Jedno z najsmutniejszych zdjęć, jakie widziałem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Taktycznie
Zdeklasowani znowu
Jest taka skromna...
Nie znoszę kleszczy
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2017, 15:57
po co wstawiać coś tak smutnego jako mem?
Odpisz
19 listopada 2018, 22:36
@Lordpotato: też nie wiem
Odpisz
13 listopada 2015, 09:38
łeeeeee*ryczy*
Odpisz
16 lipca 2015, 20:01
rozpłakałam sie* i jusz u mnie deszcz pada jak to zobaczyłam
Odpisz
15 marca 2015, 16:35
płacze*
Odpisz
10 września 2014, 14:31
Dlaczego autor tego zdjęcia mu nie pomógł? O jeju takie smutne, pies jest na środku ulicy i czeka na swojego pana. Czemu sam mu nie pomoże?
Odpisz
10 września 2014, 14:32
@krolok1875: A może nie może ?
Odpisz
10 września 2014, 14:33
Twoja odpowiedź mnie rozśmieszyła ;-;
Odpisz
10 września 2014, 14:34
Nie może go oddać do schroniska czy czegoś w tym stylu?!
Odpisz
13 września 2014, 13:43
@krolok1875: A skąd wiesz ,że nie zadzwonił po schronisko ? Nie wiesz.
Odpisz
10 września 2014, 14:35
A zobaczie takiego Rysia. Wyginął, bo wycieliśmy mu wszystkie lasy. Ile to zwierząt wyginęło przez ekspansję ludzi to aż szkoda gadać
Odpisz
10 września 2014, 14:42
@TheNaturat: Ale rysie jeszcze nie wyginęły... Wiesz coś o czymś ja nie wiem?
Odpisz
10 września 2014, 16:16
@piotrekwariat: ta. W kilku miejscach jeszcze są. Zobaczymy jak długo. Jak Ci wygodnie to weź popularnego w Polsce Żbika. Gatunek martwy w polskiej naturze
Odpisz
10 września 2014, 16:35
@TheNaturat: Niedługo pewnie niestety wyginą, ale jeszcze żyją.
Odpisz
10 września 2014, 16:59
@TheNaturat: To używaj liści do podcierania się... ja zamiaru nie mam...
Chrońmyyyyyy Lasyyyyy
Odpisz
10 września 2014, 18:01
@MaxiorPL: liście są z lasu. Mądrze wymyśliłeś.a Lasy zostały wycięte pod bezsensowne pola i łąki, których nikt teraz nie używa
Odpisz
10 września 2014, 20:09
@TheNaturat: naturalnie liście spadają z drzew, więc wielkiej szkody nie będzie jak pożyczysz sobie kilka, a jeżeli nie załapałeś to papier robi się z drzew...
Odpisz
10 września 2014, 21:46
@MaxiorPL: gospodarka leśna polega też na tym, aby nie wytrzebić całego lasu. Wycinasz niektóre drzewa, przerzedzasz drzewostan, sadzisz. Od tego, przynajmniej w PL lasy nie znikają
Odpisz
10 września 2014, 17:31
;(
Odpisz
10 września 2014, 16:04
dżizys krejzys :'( płakać nie będę ale na serio to bardzo smutny obrazek ...
Odpisz
10 września 2014, 15:52
smuteg bul i rzal
Odpisz
10 września 2014, 14:34
a jak jest zdjęcie ze strefy gazy to nikogo nie obchodzi
Odpisz
10 września 2014, 14:36
@Macio720: bo ludzi jest 6 miliardów. Nie zabraknie, a nawet za szybko rośnie ich liczba
Odpisz
10 września 2014, 15:52
@TheNaturat: 7 mld nieuku ;__;
Odpisz
10 września 2014, 15:11
Moze ku*w bys go zabral z deszczu a nie piszesz jedno z najsmutniejszych zdjec :*
Odpisz
10 września 2014, 15:51
@Swat132: Gdybym zabierał każdego bezdomnego psa, to miałbym psiarnie.
Odpisz
10 września 2014, 16:26
@Maks2603: to moze do schroniska ?
Odpisz
10 września 2014, 18:54
@Swat132: Może wiózł kogoś chorego do szpitala? Może żona mu umierała/ rodziła? Może wiezie innego psa? Może to jego wybór?
Odpisz
10 września 2014, 20:11
@Maks2603: ok ale obrazka wstawiac nie musi albo niech nie wstawia go do neta bo wiem ze wiekszsc ludzi na jeja zabiera skads zdjecia obrazki
Odpisz
10 września 2014, 14:57
smutne
Odpisz
10 września 2014, 14:25
Teraz będą komentarze: Popłakałem się! To okrutne!. Ja jednak nie widzę w tym nic aż tak smutnego, ot pies w deszczu. Zaraz będą minusy od obrońców spraw zwierząt.
Odpisz
10 września 2014, 14:51
@DoktorDiksior: Ten pies stoi przy grobie swojego pana.
Odpisz
10 września 2014, 14:54
@MrDanielos: na ulicy? ;-;
Odpisz
10 września 2014, 15:08
@WolfWolfyWolf: Nie do mnie to pytanie tylko do architekta cmentarza .-.
Odpisz
10 września 2014, 15:12
@MrDanielos: wiesz napewno grob na drodze je**na logika
Odpisz
10 września 2014, 15:33
@Swat132: Jprdl serio ku*wa, nikt nie widzi tych nagrobków? Nawet się nie przyjrzycie tylko z góry je**iecie minus "bo nje ma nagrobkuf na ulicy lel"
Odpisz
10 września 2014, 15:55
@MrDanielos: dafuq? Zapraszam do okulisty.
Odpisz
10 września 2014, 16:03
@Agent00Kurczak: no po prawej stronie nagrobki takie no .-.
Odpisz
10 września 2014, 16:27
@MrDanielos: to skrzynki pocztowe tam za nimi to plot :D
Odpisz
10 września 2014, 16:38
@Swat132: a .-.
Odpisz
10 września 2014, 16:43
@MrDanielos: przecie do nieboszczyków nie wysyłaliby poczty :P
Odpisz
10 września 2014, 18:45
@MrDanielos: A co mnie to obchodzi? Są pierdyliardy takich przypadków. Nie jest pierwszy i nie ostatni.
Odpisz
10 września 2014, 14:40
Jeżeli to jest najsmutniejsze zdjęcie jakie widziałeś , to mało wiesz o świecie
Odpisz
10 września 2014, 14:36
To jest serwis śmiechowy ...
Odpisz