memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
28 maja, 19:08
tak jakby srajfona potrzebował... sam mam iphona i nie jeste to wcale super duper premium sprzęt, zwykły telefon w zawyżonej cenie.
Odpisz
12 stycznia, 18:04
Najgorszemu wrogowi nie życzyłbym Motoroli
13 stycznia, 07:55
@kokomando: Tam dosłownie trzeba grzebać w ustawieniach, by usunąć aplikację XD Po co tak utrudniać?
14 stycznia, 09:30
@kokomando: a więc nie jestem twoim największym wrogiem.
14 stycznia, 09:36
@Zloty_bambus: Ok
13 stycznia, 20:47
iPhone... W tej samej cenie można dostać lepszego Androida...
12 stycznia, 18:22
Wróćmy do robienia sobie tańszych prezentów.
12 stycznia, 17:23
Wypisałbym się z bycia chrzestnym.
12 stycznia, 14:34
Sam mam Motorolę, świetny telefon
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież28 maja, 19:08
tak jakby srajfona potrzebował... sam mam iphona i nie jeste to wcale super duper premium sprzęt, zwykły telefon w zawyżonej cenie.
Odpisz
12 stycznia, 18:04
Najgorszemu wrogowi nie życzyłbym Motoroli
Odpisz
13 stycznia, 07:55
@kokomando: Tam dosłownie trzeba grzebać w ustawieniach, by usunąć aplikację XD
Po co tak utrudniać?
Odpisz
14 stycznia, 09:30
@kokomando: a więc nie jestem twoim największym wrogiem.
Odpisz
14 stycznia, 09:36
@Zloty_bambus: Ok
Odpisz
13 stycznia, 20:47
iPhone... W tej samej cenie można dostać lepszego Androida...
Odpisz
12 stycznia, 18:22
Wróćmy do robienia sobie tańszych prezentów.
Odpisz
12 stycznia, 17:23
Wypisałbym się z bycia chrzestnym.
Odpisz
12 stycznia, 14:34
Sam mam Motorolę, świetny telefon
Odpisz