Niestety to coraz częstsza praktyka.
Niby jest napisane, że produkt polski, zwłaszcza lubią dawać tę flagę z napisem "produkt polski", a kraj pochodzenia niżej gdzieś: cokolwiek innego niż Polska
Patrzcie na kraj pochodzenia, gdy coś kupujecie, bo nie tylko chodzi o to, aby wspierać swoich, ale też o to, że nasi przestrzegają różnych wymogów, a inne kraje... no niekoniecznie, żebyście się nie truli niepotrzebnie, bo do gta 6 nie dożyjecie, albo do Wieśka 4
A nasze, dobre i spełniające wymagania produkty idą za granicę... Zwłaszcza mięso idzie na zachód, a do nas zwożą te gorsze, często chore czy stare - to czuć w smaku
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2025, 19:23
Kiedy Gwadelupa ogłosiła niepodległość?
Odpisz
21 grudnia 2025, 12:08
Niestety to coraz częstsza praktyka.
Niby jest napisane, że produkt polski, zwłaszcza lubią dawać tę flagę z napisem "produkt polski", a kraj pochodzenia niżej gdzieś: cokolwiek innego niż Polska
Patrzcie na kraj pochodzenia, gdy coś kupujecie, bo nie tylko chodzi o to, aby wspierać swoich, ale też o to, że nasi przestrzegają różnych wymogów, a inne kraje... no niekoniecznie, żebyście się nie truli niepotrzebnie, bo do gta 6 nie dożyjecie, albo do Wieśka 4
A nasze, dobre i spełniające wymagania produkty idą za granicę... Zwłaszcza mięso idzie na zachód, a do nas zwożą te gorsze, często chore czy stare - to czuć w smaku
Odpisz
20 grudnia 2025, 22:27
Plottwist: W paczce nie ma cukru.
Odpisz
20 grudnia 2025, 21:11
No nic
Dzwonię po Trzeciego Rabina
Odpisz