Moja Simka jest straszna...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Powodzenia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nigdy na to nie wpadną
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 marca 2016, 19:15
spal ją
Odpisz
22 września 2014, 15:44
W the sims 2 grają w the sims 3
Odpisz
15 marca 2016, 18:43
@lunkaa: Gdy w The Sims 2 chcesz zagrać w The Sims 3 odpalają The Sims 1. Jakieś problemy?
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:29
Ik de iks de.
Odpisz
1 października 2014, 19:00
muahahahha
Odpisz
11 września 2014, 15:22
A gdyby simka mojej simki grała w simsy ? Incepcja lvl. master
Odpisz
8 września 2014, 22:04
PŁĄCIE...PŁĄCIE...PŁĄCIE
Odpisz
8 września 2014, 23:24
@mysz321: Prącie :V
Odpisz
11 września 2014, 14:08
@jacek1s: (Upaćkałeś całą podłogę w) Proncie
Odpisz
11 września 2014, 14:54
@jacek1s: Czarki :V
Odpisz
11 września 2014, 14:04
mam sims 4
Odpisz
11 września 2014, 14:19
@Czyzyk5: orginalne czy pirackie :D
Odpisz
11 września 2014, 14:48
oryginalne
Odpisz
11 września 2014, 14:34
grwa w? grwawa mery?
Odpisz
11 września 2014, 14:09
pamiętam jak w młodości grałem w the sims 1
Odpisz
9 września 2014, 16:34
OK! Żeby uniknąć obraźliwych komentarzy od razu przyznam się do błędu! POWINNO BYĆ PŁOŃCIE!
Odpisz
9 września 2014, 09:47
płąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłąciepłącie
Odpisz
8 września 2014, 22:03
Ja zawsze w de szimsz dwa kupywalem SIM city, simsy itd. ;-; wiem ze ta informacja odmieniła wasze życie.
Odpisz