Mam nadzieję, że na jeja nie ma żadnego górala, bo zdradzę sekret. O ile mi wiadomo, najdroższe oscypki z patelni są w restauracji księstwa zakopiańskiego - 45 zł za 3 małe oscypki plus jakieś konfiturki. Jednakowoż na jarmarku bożonarodzeniowym w Pradze miałem okazję uświadczyć takiego oscypka z patelni w okazyjnej cenie 180 koron za sztukę! (Dobrze ponad 30 złotych)
Komentarze
Odśwież8 stycznia, 08:47
J...ć górali.
Odpisz
8 stycznia, 13:48
@Figarus: dziekuje
Odpisz
8 stycznia, 08:13
Mam nadzieję, że na jeja nie ma żadnego górala, bo zdradzę sekret. O ile mi wiadomo, najdroższe oscypki z patelni są w restauracji księstwa zakopiańskiego - 45 zł za 3 małe oscypki plus jakieś konfiturki. Jednakowoż na jarmarku bożonarodzeniowym w Pradze miałem okazję uświadczyć takiego oscypka z patelni w okazyjnej cenie 180 koron za sztukę! (Dobrze ponad 30 złotych)
Odpisz
7 stycznia, 22:47
Jak to dobrze że mnie nie stać żeby jechać na wczasy nie ważne jakie ceny tam ustawią xd
Odpisz
7 stycznia, 20:08
A nawet jak ludzie będą przyjeżdżać, oni i tak podniosą ceny
Odpisz
7 stycznia, 19:33
Boję się skomentować, bo jeszcze mi coś ściągnie z konta.
Odpisz
7 stycznia, 19:48
@Dark_Dante: za późno, zajrzyj na konto
Odpisz
7 stycznia, 19:55
@niggiddu:
Odpisz