Nie pal, bo dostaniesz raka!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Mało znany szczegół
Równi i równiejsi
Ikony
Szybki jak błyskawica
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 września 2013, 07:50
Gdyby na serio dostał raka, to na ch*uj mu xbox.
Odpisz
15 sierpnia 2012, 13:20
sory pozdrawiam*
Odpisz
27 stycznia 2012, 13:33
kto ma xboxa łapka w górę ! ; P 5/5 i do ulu ! !
Odpisz
1 maja 2012, 11:16
@sandra2750: ja mam
Odpisz
15 sierpnia 2012, 13:19
@sandra2750: ja mam i tylko jak nie ma pogody na mecz albo deske to siadam i cały dzień gram i gram głównie w fife 12 ,mam jeszcze euro 2012 ale wole fife.Jak ojciec przyjedźie z norwegi to poprosze żeby przywiózł need for speed.
Poadrawiam
Odpisz
26 lipca 2013, 14:19
@sandra2750: Xbox jest do dupy, wole kompa
Odpisz
7 stycznia 2012, 11:54
quaatal ja mam ps1, ps2, ps3 i psp :D Naserio
Odpisz
27 grudnia 2011, 12:05
ja mam xboxa
Odpisz
28 grudnia 2011, 18:41
@martynka16: Ja też.
Odpisz
28 czerwca 2013, 15:22
@martynka16: nie chwal się
Odpisz
26 grudnia 2011, 11:38
fajne
Odpisz
23 grudnia 2011, 20:10
hah a ja mam xboxa :D
Odpisz
23 grudnia 2011, 20:04
hehe dobre dostał karpia na gwiazdke
Odpisz
23 grudnia 2011, 20:10
@Matrix996: Gdzie Ty tu widzisz karpia?
Odpisz
23 grudnia 2011, 15:56
heh niezle
10/10 i do ulu
Odpisz
23 grudnia 2011, 12:23
hahaha 5/5 i do ulu
Odpisz