Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Mało znany szczegół
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 stycznia, 16:06
Szybko Gripex czy coś, witamina C (rutinoscorbin), Groprinosin forte i zero chłodnego picia, czy zimnego, powietrza zimnego też nie łykać
Odpisz
15 stycznia, 16:07
@malinowy_kot: mało to da, ale chociaż trochę szans na lżejszy stan jest
Odpisz
15 stycznia, 16:45
@malinowy_kot: porost islandzki w pastylkach polecam, najlepiej w twardych
Odpisz
16 stycznia, 10:32
@malinowy_kot: Herbata z imbirem
Odpisz
16 stycznia, 10:33
@kolkav5: ale tak sypnij, żeby łyżeczka stała
Odpisz
22 stycznia, 13:43
@malinowy_kot: *Sprawdza termometr, który pokazuje -15* Ta, z tym połykaniem.
Odpisz
23 stycznia, 14:09
@korobov: no przynajmniej starać się, zawsze można wziąć suwak zapiąć "po same jaja" i być może akurat twarz będzie zakryta, albo jaka maseczka, tylko najlepiej czarna z materiału, zawsze trochę cieplej
Odpisz
16 stycznia, 12:39
Czyli u mnie zwiastun tygodnia z przeziębieniem.
Odpisz
15 stycznia, 20:19
Zużycie wody rośnie
Odpisz
15 stycznia, 18:13
O nie… to u mnie oznacza 14 dni kataru i kaszlu… :(
Odpisz
15 stycznia, 17:38
Widzę to mając 39,4° gorączki ez
Odpisz
15 stycznia, 16:09
Mmmmm...
O Boże
Ale ja lubię wyjadać
Odpisz