memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
29 grudnia 2025, 00:41
Czemu byśmy mieli. Jedne z najspokojeniejszych czasów, bez większych wojen. Jak są wojny, to ludzie też nie umierają na masowe ilości. Da się funkcjonować i rozwijać. Ale lepiej być pesymistą...
Odpisz
31 grudnia 2025, 18:25
@dustin2001: bez większych wojen jeśli by pominąć atak Rosji na Ukrainę i Izraelskie ludobójstwo na Palestyńczykach
1 stycznia, 22:02
@nightmare_fredbear: To nie są większe wojny. Nawet jeden człowiek, który umiera w tym to oczywiście tragedia, ale porównywalnie do przeszłych czasów, to naprawdę nie jest dużo.
28 grudnia 2025, 18:58
Pomimo zła nie ulęknę mu albowiem dobro w we mnie gnije
28 grudnia 2025, 15:18
Jakby, też się dziwię
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2025, 00:41
Czemu byśmy mieli. Jedne z najspokojeniejszych czasów, bez większych wojen.
Jak są wojny, to ludzie też nie umierają na masowe ilości.
Da się funkcjonować i rozwijać.
Ale lepiej być pesymistą...
Odpisz
31 grudnia 2025, 18:25
@dustin2001: bez większych wojen jeśli by pominąć atak Rosji na Ukrainę i Izraelskie ludobójstwo na Palestyńczykach
Odpisz
1 stycznia, 22:02
@nightmare_fredbear:
To nie są większe wojny.
Nawet jeden człowiek, który umiera w tym to oczywiście tragedia, ale porównywalnie do przeszłych czasów, to naprawdę nie jest dużo.
Odpisz
28 grudnia 2025, 18:58
Pomimo zła nie ulęknę mu albowiem dobro w we mnie gnije
Odpisz
28 grudnia 2025, 15:18
Jakby, też się dziwię
Odpisz