Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

14 września 2014, 09:43

Mam pasiekę, jakieś 600m dalej, szerszenie mają gniazdo. Kombinezon taki przydatny.

Avatar wilsonXcuddyXhouse

1 grudnia 2014, 00:48

też mam pasiekę a te osy i szerszenie zaje**ly mi już 2 ule

Avatar
Konto usunięte

1 grudnia 2014, 09:37

@wilsonXcuddyXhouse: Szerszenie raz zaje**łem w taki sposób:
1. Podpaliłem gniazdo
2. Zacząłem uciekać
3. Patrzyłem z daleka.

Avatar wilsonXcuddyXhouse

1 grudnia 2014, 12:13

hih może też spróbuję

Avatar pokemon223

24 września 2019, 21:38

Avatar wilsonXcuddyXhouse

24 września 2019, 23:10

@pokemon223: wtf co jest dzięki za odkop

Avatar pokemon223

24 września 2019, 23:35

@wilsonXcuddyXhouse: jak z tymi szerszeniami się pytam bo ciekawy jestem

Avatar Mistrz_Yoda_

3 kwietnia 2021, 20:32

@wilsonXcuddyXhouse: Łap kolejny odkop

Avatar patryko1234

7 lutego 2020, 18:32

Je**ć osy

Avatar
Konto usunięte

17 września 2014, 17:52

pszczoła daje miód, a osa to sku*wysyn

i taka jest prawda

Avatar
Konto usunięte

15 stycznia 2015, 15:58

A szerszeń to osa na sterydach. Sku*wiel do potęgi.

Avatar DragonJuzik125

4 sierpnia 2015, 19:00

to użądleniu pszczoła ginie a osa nie ginie ;-;

Avatar Mnich1

14 września 2014, 09:55

Co z tego że osa jest zgrabna skoro jest niepotrzebna. Gdyby nie pszczoły to teraz byś wpi***alał gruz z gruzem posypanym gruzem z gruzem jako deser.

Avatar slowik1

14 września 2014, 21:10

@Mnich1: jeszcze w gruzji

Avatar MrBrony

14 września 2014, 11:16

Osy i pszczoły mają jeszcze "dupny sztylet"

Avatar Griszka

13 września 2014, 21:16

Osy nie są powabne.
Osy to zimne su*i.

a pszczółki są takie złociste z futerkiem, a nie żółto-czarne z oczami jak po zatwardzeniu =c=

Avatar TimekPL123

13 września 2014, 21:31

@Griszka: nom, to prawda, w końcu sam mam pasiekę więc wiem.

Avatar Agent00Kurczak

13 września 2014, 21:42

@TimekPL123: przecie to wiedzą nawet mohery, czym tu się chwalić?

Avatar gulpin

13 września 2014, 22:12

@Griszka: oczy mają takie same i pszczoły i osy

Avatar
Rudy_Kruliczek

13 września 2014, 23:38

@gulpin: Nieprawda. Osy patrzą wrednie, natomiast pszczółki niczym kot ze "Szreka".

Avatar biceps2000

13 września 2014, 22:39

U nas też jest podział na ładny wygląd.. PS nawet jeśli ładne to i tak WKURZAJĄCE! Osy, aligatory...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Dobrze czasem się oderwać

Totalnie

Zdeklasowani znowu

Brawo za czujność!

Cel namierzony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka