Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Grzechoooo

15 maja 2019, 21:43

No cóż, biorą przykład z celebrytów... Zawsze tak było i zawsze tak będzie.

Avatar WolfWolfyWolf

10 września 2014, 18:25

takie czasy ja będę napi3rdalać mojego syna/córkę jak będzie tak robił/a

Avatar AdiXiks

15 września 2014, 17:47

@WolfWolfyWolf: Będziesz bił dziecko? Brawo. Najlepiej rób to w Szwecji na ulicy. Zrozumiesz wtedy co źle zrobiłeś.

Avatar jacek1s

15 września 2014, 18:25

@AdiXiks: Dziecku czasami trzeba zaje**ć... Teraz dzieci nie biją i porównaj dzisiejszą młodzież do młodzieży która była kiedyś...

Avatar AdiXiks

15 września 2014, 18:31

@jacek1s: Tak. Kiedyś młodzież bito i teraz ci ludzie są dorośli. Pamiętają jak się zachowywali i jak tego nienawidzili dlatego nie robią tego swoim dzieciom. Ja na przykład nigdy nie byłem bity, ale miałem kary. Efekt? Uczę się, walczę o dobre oceny, na lekcjach nie gadam i jestem spokojny. Może i przeklinam, ale już taki mam nawyk. Kary cielesne są gorsze niż mary psychologiczne.

Avatar jacek1s

15 września 2014, 18:44

@AdiXiks: Gówno prawda... Dziecko czasami trzeba bić. Teraz dzieci się za bardzo rozbestwiły i zachowują się jak widać... Owiele gorzej niż kiedyś... Kiedyś o robieniu dzieci czy paleniu nawet się nie myślało bo wiedziało się że za to dostanie się w dupę że się nawet nie usiądzie. A dziś robią co chcą samowolka....

Avatar darcus

15 września 2014, 19:25

@jacek1s: Bić? A może dla odmiany trochę pomyślisz? Dziecko trzeba zacząć wychowywać od urodzenia, a nie od momentu, kiedy trzeba będzie je bić, żeby cokolwiek osiągnąć. Rodzic, który bije dziecko, to rodzic nieodpowiedzialny, który nie umiał wychować dziecka poprzez inne metody i zwraca uwagę dopiero na najgorsze zachowania, dlatego stosuje kary cielesne.

Avatar jacek1s

15 września 2014, 19:26

@darcus: Czasami.... Nie cały czas :)

Avatar AdiXiks

16 września 2014, 17:11

@jacek1s: Nie słyszano kiedyś o paleniu nastolatków? Huehuehue...

Avatar Adgos

25 lipca 2016, 06:52

@darcus: dzieci trzeba wychowywać ale rzadko bo rzadko dyscyplinujących klaps w tyłek może bardzo pomoc

Avatar darcus

25 lipca 2016, 07:36

@Adgos: Jeżeli tego potrzebujesz, to świadczy tylko o twojej słabości jako rodzica. Dobry rodzic potrafi wyegzekwować odpowiednie zachowanie nawet prostym gestem, takim jak zmiana mimiki twarzy.

Avatar Adgos

25 lipca 2016, 20:54

@darcus: Ty zawsze musisz znaleźć kontrargument?
Kara za złe zachowanie jest potrzebna a czasem wystarczy nawet lekki klaps

Avatar darcus

26 lipca 2016, 00:58

@Adgos: Są o wiele lepsze kary, niż fizyczny ból. Dobry rodzic sprawi, że dziecko będzie żałować złego zachowania bo zrozumie swoje błędy, a nie bo będzie bało się kary.

Avatar Adgos

26 lipca 2016, 09:15

@darcus: Lecz gdy dziecko jest za małe by zrozmieć błąd i to że źle zrobiło?
Gdy mi odpowiesz kończę tą dyskusję gdyż jestem człowiek starej daty i uważam że przynajmniej jeden klaps w życiu jest przydatny.

Avatar darcus

26 lipca 2016, 09:34

@Adgos: Jak mówiłem, dobry rodzic potrafi wyegzekwować zachowania bez kar cielesnych. Mylisz się - kary cielesne mogą pomóc, ale w absolutnie każdej sytuacji znajdują się lepsze ekwiwalenty.

Avatar Adgos

26 lipca 2016, 10:02

@darcus: Które jednak nie zawsze działają
Ode mnie tyle dziękuję

Avatar darcus

26 lipca 2016, 10:33

@Adgos: Jeżeli naprawdę tak sądzisz, to widocznie nie wiesz nic o rodzicielstwie. NIE MA takiej sytuacji, w której JEDYNĄ działającą metodą byłaby kara cielesna.

Avatar Pojewalnietaax3

Edytowano - 15 września 2014, 23:00

Mhm... Rosja...

Avatar Trilogyyy

15 września 2014, 22:12

Russia Today, Russia Ever

Avatar
Konto usunięte

15 września 2014, 16:21

Ale po co to jabłko o.O

Avatar erykhim44

15 września 2014, 16:29

PUTIN!

Avatar
Konto usunięte

15 września 2014, 20:28

@erykhim44: Ten komentarz zasługuje na order internetów.

Avatar mozaj

15 września 2014, 17:00

-Chce być taki jak tatuś !
-A gdzie tatuś pracuje ?
-Jest All-fonsem.

Avatar
Konto usunięte

11 września 2014, 00:19

stare czasy wróćcie!

Avatar Arald98

15 września 2014, 16:44

tjaa.. wcześniej (przed drugą wojną), różowy to podobno był męski kolor, więc wiesz...

Avatar
Konto usunięte

15 września 2014, 16:43

To jest dziecko Dariusza z Trudnych Spraw :>

Avatar oskare117

15 września 2014, 16:32

Pewnie Rosja

Avatar
Konto usunięte

15 września 2014, 16:22

Burn dis nao!

Avatar Domijeja

9 września 2014, 22:21

Biedaczek, ma takie zepsute zęby, że nawet sztuczne szczęki mu się psują przy kontakcie i musi mieć zapas.

Avatar pieseu

9 września 2014, 19:53

sesja zdjęciowa na komunii w Rosjii :D (tak,wiem.Prawosławni)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Nowaq
Dodane przez: Nowaq

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Typowy NPC

Niegrzeczny Oskarek

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Jakby trochę nie fair

Cóż za brak szacunku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka