Bożydarze,
Nikt normalny, podkreślam, NORMALNY, nie pisze zdania w dwóch językach jednocześnie, gdyż wygląda to nieprofesjonalne i jest niepotrzebne. Uważam, iż administrator każdej strony internetowej, zawierającej treści tworzone przez użytkowników, powinien to wiedzieć. Jeszcze raz podkreślam, że jesteśmy w Polsce, a na ten widok aż chciałoby się powiedzieć: „A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają”. Proszę więc o zaprzestanie używania tego typu abominacji językowych, gdyż można było utrzymać sens zdania bez słów w językach obcych. Jeśli już, to proponuję używania języków obcych tylko wtedy, gdy tłumaczenie na język polski nie ma najmniejszego sensu.
Użytkownik Traktor_is_back
Komentarze
Odśwież16 grudnia 2025, 14:39
Bożydarze,
Nikt normalny, podkreślam, NORMALNY, nie pisze zdania w dwóch językach jednocześnie, gdyż wygląda to nieprofesjonalne i jest niepotrzebne. Uważam, iż administrator każdej strony internetowej, zawierającej treści tworzone przez użytkowników, powinien to wiedzieć. Jeszcze raz podkreślam, że jesteśmy w Polsce, a na ten widok aż chciałoby się powiedzieć: „A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają”. Proszę więc o zaprzestanie używania tego typu abominacji językowych, gdyż można było utrzymać sens zdania bez słów w językach obcych. Jeśli już, to proponuję używania języków obcych tylko wtedy, gdy tłumaczenie na język polski nie ma najmniejszego sensu.
Użytkownik Traktor_is_back
Odpisz
16 grudnia 2025, 21:38
@Traktor_is_back: nie zes*aj się.
Odpisz
16 grudnia 2025, 19:36
A twoja stara chowa skarby w skrzyni biegów
Odpisz
16 grudnia 2025, 12:44
"Me"? *sprawdza OPa* To było do przewidzenia -_-
Odpisz
16 grudnia 2025, 10:30
Nie mam tak luźnej dupy jak ty
Odpisz