W Ekstraklasie jak w lesie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Mało znany szczegół
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tacy sami, a ściana między nami
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 grudnia 2025, 09:56
Oho, admin kibicuje Polonii...
Odpisz
17 grudnia 2025, 12:30
@Dark_Dante: Warszawa, Bydgoszcz, Piła, czy może Lubostroń?
Odpisz
16 marca, 07:18
@Traktor_is_back: Bytom
Odpisz
16 grudnia 2025, 20:44
Fajnie by było
Ale mamy dopiero połowę sezonu
Ponadto w tabeli ekstraklasy jest ciaśniutko, wystarczy kilka dobrych meczów i są już bliżej czołówki niż spadku
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2025, 14:22
@Saluzzo: 11 punktów różnicy między pierwszym a ostatnim miejscem więc mają nawet szanse na mistrza
Odpisz
17 grudnia 2025, 17:09
Wykrakałem k...a. Jak mówiłem że chce zobaczyć derby Warszawy to mi bardziej chodziło o to żeby Polonia awansowała.
Odpisz
16 grudnia 2025, 22:20
AVE BRUK BET!!!
Odpisz
16 grudnia 2025, 21:42
Niby nie interesuję się piłką, ale niech spadną
Dla dobra mego regionu (i nie tylko)
Odpisz
16 grudnia 2025, 21:39
Chciałabym żeby spadli
Odpisz
16 grudnia 2025, 21:05
Mało tego admin ma chyba alzheimera bo ten mem i ten szablon jest tak stary że chłopak ze zdjęcia ma już siwe włosy.
Odpisz