Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niegrzeczny Oskarek
To musiało być męczące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 stycznia, 18:59
Ja tak mam, bo w domu mam pierdzielenie rodzinki i kolejną robotę (gospo)
Odpisz
15 stycznia, 13:28
Ogólnie człowiek nie jest dostosowany do pracy tak długo jak się ustandaryzowalo, ale przyszedł pan kapitalizm i powiedział no elo to teraz spędzaj ponad połowę swojego życia kiedy nie śpisz na zapi.....aniu. Historycznie średniowieczni wieśniacy mieli dużo więcej luzu
Odpisz
15 stycznia, 13:42
@Krzyniu: zrby było zabawniej to praca na sześć godzin jest tak samo wydajna i można spokojnie na jeden dzień dać wtedy cztery osoby zamiast trzech
Odpisz
15 stycznia, 14:04
@Krzyniu: Dokładnie to chłopi mieli więcej dni świątecznych, ale nadal pracowali więcej niż przeciętny europejczyk. Od zasiewu do żniw była to praca od świtu do nocy. W zimę co prawda nie było dużo zajęć, ale przymieranie głodem w zimnej chacie nie zaliczyłbym do relaksu. Zgodzę się, że w takiej ameryce pracują więcej. Nie zapominajmy jednak, że to nie tylko wina kapitalistów, ale też rządu, który już od 250 lat sztucznie zwiększa popyt, zmniejsza podaż i wprowadza monopol. Nie czyni to kapitalistów ani trochę bardziej moralnymi, lecz nie mogli by nigdy dojść do takiego poziomu wyzysku bez mafii z kongresu
Odpisz
18 stycznia, 12:01
@Boberek00: No ale widzisz panie bober, to by wymagało zatrudnienia większej ilości pracowników, a to oznacza mniej pieniążków dla zarządu
Odpisz
18 stycznia, 14:38
@Krol123: mam w dupie zarząd
Bo tylko problemów dokładają
Odpisz
18 stycznia, 14:15
Masz k...a wspaniałą pracę, bo ja po 8 godzinach, gdzie wszystko szło nie tak i najbardziej cierpliwi współpracownicy rzucali co chwilę k...ami na wszystkich wokół, przychodzę w lepszym stanie do domu.
Odpisz
18 stycznia, 14:01
Ja tak wracam po przejechaniu się autobusem do apteki 3 przystanki i kupieniu w lidlu pomarańczy na sok.
Odpisz
15 stycznia, 13:03
Twój stan psychiczny leży i kwiczy
Odpisz
15 stycznia, 12:51
Problem nie jest w tobie tylko w ludziach :C
Odpisz
15 stycznia, 12:50
Tak zwany problem z umiejętnościami
Odpisz