Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MemeMan69

29 grudnia 2025, 14:05

Legenda głosi, że jak gadasz do głośnika, to cię lepiej słychać

Avatar tabs_12

29 grudnia 2025, 15:52

@MemeMan69: Ja tak gadam bo mam niedosłuch i korzystam z aparatu słuchowego i gadając przez głośnomówiący słyszę rozmówcę o wiele lepiej niż gadając normalnie

Avatar Katrina2712

29 grudnia 2025, 19:14

@tabs_12: łącznie ze wszystkimi obecnymi. Nie rozumiem jak oddalenie głośnika w takim przypadku pomaga

Avatar tabs_12

Edytowano - 5 stycznia, 19:19

@Katrina2712: po 1 jak masz aparat słuchowy to nie przyłożysz telefonu do ucha bo jest ono zajęte przez aparat.
po 2 dźwięk przez głośnik głośnomówiący jest głośniejszy i wyraźniejszy.

i tak jak pisałem wcześniej przez głośnik do rozmów praktycznie nie jestem w stanie zrozumieć rozmówcy a przez głośnomówiący mój aparat wyłapuje rozmówce głośno i wyraźnie

Avatar Zloty_bambus

13 stycznia, 06:45

@tabs_12: miałem trochę podobnie na poprzednich telefonach . Z jakiegoś powodu standardowe połączenie było super niewyraźne. Teraz na szczęście już mam lepszy.

Avatar ILaughAtMyOwnJokes

31 grudnia 2025, 14:47

Ja tak rozmawiam jak jestem sama w domu xd

Avatar Papasmerf44

30 grudnia 2025, 13:24

Akurat taki sposób rozmawiania jest najlepszy, bo wtedy mikrofon najlepiej odbiera twój głos. Używam tego podczas nagrywek przez telefon.

Avatar Losowememy

Edytowano - 30 grudnia 2025, 09:42

Ja tak rozmawiam tylko na głośniku (tryb głośnomówiący w sensie) a tak to do ucha przykładam

Avatar Halszka__

29 grudnia 2025, 22:16

Ja tak rozmawiam, w instrukcji telefonu jest napisane żeby nie przykładać go do głowy plus telefon nie jest na tyle czysty, żeby bo przyciskać do twarzy, zwłaszcza, że mam trądzik

Avatar rydwan123

29 grudnia 2025, 17:25

Bo głucha jestem

Avatar Katrina2712

29 grudnia 2025, 19:08

@rydwan123: to pisz smsy. Jak nie masz głośnika przy uchu to tym bardziej nie usłyszysz

Avatar Ekspres_kolbowy

Edytowano - 29 grudnia 2025, 17:06

Powiem wprost- przyjechało to do nas ze wschodu.
Takie gadanie do telefonu na głośnomówiącym jest typowe dla Jekaterin i innych.

Avatar Myszkapl

Edytowano - 29 grudnia 2025, 16:01

Gadam do głośnika, bo gadam głównie jak sprzątam i robię pranie, bo mój mózg jest niedostymulowany i moje adhd rząda rozmowy lub shortów yt

Ale zazwyczaj z mojej łapy ląduje co chwila na innym blacie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Lekko nie będzie

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jakby trochę nie fair

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka