Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nieuczciwa ocena
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2025, 15:40
Ja tu się staram nie dodawać tu więcej punktów
Odpisz
27 grudnia 2025, 15:45
@Myszkapl: Właśnie zauważyłem, że prawie każdy ma na tym golda, tylko ja nie
Odpisz
27 grudnia 2025, 19:13
@Odesski: To dobrze o Tobie świadczy bro
Odpisz
27 grudnia 2025, 21:06
@Odesski: Ja nawet jednego punktu nie mam
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2025, 22:09
@Traktor_is_back: Serio?
Odpisz
27 grudnia 2025, 22:13
@Odesski: Serio
W nocy śpię
Odpisz
27 grudnia 2025, 22:14
@Traktor_is_back: no to szacuneczek
Odpisz
28 marca, 13:13
@Odesski: ja tego nawet nie mam
Odpisz
14 lutego, 21:21
U mnie jest
Hehe
Odpisz
27 grudnia 2025, 00:59
co tu niby chcesz robic przez całą noc jak teraz są tu praktycznie pustki
Odpisz
28 grudnia 2025, 08:27
@kreatywnylogin: nie trzeba całą noc. Wystarczy parę minut po 23i można iść spać
Odpisz
27 grudnia 2025, 05:49
Według mnie to całkiem śmieszne, ja np nie przypominam sobie żebym KIEDYKOLWIEK był tak głupi żeby pozbawiać się snu dla odznaki która nic nie daje na stronie z memami lmao
Odpisz
27 grudnia 2025, 15:03
@Beowulf_: To z lekka ironiczne
Odpisz
27 grudnia 2025, 18:39
@Traktor_is_back: opisz
Odpisz
27 grudnia 2025, 21:06
@Beowulf_: Jakby... Wiesz że masz trzeci poziom tejże odznaki?
Odpisz
27 grudnia 2025, 21:39
@Traktor_is_back: Tak myślałem
Ale to bardzo bezsensowny tok myślenia
Zdobyłem ją bez pozbawiania się snu, mało tego nigdy nie wszedłem na jeja celowo żeby zdobyć tą lub jakąkolwiek inną odznakę, pozdrawiam
Odpisz
27 grudnia 2025, 17:05
Nie żeby te odznaki mnie specjalnie obchodziły.
Odpisz
26 grudnia 2025, 23:17
Ale zombi się nabija tylko od 23.00
Gdzie tu masz problem?
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2025, 00:13
@Dexter_Ward: w tym że ta 23 kończy się o 4 . 20 w niektórych wypadkach
Odpisz
27 grudnia 2025, 14:10
@Dexter_Ward: Często to się kończy na siedzeniu na dżedży przez godzinę, bo przez przypadek się zacznie konwersację itd. i tak czas leci
Odpisz
27 grudnia 2025, 10:01
Tylko po co
Odpisz
27 grudnia 2025, 02:01
mam złotego
Odpisz