@JaJestemZWami: jak jakieś miasto startuje z Glovo to musicie się zarejestrować jako jeden z 3 pierwszych to dostaniecie stawkę gwarantowaną i godziny ile chcecie i jak weźmiecie wszystkie to możliwe jest, że 2 tygodnie nie będzie się jeździć, bo nie będzie zamówień i kasa za granie w gry na telefonie.
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2025, 13:04
"za wołać" - serio?
Odpisz
21 grudnia 2025, 23:53
To wy macie numerki po kolei? Bo ja zamawiam u siebie i mam np 3360 a ktoś przede mną np z foodory czy wolta ma 4400 XD
Odpisz
22 grudnia 2025, 08:27
@KittyQueen: Ciekawostka. Jak zamówienie ma powyżej setnego numeru, to albo jest to aplikacja, albo dwa pierwsze numery to identyfikator kasy/ekranu.
Odpisz
22 grudnia 2025, 22:29
@KittyQueen: Kurierzy mają inną numerologię, aby się nie mieszało.
Mam doświadczenie w 8 miastach i wszystkich możliwych firmach
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2025, 22:31
@JaJestemZWami: jak jakieś miasto startuje z Glovo to musicie się zarejestrować jako jeden z 3 pierwszych to dostaniecie stawkę gwarantowaną i godziny ile chcecie i jak weźmiecie wszystkie to możliwe jest, że 2 tygodnie nie będzie się jeździć, bo nie będzie zamówień i kasa za granie w gry na telefonie.
Tylko musicie fizycznie być w tym mieście
Odpisz
21 grudnia 2025, 22:32
Zawsze znajdzie się jakiś ciul, który będzie się czepiał, że jako Hiacynt zamawiał przed Zniczem, ale dostał później
Odpisz
21 grudnia 2025, 21:41
Proponuję „Barney”, jak już brniemy w tą tematykę
Odpisz
21 grudnia 2025, 21:56
@Traktor_is_back: To ja dorzucam "Tajfun"
Odpisz
21 grudnia 2025, 21:57
@wiedeni: No to jeszcze „Peking”, żeby był polski akcent
Odpisz
21 grudnia 2025, 21:58
@Traktor_is_back: Jak polski akcent to pójdę klasykiem i powiem "Burza"
Odpisz
21 grudnia 2025, 22:06
@wiedeni: To dodam jeszcze „Chariot”
Na szczęście akurat to ostatecznie bez polskiego akcentu
Odpisz