Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pozdrawiam świetliki
Rel
To spotyka zadziwiająco wielu ludzi, którzy nie są stamtąd
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2025, 11:49
W miemie chodzi o to, że Bizantyjczycy to brutalni barbarzyńcy, a Francuzi gigachady od zawsze tak bardzo kochali wolność, że bali się otwarcie obrażać swoich królów.
Odpisz
27 grudnia 2025, 12:26
@Mijak: Źle napisałem, chodziło oczywiście o to, że się NIE bali.
Odpisz
29 grudnia 2025, 05:48
@Mijak: Właśnie na odwrót. Fr*ncuzi to wstrętne germańskie szkodniki, a Bizantyjczycy to szlachetni potomkowie Wielkiego Cesarstwa Rzymskiego.
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia, 20:56
@Papasmerf44: "mam 13 lat i słucham za dużo nerwusów w internecie"
spokojnie, może ci to przejdzie
Odpisz
1 stycznia, 21:15
@BlackMorbius61: Ja to bardziej ironicznie napisałem, ale okej.
Odpisz
27 grudnia 2025, 17:34
Ale bym się chciał nazywac Bazyli Bułgarobójca
Odpisz
27 grudnia 2025, 15:05
Był jeszcze Pepin Krótki
Odpisz