Ciekawe jakie to uczucie dostawać pieniądze za dobre oceny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Nigdy na to nie wpadną
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Pozdrawiam świetliki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 stycznia, 00:41
Stypendium rektora na uczelniach to kilka stów, na UMP i PUT odpowiednio 750 i 900 zł miesięcznie. Tyle samo jesteś w stanie wyciągnąć w niecałe 30 h pracy za minimalną na najprostszym stanowisku (ćwierć etatu) lub mniej na lepszym. Czy przy 30 godzinach nauki miesięcznie uda ci się zdobyć stypendium rektora?
Jak to mawia moja prowadząca z anatomii, sądzę że wątpię. Pozdrawia człowiek ze stypendium rektora.
Odpisz
17 stycznia, 22:17
Moja najnizsza średnia wynosiła 4.3, a i tak praktycznie nic w życiu nie osiągnęłam. Więc wystarczy, że jesteś choć trochę szczęśliwy to i tak masz lepsze życie niż ja
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia, 20:01
Literalnie 1984
Oryginalnie napisałem "[...] najblizej średniej 4.0 w szóstej klasie podczas badania alkomatem"
Odpisz
14 stycznia, 21:01
Skill issue
Odpisz
14 stycznia, 22:54
@rumcajschr: nie no co ty
Średnią 4.0 to ja mam z palcem w dupie
I jeśli chodzi o oceny i alkohol
Odpisz