@Krzyniu: zahartowałeś się. Też kiedyś tak miałam, do momentu jak mnie zapalenie zatok dopadło. Od tamtej pory niestety trochę mocniej powieje i od razu przeziębienie :<
@Jadeja: Tak tak, gorączki sie dostaje od zimna. Bo wiadomo że wirusy mieszkają w soplach i sie teleportują. Tymczasem 60 latek dzięki któremu miliony ludzi na całym świecie poprawiły swoje zdrowie
@whereswally: Te, elite ball knowledge, nie wynikło to z tego co powiedziałem więc nie musisz tu ironizować, chyba, że bardzo ci zależy, to możesz pochwalić się, że powietrze wysusza śluzówkę w nosie, a jeśli według ciebie chodzenie w krótkich spodenkach zimą wspomaga termoregulację przez zwężanie i rozkurczanie naczyń to nie wydaje mi się żeby te ziutki latały truchtem co by ich faktycznie chroniło przed wychłodzeniem
P.S.
Odnośniki do komentarzy mi się je.... to miało dojść 3 dni temu
@whereswally: Te, elite ball knowledge, nie wynikło to z tego co powiedziałem więc nie musisz tu ironizować, chyba, że bardzo ci zależy, to możesz pochwalić się, że powietrze wysusza śluzówkę w nosie, a jeśli według ciebie chodzenie w krótkich spodenkach zimą wspomaga termoregulację przez zwężanie i rozkurczanie naczyń to nie wydaje mi się żeby te ziutki latały truchtem co by ich faktycznie chroniło przed wychłodzeniem
Komentarze
Odśwież1 stycznia, 19:11
Który potem ma gorączkę 40 stopni i mówi jak to on się źle czuje
Odpisz
1 stycznia, 20:24
@Jadeja: ja tak odpi.....am cały czas i jeszcze mnie nigdy nie pokarało
Odpisz
2 stycznia, 06:21
@Krzyniu: zahartowałeś się. Też kiedyś tak miałam, do momentu jak mnie zapalenie zatok dopadło. Od tamtej pory niestety trochę mocniej powieje i od razu przeziębienie :<
Odpisz
2 stycznia, 13:08
@Katrina2712: Zapelenie zatok jest permanentne?
Odpisz
3 stycznia, 01:10
@Jadeja: Tak tak, gorączki sie dostaje od zimna. Bo wiadomo że wirusy mieszkają w soplach i sie teleportują. Tymczasem 60 latek dzięki któremu miliony ludzi na całym świecie poprawiły swoje zdrowie
Odpisz
3 stycznia, 06:24
@Krzyniu: permanentne nie, chyba że przewlekłe, ale lubi powracać
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia, 08:17
@whereswally: Te, elite ball knowledge, nie wynikło to z tego co powiedziałem więc nie musisz tu ironizować, chyba, że bardzo ci zależy, to możesz pochwalić się, że powietrze wysusza śluzówkę w nosie, a jeśli według ciebie chodzenie w krótkich spodenkach zimą wspomaga termoregulację przez zwężanie i rozkurczanie naczyń to nie wydaje mi się żeby te ziutki latały truchtem co by ich faktycznie chroniło przed wychłodzeniem
P.S.
Odnośniki do komentarzy mi się je.... to miało dojść 3 dni temu
Odpisz
3 stycznia, 09:47
@whereswally: Te, elite ball knowledge, nie wynikło to z tego co powiedziałem więc nie musisz tu ironizować, chyba, że bardzo ci zależy, to możesz pochwalić się, że powietrze wysusza śluzówkę w nosie, a jeśli według ciebie chodzenie w krótkich spodenkach zimą wspomaga termoregulację przez zwężanie i rozkurczanie naczyń to nie wydaje mi się żeby te ziutki latały truchtem co by ich faktycznie chroniło przed wychłodzeniem
Odpisz
2 stycznia, 17:31
Jeden?! Ja takich spotykam co chwilę.
Odpisz
2 stycznia, 12:24
To ja
Odpisz
1 stycznia, 22:22
w sumie niektóre kobiety noszą spódnice i cieniutką warstwę rajstop ,więc może nie jest tak źle
Odpisz
2 stycznia, 06:19
@Adix174: są i grube rajstopy
Odpisz
1 stycznia, 21:20
Odpisz
1 stycznia, 20:46
to prawie ja
tylko ja mam krótka spódniczkę a nie shorty
Odpisz
1 stycznia, 19:50
tymczasem w lato przy 30 stopniach zawsze znajdzie się taka babcia
Odpisz
1 stycznia, 19:40
Było
Odpisz
1 stycznia, 19:12
*inuickie
Odpisz