@Wilczek89: prawdopodobnie z troski o świeżo nałożoną warstwę lakieru.
jak zadraśniesz taką warstewkę i zrobi się grudka, to trzeba cały paznokieć oczyszczać, a później malować znów - świeżo pomalowanymi palcami...
kobiety po prostu czekają aż lakier wyschnie.
Komentarze
Odśwież12 września 2014, 12:54
Prawda(chyba) ;-;
Odpisz
12 września 2014, 14:30
@Wilczek89: skoro nie wiesz to czemu potwierdzasz? .c.
Odpisz
12 września 2014, 14:45
@Griszka: Ale to prawda ;-; ale nie wiem dlaczego tak robią
Odpisz
12 września 2014, 18:14
@Wilczek89: prawdopodobnie z troski o świeżo nałożoną warstwę lakieru.
jak zadraśniesz taką warstewkę i zrobi się grudka, to trzeba cały paznokieć oczyszczać, a później malować znów - świeżo pomalowanymi palcami...
kobiety po prostu czekają aż lakier wyschnie.
Odpisz