memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
24 grudnia 2025, 14:23
A gdzie król królów i pan panów, ja się pytam? Gdzie jest InPost, gdy go paczkomat potrzebuje?
Odpisz
24 grudnia 2025, 19:20
@Dark_Dante: już w stajence, jako Jezus
25 grudnia 2025, 01:30
@Dark_Dante: on już wszystko rozwiózł, dlatego go tam nie ma
24 grudnia 2025, 19:21
To są zagraniczne g-wna, które nie płacą podatku, albo płacą go o wiele niższy, niż InPost który jest polski
Edytowano - 24 grudnia 2025, 16:31
Moje prezenty przyjdą 30 grudnia. Książki zamówiłam
24 grudnia 2025, 15:46
Połamanymi
24 grudnia 2025, 15:40
Nie ma Pocztexu Pewnie znów im się robić nie chce
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2025, 14:23
A gdzie król królów i pan panów, ja się pytam? Gdzie jest InPost, gdy go paczkomat potrzebuje?
Odpisz
24 grudnia 2025, 19:20
@Dark_Dante: już w stajence, jako Jezus
Odpisz
25 grudnia 2025, 01:30
@Dark_Dante: on już wszystko rozwiózł, dlatego go tam nie ma
Odpisz
24 grudnia 2025, 19:21
To są zagraniczne g-wna, które nie płacą podatku, albo płacą go o wiele niższy, niż InPost który jest polski
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2025, 16:31
Moje prezenty przyjdą 30 grudnia.
Książki zamówiłam
Odpisz
24 grudnia 2025, 15:46
Połamanymi
Odpisz
24 grudnia 2025, 15:40
Nie ma Pocztexu
Pewnie znów im się robić nie chce
Odpisz