@Tajdeus: nie wiem, mam wrażenie że jakby Cyborg miał być ojcem młodego, aczkolwiek... no w sumie nie mówili nic, dlaczego ojca nie ma, albo nie pamiętam
To było spowodowane przez simpsonów, przed tym jak zaczniecie narzekać przeczytajcie do końca. A więc simpsonowie zainspirowali wiele seriali jak family guy które stawały się coraz dziwniejsze i po pewnym czasie nie tylko historie ale style animacji się tak drastycznie zmieniły
Komentarze
Odśwież16 stycznia, 19:17
Racja...
Plus jeszcze wpierniczanie wszędzie "poprawności politycznej"
Eh, planeta skarbów miała mieć kontynuacja
Odpisz
16 stycznia, 19:23
@malinowy_kot: Kontynuacje miało wiele ówczesnych filmów Disneya, a żadna nie zapisała się dobrze.
Odpisz
16 stycznia, 19:24
@Tajdeus: no w sumie...
No ale fajnie by było poznać historię Cyborga, bo ponoć to na nim miał się wątek skupić
Odpisz
16 stycznia, 19:26
@malinowy_kot: Czytałem streszczenie scenariusza, była chyba tylko wzmianka, że zostawił kiedyś dziewczynę.
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia, 19:28
@Tajdeus: nie wiem, mam wrażenie że jakby Cyborg miał być ojcem młodego, aczkolwiek... no w sumie nie mówili nic, dlaczego ojca nie ma, albo nie pamiętam
Odpisz
16 stycznia, 22:22
@malinowy_kot: na początku filmu ojciec odleciał, ale nie mówią chyba nic dlaczego i gdzie
Odpisz
22 stycznia, 20:06
@malinowy_kot: wspaniały film, dalej mi żal że taki krótki. Za dzieciaka pobudzal wyobraźnię jak żaden inny 🙏
Odpisz
22 stycznia, 20:08
@hamszczur: to 3d razem z 2d robiło robote
Odpisz
22 stycznia, 20:09
@BUMPYSIA: kosmos wspaniale wyglądał
Odpisz
23 stycznia, 14:17
@BUMPYSIA: jo, to było wrażenie za dzieciaka i w sumie wciąż jest...
Tylko nie wiem gdzie mam płytę z filmem (wersja "demo" - arr)
Odpisz
16 stycznia, 21:23
To było spowodowane przez simpsonów, przed tym jak zaczniecie narzekać przeczytajcie do końca. A więc simpsonowie zainspirowali wiele seriali jak family guy które stawały się coraz dziwniejsze i po pewnym czasie nie tylko historie ale style animacji się tak drastycznie zmieniły
Odpisz
19 stycznia, 16:56
@Losowa_Osoba: Nie, weszła animacja komputerowa i wyszło, że takie animacje w 2D są najszybsze i najtańsze.
Odpisz
19 stycznia, 19:37
@honhenim09: Nie. W zasadzie to powód nigdy nie jest jeden. Jest wiele argumentowń
Odpisz
19 stycznia, 19:38
@JaJestemZWami: Kasa i czas zawsze jest argumentem w korpo
Odpisz
16 stycznia, 18:02
"teraz"
Odpisz
19 stycznia, 14:21
@GHouste: jakieś 9 lat temu, bo obrazek pewnie był tu już kiedyś
Odpisz
16 stycznia, 20:11
Ten z myszami jaki ma tytuł?
Odpisz
17 stycznia, 06:39
@Cardia: Motomyszy z Marsa
Odpisz
17 stycznia, 12:21
@Gojira: Dzięki
Odpisz
16 stycznia, 20:34
Na szczęście są wyjątki, np Arcane, Mars Express, Vox Machina, Mighty Nein czy Invincible
Odpisz
16 stycznia, 18:19
dzięki admin, bardzo fajny przykład dajesz (zlegalizowane cp)
Odpisz