Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
To się nie może nie udać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tacy sami, a ściana między nami
Nie zadzieraj z bobrami
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 31 grudnia 2025, 16:41
dej pieniadze na to w takim razie
Odpisz
31 grudnia 2025, 17:33
@Szczepan_Rzonsa: nie daj się zwiejść konsupcjonizmowi, zrób coś miłego i darmowego np. wyporzycz książkę z biblioteki albo urządź sobie epicki maraton mastyrbacji, albo zostań w ciepłym łóżku chwilę dłużej
Odpisz
31 grudnia 2025, 17:33
@Komutor: sam se zwal konia ja chce dziengi
Odpisz
31 grudnia 2025, 17:36
@Szczepan_Rzonsa: tak właściwie to idzie połączyć zdobywanie mamonny z waleniem konia, aczkolwiek pamiętaj, że kasa to tylko środek do osiągnięcia celu i nie skuoiaj się na nich tylko pilnuj sweco celu
Odpisz
31 grudnia 2025, 18:05
@Komutor: ja planuję wpłacić na Wóśp
Odpisz
31 grudnia 2025, 19:41
@Boberek00: jak zamierzasz wpłacić to nie będzie to darmowe, więc dalej będziesz usidlony kajdanami mamonny. Mógłbyś np. przekazać własnoręcznie namalowany obraz
Odpisz
31 grudnia 2025, 19:49
@Szczepan_Rzonsa: nie daj się ponieść konsumpcjonizmowi. Idź sam upoluj
Odpisz
7 stycznia, 23:17
@Komutor: Dosłownie żadna z tych rzeczy nie jest darmowa. Chyba że przez "epicki maraton" masz na myśli zwykłą pamięciówę i to na ślinę.
Odpisz
8 stycznia, 05:32
@Anantashesha: żaden filmik nie dorówna potędze wyobraźni i nie trafi w twoje gusta równie dobrze co ten stworzony przez ciebie we własnym umyśle, nie wspominająco tym, że wyobraźnia może odziaływać na więcej zmysłów niźli konsumpcjonizm potrafi
Odpisz
8 stycznia, 08:54
@Komutor: No to rzeczywiście, epickie.
Odpisz
7 stycznia, 23:16
Albo wykąp się z bąbelkami, albo idź na spacer, albo wyłącz telefon na godzinę - zrób to co najlepsze dla ciebie, bez względu na płeć, wiek, czy inne archetypy.
Dbajcie o siebie kochani <3
Odpisz
7 stycznia, 14:48
Nie będziesz mną manipulować żółty, śmieszny psie. Wpierdzielę się pod auto
Odpisz
6 stycznia, 13:46
Ja wezmę i posprzątam, zwłaszcza że nowy harmonogram wywozu odpadów już jest
Odpisz
6 stycznia, 10:04
Dzięki, ale skończyła się wyprzedaż
A ja i tak już kupiłem DLC do ETSa
Odpisz
5 stycznia, 18:30
Noż kurczę, nie musisz mnie namawiać!
Odpisz
5 stycznia, 22:53
@Tajdeus: I zrobione 👌
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia, 18:48
czy mogę MGS Delta: Snake Eater?
Odpisz
5 stycznia, 18:31
Odpisz
5 stycznia, 18:05
Zjadłam już kebaba
Odpisz
31 grudnia 2025, 19:10
Nie muszę bo dostałam arc raiders od chłopaka i the alters od koleżanki mojego chłopaka
Odpisz
31 grudnia 2025, 18:13
okii^^
ale daj pieniądze
Odpisz
31 grudnia 2025, 17:52
Spoko, ale ja już parę dni temu kupiłem Rainworlda razem z DLC na przecenie
Odpisz
31 grudnia 2025, 17:21
Nie, nie ma nawet co ciekawego do kupienia
Odpisz
31 grudnia 2025, 17:00
Dzięki, ale już kupiłem podczas wyprzedaży Hollow Knight.
Odpisz