memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
11 stycznia, 12:34
Polska górą I przy okazji mam za 2 dni urodziny (13 stycznia
Odpisz
14 stycznia, 09:33
@Milson2137: dałem radę się spóźnić ale Wszystkiego najlepszego!
12 stycznia, 17:48
Akurat po bigosie mam turbosrakę, ale myślę, że organizm by się przyzwyczaił
11 stycznia, 20:29
Chyba że wywaliłoby nas do Korei Północnej Tam nawet mięsa nie ma Jedzą samą kapustę
12 stycznia, 07:11
@Traktor_is_back: Fajne gołąbki mają
11 stycznia, 20:20
Ale żeście mi smaka narobili.
Edytowano - 11 stycznia, 19:30
Oprócz tego, że jest tłusty i kwaśny, więc nasz organizm by nie wytrzymał kilku tygodni takiej diety.
@JaJestemZWami: to zależy z jakiej kapusty zrobisz, ja robię za słodkiej zmieszanej z kwaśną. Mój bigosik jest słodko kwaśny a nie kwaśny.
11 stycznia, 12:24
Przy ataku z powietrza bigos pod ciśnieniem zamienia się w kapustę kiszoną
11 stycznia, 10:54
To jest to co Mieciu żarł bigosy sklepowe? Muszę przyznać że ten zwycięski wyglądał bardzo dobrze, muszę go znaleźć gdzieś
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież11 stycznia, 12:34
Polska górą I przy okazji mam za 2 dni urodziny (13 stycznia
Odpisz
14 stycznia, 09:33
@Milson2137: dałem radę się spóźnić ale Wszystkiego najlepszego!
Odpisz
12 stycznia, 17:48
Akurat po bigosie mam turbosrakę, ale myślę, że organizm by się przyzwyczaił
Odpisz
11 stycznia, 20:29
Chyba że wywaliłoby nas do Korei Północnej
Tam nawet mięsa nie ma
Jedzą samą kapustę
Odpisz
12 stycznia, 07:11
@Traktor_is_back: Fajne gołąbki mają
Odpisz
11 stycznia, 20:20
Ale żeście mi smaka narobili.
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia, 19:30
Oprócz tego, że jest tłusty i kwaśny, więc nasz organizm by nie wytrzymał kilku tygodni takiej diety.
Odpisz
11 stycznia, 20:20
@JaJestemZWami: to zależy z jakiej kapusty zrobisz, ja robię za słodkiej zmieszanej z kwaśną. Mój bigosik jest słodko kwaśny a nie kwaśny.
Odpisz
11 stycznia, 12:24
Przy ataku z powietrza bigos pod ciśnieniem zamienia się w kapustę kiszoną
Odpisz
11 stycznia, 10:54
To jest to co Mieciu żarł bigosy sklepowe? Muszę przyznać że ten zwycięski wyglądał bardzo dobrze, muszę go znaleźć gdzieś
Odpisz