Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Lekko nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2025, 14:05
Legenda głosi, że jak gadasz do głośnika, to cię lepiej słychać
Odpisz
29 grudnia 2025, 15:52
@MemeMan69: Ja tak gadam bo mam niedosłuch i korzystam z aparatu słuchowego i gadając przez głośnomówiący słyszę rozmówcę o wiele lepiej niż gadając normalnie
Odpisz
29 grudnia 2025, 19:14
@tabs_12: łącznie ze wszystkimi obecnymi. Nie rozumiem jak oddalenie głośnika w takim przypadku pomaga
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia, 19:19
@Katrina2712: po 1 jak masz aparat słuchowy to nie przyłożysz telefonu do ucha bo jest ono zajęte przez aparat.
po 2 dźwięk przez głośnik głośnomówiący jest głośniejszy i wyraźniejszy.
i tak jak pisałem wcześniej przez głośnik do rozmów praktycznie nie jestem w stanie zrozumieć rozmówcy a przez głośnomówiący mój aparat wyłapuje rozmówce głośno i wyraźnie
Odpisz
13 stycznia, 06:45
@tabs_12: miałem trochę podobnie na poprzednich telefonach . Z jakiegoś powodu standardowe połączenie było super niewyraźne. Teraz na szczęście już mam lepszy.
Odpisz
31 grudnia 2025, 14:47
Ja tak rozmawiam jak jestem sama w domu xd
Odpisz
30 grudnia 2025, 13:24
Akurat taki sposób rozmawiania jest najlepszy, bo wtedy mikrofon najlepiej odbiera twój głos. Używam tego podczas nagrywek przez telefon.
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2025, 09:42
Ja tak rozmawiam tylko na głośniku (tryb głośnomówiący w sensie) a tak to do ucha przykładam
Odpisz
29 grudnia 2025, 22:16
Ja tak rozmawiam, w instrukcji telefonu jest napisane żeby nie przykładać go do głowy plus telefon nie jest na tyle czysty, żeby bo przyciskać do twarzy, zwłaszcza, że mam trądzik
Odpisz
29 grudnia 2025, 17:25
Bo głucha jestem
Odpisz
29 grudnia 2025, 19:08
@rydwan123: to pisz smsy. Jak nie masz głośnika przy uchu to tym bardziej nie usłyszysz
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2025, 17:06
Powiem wprost- przyjechało to do nas ze wschodu.
Takie gadanie do telefonu na głośnomówiącym jest typowe dla Jekaterin i innych.
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2025, 16:01
Gadam do głośnika, bo gadam głównie jak sprzątam i robię pranie, bo mój mózg jest niedostymulowany i moje adhd rząda rozmowy lub shortów yt
Ale zazwyczaj z mojej łapy ląduje co chwila na innym blacie
Odpisz