Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
A, okej
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Totalnie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 31 grudnia 2025, 16:41
dej pieniadze na to w takim razie
Odpisz
31 grudnia 2025, 17:33
@Szczepan_Rzonsa: nie daj się zwiejść konsupcjonizmowi, zrób coś miłego i darmowego np. wyporzycz książkę z biblioteki albo urządź sobie epicki maraton mastyrbacji, albo zostań w ciepłym łóżku chwilę dłużej
Odpisz
31 grudnia 2025, 17:33
@Komutor: sam se zwal konia ja chce dziengi
Odpisz
31 grudnia 2025, 17:36
@Szczepan_Rzonsa: tak właściwie to idzie połączyć zdobywanie mamonny z waleniem konia, aczkolwiek pamiętaj, że kasa to tylko środek do osiągnięcia celu i nie skuoiaj się na nich tylko pilnuj sweco celu
Odpisz
31 grudnia 2025, 18:05
@Komutor: ja planuję wpłacić na Wóśp
Odpisz
31 grudnia 2025, 19:41
@Boberek00: jak zamierzasz wpłacić to nie będzie to darmowe, więc dalej będziesz usidlony kajdanami mamonny. Mógłbyś np. przekazać własnoręcznie namalowany obraz
Odpisz
31 grudnia 2025, 19:49
@Szczepan_Rzonsa: nie daj się ponieść konsumpcjonizmowi. Idź sam upoluj
Odpisz
7 stycznia, 23:17
@Komutor: Dosłownie żadna z tych rzeczy nie jest darmowa. Chyba że przez "epicki maraton" masz na myśli zwykłą pamięciówę i to na ślinę.
Odpisz
8 stycznia, 05:32
@Anantashesha: żaden filmik nie dorówna potędze wyobraźni i nie trafi w twoje gusta równie dobrze co ten stworzony przez ciebie we własnym umyśle, nie wspominająco tym, że wyobraźnia może odziaływać na więcej zmysłów niźli konsumpcjonizm potrafi
Odpisz
8 stycznia, 08:54
@Komutor: No to rzeczywiście, epickie.
Odpisz
7 stycznia, 23:16
Albo wykąp się z bąbelkami, albo idź na spacer, albo wyłącz telefon na godzinę - zrób to co najlepsze dla ciebie, bez względu na płeć, wiek, czy inne archetypy.
Dbajcie o siebie kochani <3
Odpisz
7 stycznia, 14:48
Nie będziesz mną manipulować żółty, śmieszny psie. Wpierdzielę się pod auto
Odpisz
6 stycznia, 13:46
Ja wezmę i posprzątam, zwłaszcza że nowy harmonogram wywozu odpadów już jest
Odpisz
6 stycznia, 10:04
Dzięki, ale skończyła się wyprzedaż
A ja i tak już kupiłem DLC do ETSa
Odpisz
5 stycznia, 18:30
Noż kurczę, nie musisz mnie namawiać!
Odpisz
5 stycznia, 22:53
@Tajdeus: I zrobione 👌
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia, 18:48
czy mogę MGS Delta: Snake Eater?
Odpisz
5 stycznia, 18:31
Odpisz
5 stycznia, 18:05
Zjadłam już kebaba
Odpisz
31 grudnia 2025, 19:10
Nie muszę bo dostałam arc raiders od chłopaka i the alters od koleżanki mojego chłopaka
Odpisz
31 grudnia 2025, 18:13
okii^^
ale daj pieniądze
Odpisz
31 grudnia 2025, 17:52
Spoko, ale ja już parę dni temu kupiłem Rainworlda razem z DLC na przecenie
Odpisz
31 grudnia 2025, 17:21
Nie, nie ma nawet co ciekawego do kupienia
Odpisz
31 grudnia 2025, 17:00
Dzięki, ale już kupiłem podczas wyprzedaży Hollow Knight.
Odpisz