Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar malinowy_kot

18 stycznia, 18:59

Ja tak mam, bo w domu mam pierdzielenie rodzinki i kolejną robotę (gospo)

Avatar Krzyniu

15 stycznia, 13:28

Ogólnie człowiek nie jest dostosowany do pracy tak długo jak się ustandaryzowalo, ale przyszedł pan kapitalizm i powiedział no elo to teraz spędzaj ponad połowę swojego życia kiedy nie śpisz na zapi.....aniu. Historycznie średniowieczni wieśniacy mieli dużo więcej luzu

Avatar Boberek00

15 stycznia, 13:42

@Krzyniu: zrby było zabawniej to praca na sześć godzin jest tak samo wydajna i można spokojnie na jeden dzień dać wtedy cztery osoby zamiast trzech

Avatar Konto_nieusuniete

15 stycznia, 14:04

@Krzyniu: Dokładnie to chłopi mieli więcej dni świątecznych, ale nadal pracowali więcej niż przeciętny europejczyk. Od zasiewu do żniw była to praca od świtu do nocy. W zimę co prawda nie było dużo zajęć, ale przymieranie głodem w zimnej chacie nie zaliczyłbym do relaksu. Zgodzę się, że w takiej ameryce pracują więcej. Nie zapominajmy jednak, że to nie tylko wina kapitalistów, ale też rządu, który już od 250 lat sztucznie zwiększa popyt, zmniejsza podaż i wprowadza monopol. Nie czyni to kapitalistów ani trochę bardziej moralnymi, lecz nie mogli by nigdy dojść do takiego poziomu wyzysku bez mafii z kongresu

Avatar Krol123

18 stycznia, 12:01

@Boberek00: No ale widzisz panie bober, to by wymagało zatrudnienia większej ilości pracowników, a to oznacza mniej pieniążków dla zarządu

Avatar Boberek00

18 stycznia, 14:38

@Krol123: mam w dupie zarząd
Bo tylko problemów dokładają

Avatar Figarus

18 stycznia, 14:15

Masz k...a wspaniałą pracę, bo ja po 8 godzinach, gdzie wszystko szło nie tak i najbardziej cierpliwi współpracownicy rzucali co chwilę k...ami na wszystkich wokół, przychodzę w lepszym stanie do domu.

Avatar
Rudy_Kruliczek_

18 stycznia, 14:01

Ja tak wracam po przejechaniu się autobusem do apteki 3 przystanki i kupieniu w lidlu pomarańczy na sok.

Avatar Boberek00

15 stycznia, 13:03

Twój stan psychiczny leży i kwiczy

Avatar JaJestemZWami

15 stycznia, 12:51

Problem nie jest w tobie tylko w ludziach :C

Avatar Konto_nieusuniete

15 stycznia, 12:50

Tak zwany problem z umiejętnościami

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Myszkapl
Dodane przez: Myszkapl

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Niegrzeczny Oskarek

To musiało być męczące

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Papierowa szkoła posting

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka