@bartton: Miło z twojej strony, że sprawdziłeś. A saszetem się nie przejmuj. Trochę pokrzyczy, trochę poobraża, potem zablokuje i znowu wróci do delegalizowania rodziców.
@Memolord: Będę mówić tak jak mówiłam od początku. Ten żart nigdy nie był ani trochę śmieszny i jest robiony kosztem ludzi którzy tego akurat nie wiedzą, a samo wprowadzenie tej odznaki bez opisu to było ch*jowe zagranie od samego początku.
Komentarze
Odśwież13 stycznia, 20:56
To tu jest wyszukiwarka?
Odpisz
13 stycznia, 20:57
@MrWurste: A no jest... Jakoś nigdy mi się nie rzuciło w oczy
Odpisz
11 stycznia, 14:40
Pobiegnij 10 km i zrób 100 pompek
Odpisz
11 stycznia, 14:36
Słyszałem że ostatnia osoba, która zdobyła odznakę, wysadziła wieżę korporacji w 2023...
Odpisz
11 stycznia, 14:24
Sama jestem ciekawa jakim cudem zdobyłam tą odznakę
Odpisz
11 stycznia, 05:42
Dobra, a tak na poważnie, odznaka jest za używanie wyszukiwarki. Nie ma za co <3
Odpisz
11 stycznia, 17:01
@Anantashesha: sprawdzałem, nie działa
Odpisz
11 stycznia, 17:28
@bartton: On jak zawsze gada głupoty. Nie słuchaj go.
Odpisz
11 stycznia, 20:14
@starmagedon: sprawdziłem, żeby ktoś inny nie musiał sprawdzać
Odpisz
11 stycznia, 22:24
@bartton: Może dlatego k*rwa że za jedno wyszukanie nie dostaniesz xD
Odpisz
11 stycznia, 22:25
@bartton: Nawet sprawdziłam czy nie zmienili. Nie zmienili. Dalej punkty są za używanie wyszukiwarki.
Odpisz
12 stycznia, 04:57
@bartton: Miło z twojej strony, że sprawdziłeś. A saszetem się nie przejmuj. Trochę pokrzyczy, trochę poobraża, potem zablokuje i znowu wróci do delegalizowania rodziców.
Odpisz
12 stycznia, 09:35
@Anantashesha: nie mów. Żart polega na tym że każdy wie sle nikt nie mówi
Odpisz
12 stycznia, 11:15
@Memolord: Będę mówić tak jak mówiłam od początku. Ten żart nigdy nie był ani trochę śmieszny i jest robiony kosztem ludzi którzy tego akurat nie wiedzą, a samo wprowadzenie tej odznaki bez opisu to było ch*jowe zagranie od samego początku.
Odpisz
13 stycznia, 02:38
@Memolord: używam chrome i Brave a na żadnej nie działa
Odpisz
13 stycznia, 02:39
@starmagedon: a na koniec i tak wszyscy uzgodnimy, że wina komuny
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia, 07:53
@JaJestemZWami: co ci nie działa
Odpisz
13 stycznia, 15:14
@Memolord: Jajco XDDDDD
Odpisz
20 stycznia, 01:03
@Anantashesha: @starmagedon: Widzę że kolega jest wielce umiejętnym autorem sztuki francuskiej, winszuję 😊
Odpisz
10 stycznia, 23:42
Kiedyś trzeba było wysłać adminowi zdjęcia stupek, teraz trzeba zdjęcia stolca 😔
Odpisz
11 stycznia, 01:28
😩
Odpisz
11 stycznia, 00:37
Ja dostałem za wyszukanie czegoś i przeklikaniu każdej strony
Odpisz
10 stycznia, 23:49
Chyba jedna z najłatwiejszych odznak to zdobycia, musisz tylko *wybucha*
Odpisz