Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kreatywnylogin

19 grudnia 2025, 14:07

Czy ja o czymś nie wiem

Avatar Ooonv

8 lutego, 20:37

@kreatywnylogin: Chodzi o to, że kiedyś ich produkcje były dla nastolatków, a nie dzieci w wieku 5-8 lat :p
Ale co tu się dziwić, dzieci 10+ oglądają już YouTube, znajdują sobie kreskówki online i anime też robi konkurencje (np. Inazuma Eleven)

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 18 grudnia 2025, 19:16

Szczerze tam większość produkcji to był rak i cringe, tylko kilka perełek da się znaleźć

Avatar Figarus

18 grudnia 2025, 21:12

@Towarzysz777: Towarzyszu, jak mogłeś?

Avatar Towarzysz777

18 grudnia 2025, 21:23

@Figarus: No cóż poradzę ._. taka prawda, dobrze że CN już nie ma bo się statystycznie jakość bajek polepszyła

Avatar Imar_

18 grudnia 2025, 23:07

@Towarzysz777: Dexter, Samurai Jack, tchórzliwy pies... tobie chyba chodzi o cartoon network w którym jest Stefan universe

Avatar Towarzysz777

19 grudnia 2025, 00:41

@Imar_: No, te bajki które wymieniłeś też były wybitnie chamskie i wybitnie słabej jakości, z nurtu "ogłupiających"

Avatar rumcajschr

19 grudnia 2025, 22:41

@Towarzysz777: Ziom, ja bym zrozumiał, jakbyś to o "Krowie i kurczaku" powiedział, a ty mi tu "Samuraja Jacka" i "Chojraka..." disujesz

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

20 grudnia 2025, 20:12

@Towarzysz777: oj nie dogadamy się

Avatar nudy345

28 grudnia 2025, 08:39

@Imar_: samuraj jack był ponoc stworzony z myślą o starszych ludziach ... +40 albo +50 żeby ich przyciągnąć i było emitowany o godzinach gdzie wiekszosć ludzi wracała z pracy ... jeżeli dobrze pamiętam

Avatar Imar_

28 grudnia 2025, 14:46

@nudy345: w sumie wszystkie te bajki kupiono od adult swima xd

Avatar Papasmerf44

19 grudnia 2025, 00:54

Zawsze wolałem Nickelodeon, mimo że teraz ich faworyzowanie SpandżBęcwała i K00rwidomu jest na bardzo wysokim poziomie. Nie wiem po prostu bardziej lubię ich kreskówki.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Równi i równiejsi

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

To będzie bolało

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Przerwa na herbatkę

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka