@Krol123: ja kiedyś jak byłem niedoświadczony to nie dawałem kleju w ogóle 😂😂😂😂😂 nie wiem jakim cudem wydruki mi wtedy wychodziły. Ale wydaje mi sie że tutaj po prostu zapomniał raczej ustawić podpory w programie bo ten jeleń chyba pusty w środku jest.
Święta prawda. Sam mam drukarkę 3d i jak zostawiam wydruk na noc, to na następny dzień albo będzie taki wydruk jaki chciałem, albo w 50% właśnie taki jak na obrazku.
Komentarze
Odśwież18 grudnia 2025, 18:38
Zapomniał na płytę klej dać, raz sam tak miałem
Odpisz
19 grudnia 2025, 15:01
@Krol123: ja kiedyś jak byłem niedoświadczony to nie dawałem kleju w ogóle 😂😂😂😂😂 nie wiem jakim cudem wydruki mi wtedy wychodziły. Ale wydaje mi sie że tutaj po prostu zapomniał raczej ustawić podpory w programie bo ten jeleń chyba pusty w środku jest.
Odpisz
18 grudnia 2025, 12:51
Święta prawda. Sam mam drukarkę 3d i jak zostawiam wydruk na noc, to na następny dzień albo będzie taki wydruk jaki chciałem, albo w 50% właśnie taki jak na obrazku.
Odpisz