Odpisz
26 lutego 2015, 11:57
@Ayakone: Ale Simka na pewno z 4
Odpisz
21 marca 2015, 12:22
@Ayakone: to jest 4, można poznać po meblach ;p
Odpisz
9 sierpnia 2016, 11:03
@Ayakone: nie to jest 4 na najniższych ustawieniach graficznych.
Odpisz
6 stycznia 2015, 18:18
Nicky minay
Odpisz
23 grudnia 2014, 23:42
I dlatego gram w jedynkę. :D
Odpisz
1 października 2014, 19:41
Ja mam 4 i tak dziwacznie nie wyglądają trzeba się postarać (:)
Odpisz
13 września 2014, 20:52
nie ma to jak sponsor który załatwia ci gry czyli μTorrent®
Odpisz
12 września 2014, 21:12
... że są. Ale jak się gra na niskich to co się dziwić
Odpisz
12 września 2014, 21:33
@gonzal11: Widziałem tą grę na ultra. Nie wiem, czemu wszyscy się jarają Simami. Ani grafika ani rozgrywka nie zmieniły sie od czasów dwójki.
Odpisz
12 września 2014, 21:43
@Piotr99: Ekhm, ekhm...
Odpisz
12 września 2014, 21:44
@Piotr99: tworzenie postaci, domow, więcej możliwości ?
Odpisz
12 września 2014, 22:06
@Kubox123456: A brak logiki dalej pozostaje...
Odpisz
13 września 2014, 00:09
@Kubox123456: Większość mogłaby być darmową aktualizacją.
Odpisz
13 września 2014, 11:22
@Piotr99: Granie w sims'y to jak granie w życie w życiu.
Odpisz
13 września 2014, 09:00
Ale itak są fajne
Odpisz
12 września 2014, 23:21
The Sims 4 i tak są o wiele lepsze od trójki :P
Odpisz
12 września 2014, 22:22
I tak sims 3 *wedlug mnie* jest najlepsza wersja ;p
Odpisz
Edytowano - 12 września 2014, 21:36
Tworzenie postaci to jedna z najza**bistszych rzeczy xD
Odpisz