Jak bym się uczyła tatuować to bym się zgodziła
1) Typiarz powiedział, że zapłaci za tusze
2) Zdanie ,,jak bym się uczyła" Myślę, że fakt, że robisz to za darmo sprawia, że nie będziesz się tak stresować, że coś nie wyjdzie i klient nie będzie zadowolony, a gdzieś trenować trzeba. To że zrobisz to brzydko no cóż... osoba która oczekuje, że zrobisz coś za darmo powinna być świadoma na jakim poziomie zosanie wykonana usługa
Na pewno by się znaleźli tacy, którzy by to zrobili za odpowiednim porozumieniem jako żywą reklamę i do portfolio, ale w ramach ćwiczenia bardziej, bo mniej doświadczeni, więc ryzykowne xD
Komentarze
Odśwież4 stycznia, 00:01
xDDDDDD
Odpisz
3 stycznia, 16:41
Jak bym się uczyła tatuować to bym się zgodziła
1) Typiarz powiedział, że zapłaci za tusze
2) Zdanie ,,jak bym się uczyła" Myślę, że fakt, że robisz to za darmo sprawia, że nie będziesz się tak stresować, że coś nie wyjdzie i klient nie będzie zadowolony, a gdzieś trenować trzeba. To że zrobisz to brzydko no cóż... osoba która oczekuje, że zrobisz coś za darmo powinna być świadoma na jakim poziomie zosanie wykonana usługa
Odpisz
3 stycznia, 16:30
No ujmę to tak, na kimś początkujący tatuażysta musi się uczyć...
Odpisz
3 stycznia, 15:41
Na pewno by się znaleźli tacy, którzy by to zrobili za odpowiednim porozumieniem jako żywą reklamę i do portfolio, ale w ramach ćwiczenia bardziej, bo mniej doświadczeni, więc ryzykowne xD
Odpisz
3 stycznia, 14:00
Odpisz
3 stycznia, 13:32
Widzę tu wiele godzin pracy w skupieniu. Za darmo to to mogę co najwyżej pośmiać się z takiego dowcipu.
Odpisz
3 stycznia, 13:07
Znam jednego, ale osobiście bym mu nawet kropki nie dał sobie zrobić..
Odpisz
3 stycznia, 13:05
Trzeba sie uczyć od mechaników. Podajesz cene za pełen serwis, a mówisz że tyle kosztują tusze
Odpisz
3 stycznia, 12:12
Proponuję pójść na parę miesięcy do pracy- wtedy będzie można także zapłacić za wykonanie całej dziary.
Odpisz
3 stycznia, 11:56
to się chyba wtedy nie nazywa "tatuaż", a "graffiti".
Odpisz