To jest wręcz niesamowite jak amerykańskie z tak nieżyciowymi jednostkami osiągnęli tak wysoki poziom technologiczny. Oni musieli używać tego gówna do obliczeń nad bombą atomową, wysłaniem człowieka na księżyc, stworzenia wszystkich powszechnych profili lotniczych i wiele wiele więcej. Sądzę, że gdyby Amerykanie używali jednostek metrycznych mielibyśmy już zimną fuzję i kolonie w Andromedzie.
Komentarze
Odśwież20 stycznia, 10:44
To jest wręcz niesamowite jak amerykańskie z tak nieżyciowymi jednostkami osiągnęli tak wysoki poziom technologiczny. Oni musieli używać tego gówna do obliczeń nad bombą atomową, wysłaniem człowieka na księżyc, stworzenia wszystkich powszechnych profili lotniczych i wiele wiele więcej. Sądzę, że gdyby Amerykanie używali jednostek metrycznych mielibyśmy już zimną fuzję i kolonie w Andromedzie.
Odpisz
21 stycznia, 00:28
@Kapusta19: wojskowi i naukowcy w usa używają układu si
Odpisz
30 stycznia, 09:49
@tigerman: sądzę że to nie prawda bo nawet w europejskich samolotach używa się jednostek imperialnych
Odpisz
9 stycznia, 18:44
Ale to się tyczy tylko wody i tylko wodoru.
Odpisz
9 stycznia, 18:32
Powiedziałbym, że chyba byo
Ale wstawił to admin
Więc na pewno byo
Odpisz