Apokalipsa według Disneya cz.1
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Niegrzeczny Oskarek
Mało znany szczegół
Żartownisie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 września 2014, 18:47
Od kiedy Toy Story jest Disneya ;-;?
Odpisz
13 sierpnia 2018, 23:20
@Kasiaaaz:
chyba teraz Disney i Pixar to to samo
Odpisz
29 listopada 2014, 23:35
Kto jest na 8 i ostatnim obrazku?
Odpisz
13 sierpnia 2018, 23:17
@QueenBlood:
na 8 jest zła Królowa
Odpisz
Edytowano - 12 września 2014, 19:21
co to to 1 , 6 i 8?
Odpisz
13 listopada 2014, 15:15
@jonek:
1 to chyba Odlotowe Agentki, ale nie jestem pewien.
6 to kraina lodu.
8 akurat nie wiem. :c
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2015, 18:37
@amekninja555: To nie Odlotowe agentki tylko Kopciuszek,Śnieżka i Śpiąca Królewna inaczej Aurora (Boże po takim długim czasie odpowiedzieć,no ale jestem tu od trochę niedawna,znaczy nie jestem nowa,gdzieś tak tu od roku..czy tam więcej,nie pamiętam i dopiero ten obrazek zobaczyłam .-.)
Odpisz
16 kwietnia 2017, 10:47
@amekninja555: 1. To księżniczki Disneya, chyba Kopciuszek, Śpiąca Królewna i Śnieżka.
Odpisz
13 sierpnia 2018, 23:15
@jonek:
1-Kopciuszek Śnieżka Śpiąca
6-Anna Elza (Frozen)
8-Zła królowa
Odpisz
16 września 2016, 19:51
stitch
co ci jest
mógłbyś wszystkim upie**olić wacusie ale zmieniłeś się w mopsa
Odpisz
20 kwietnia 2015, 07:10
Ostatnie to Piotruś Pan z Wendy i Dzwoneczkiem
Odpisz
7 grudnia 2014, 13:07
Elsa zamrozi wszystkich Anna zastrzeli w lód i po wszystkim xDD
Odpisz
22 listopada 2014, 19:13
Jak kur** mogli ze mnie zrobić pieprzo**go mopsa?!
Odpisz
13 września 2014, 11:49
STICH STAŁ SIĘ MOPSEM!!! Moję życia nabiera sensu
Odpisz
8 listopada 2014, 16:24
@Mnichov: a twoje słownictwo traci sens,za dużo internetów,wiem.
Odpisz
8 listopada 2014, 16:23
jak spojrzę na lilo to mi jej tak szkoda,a to tylko obrazek...
Odpisz
12 września 2014, 20:44
Ta z Pilarką na 8 obrazku wszystkim nogi i stopy poobcinała :D
Odpisz
11 września 2014, 09:53
a gdzie Kruella De Mon??
Odpisz
10 września 2014, 07:56
Ten stitch.....
Odpisz
9 września 2014, 21:50
kim jest pani z kuszą i jej kolega oraz ci 3 ostatni ?
Odpisz
10 września 2014, 06:57
@makiszka: Ostatni to Dzwoneczek,Piotruś pan i Alicja w krainie czarów a pani z kuszą to Bella z pięknej i bestii a kolega jej to Bestia
Odpisz
9 września 2014, 22:33
Jak spojrzałam na kilka zdjeć to odrazu przypomniała mi się bajka/film "sklepik dla samobójców"
Odpisz
9 września 2014, 19:27
Byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyło!
Odpisz