memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
8 stycznia, 22:24
Dla kogoś na pewno..
Odpisz
8 stycznia, 20:55
Nierel, 24 i 25 to były dwa wyjątkowo "długie" lata z mojej perspektywy (jeden absolutnie ...jowy i drugi o dziwo zdecydowanie pozytywny)
8 stycznia, 18:55
10 był 2016 lat temu
8 stycznia, 18:27
Też tak myślę
8 stycznia, 18:21
Jak to zleciało nmg uwierzyć
8 stycznia, 18:15
Ja w 2019 miałem 18 lat i było ...jowo i niestabilnie :// Nie polecam mieć 18 lat, od razu miejcie 25
8 stycznia, 18:16
@Ooonv: Teraz tyle mam i jest stabilnie W ogóle jak ktoś mówi, że szkoła to najlepszy czas w życiu, to jest jakimś psychopatą XD Szkoła to spędzanie czasu z dzieciakami, z którymi musisz się spotykać, a często nawet nie są fajni lub mili
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież8 stycznia, 22:24
Dla kogoś na pewno..
Odpisz
8 stycznia, 20:55
Nierel, 24 i 25 to były dwa wyjątkowo "długie" lata z mojej perspektywy (jeden absolutnie ...jowy i drugi o dziwo zdecydowanie pozytywny)
Odpisz
8 stycznia, 18:55
10 był 2016 lat temu
Odpisz
8 stycznia, 18:27
Też tak myślę
Odpisz
8 stycznia, 18:21
Jak to zleciało nmg uwierzyć
Odpisz
8 stycznia, 18:15
Ja w 2019 miałem 18 lat i było ...jowo i niestabilnie ://
Nie polecam mieć 18 lat, od razu miejcie 25
Odpisz
8 stycznia, 18:16
@Ooonv: Teraz tyle mam i jest stabilnie
W ogóle jak ktoś mówi, że szkoła to najlepszy czas w życiu, to jest jakimś psychopatą XD
Szkoła to spędzanie czasu z dzieciakami, z którymi musisz się spotykać, a często nawet nie są fajni lub mili
Odpisz