Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar whereswally

7 stycznia, 15:58

Znam jakąś wannabe Emo typiare co wali 8 dziennie

Avatar bartton

4 stycznia, 10:36

10 monsterków tygodniowo? To daje 10/7, czyli 1,43 monsterka dziennie. Pobawmy się w majzę.
Google podaje różne wartości kofeiny/100ml, przyjmę więc 35mg/100ml
1,43*500[ml]*35[mg/100ml)=250,25 [mg/dziennie]
Kawa ma w zależności od jej typu od ok 30mg/250ml w rozpuszczalnej poprzez 100-200 mg/250 ml w "zwykłej" do 60-80mg w 30ml expresso.
Także no więc uśredniając wychodzi na to samo jakby wypił 2 zwykłe kawy.

Avatar malinowy_kot

4 stycznia, 09:33

Eh, Wachu... tylko że on potrafił więcej tego pić i jeszcze alko sporo :(

Avatar
Konto usunięte

4 stycznia, 00:21

Słuchajcie uznajmy to razem. J...ć tą k...ę Weronikę z Warszawy

Avatar ViccyArt

3 stycznia, 20:37

Zegar tyka.
Tyk tyk...

Tyk tyk...

Avatar Murarzowa

3 stycznia, 16:36

Ejaj na głównej

Avatar BUMPYSIA

3 stycznia, 17:56

@Murarzowa: Na pewno? Javier Bardem i drugi hiszpański aktor chyba. Chociaż ten drugi podejrzanie siedzi na tym krześle. Poj...ne, że człowiek musi się nad tym zastanawiać

Avatar Beowulf_

3 stycznia, 19:52

@BUMPYSIA: Na pewno nie AI. Nie dosyć że na AI nie wygląda to strona do analizy obrazów mówi że na 98% to nie AI, poza tym to zdjęcie z miniaturki tego https://www.youtube.com/watch?v=BqgUYeoAl1g i na początku nawet jest kilka ujęć z sesji w której siedzą na tych krzesłach w takich pozycjach.

Avatar PanPiernik

3 stycznia, 20:09

@Murarzowa: murarzowa nie mów tak
Ja bym nigdy ai nie wrzucił (poza tym jednym razem ale to było przypadkiem)

Avatar BUMPYSIA

3 stycznia, 20:33

@Beowulf_: o, fajnie, dzięki

Avatar werenspawel

3 stycznia, 17:17

Pijąc monsterki stajesz się potworkiem, bo ustawiasz się w kolejce po przeszczep nerki którego w innym przypadku byś nie potrzebował.

Avatar Beowulf_

2 stycznia, 23:15

jak to monsterki zero to raczej nie jest to szkodliwe dla zdrowia pozdrawiam

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (33)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (33)
Avatar a123321

9 stycznia, 16:38

@Beowulf_: a gdzie ja trolluje

Avatar Beowulf_

9 stycznia, 17:10

@a123321: np w pierwszym zdaniu

Avatar Jadeja

3 stycznia, 10:13

K...a zawsze k...ą będzie za 10 lat też nawet jak dożyje

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar PanPiernik
Dodane przez: PanPiernik

Przerwa na herbatkę

Nie idź!

Rel

Pozdrawiam świetliki

Północne Węgry

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka