Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar malinowy_kot

18 stycznia, 18:59

Ja tak mam, bo w domu mam pierdzielenie rodzinki i kolejną robotę (gospo)

Avatar Krzyniu

15 stycznia, 13:28

Ogólnie człowiek nie jest dostosowany do pracy tak długo jak się ustandaryzowalo, ale przyszedł pan kapitalizm i powiedział no elo to teraz spędzaj ponad połowę swojego życia kiedy nie śpisz na zapi.....aniu. Historycznie średniowieczni wieśniacy mieli dużo więcej luzu

Avatar Boberek00

15 stycznia, 13:42

@Krzyniu: zrby było zabawniej to praca na sześć godzin jest tak samo wydajna i można spokojnie na jeden dzień dać wtedy cztery osoby zamiast trzech

Avatar Konto_nieusuniete

15 stycznia, 14:04

@Krzyniu: Dokładnie to chłopi mieli więcej dni świątecznych, ale nadal pracowali więcej niż przeciętny europejczyk. Od zasiewu do żniw była to praca od świtu do nocy. W zimę co prawda nie było dużo zajęć, ale przymieranie głodem w zimnej chacie nie zaliczyłbym do relaksu. Zgodzę się, że w takiej ameryce pracują więcej. Nie zapominajmy jednak, że to nie tylko wina kapitalistów, ale też rządu, który już od 250 lat sztucznie zwiększa popyt, zmniejsza podaż i wprowadza monopol. Nie czyni to kapitalistów ani trochę bardziej moralnymi, lecz nie mogli by nigdy dojść do takiego poziomu wyzysku bez mafii z kongresu

Avatar Krol123

18 stycznia, 12:01

@Boberek00: No ale widzisz panie bober, to by wymagało zatrudnienia większej ilości pracowników, a to oznacza mniej pieniążków dla zarządu

Avatar Boberek00

18 stycznia, 14:38

@Krol123: mam w dupie zarząd
Bo tylko problemów dokładają

Avatar Figarus

18 stycznia, 14:15

Masz k...a wspaniałą pracę, bo ja po 8 godzinach, gdzie wszystko szło nie tak i najbardziej cierpliwi współpracownicy rzucali co chwilę k...ami na wszystkich wokół, przychodzę w lepszym stanie do domu.

Avatar
Rudy_Kruliczek_

18 stycznia, 14:01

Ja tak wracam po przejechaniu się autobusem do apteki 3 przystanki i kupieniu w lidlu pomarańczy na sok.

Avatar Boberek00

15 stycznia, 13:03

Twój stan psychiczny leży i kwiczy

Avatar JaJestemZWami

15 stycznia, 12:51

Problem nie jest w tobie tylko w ludziach :C

Avatar Konto_nieusuniete

15 stycznia, 12:50

Tak zwany problem z umiejętnościami

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Myszkapl
Dodane przez: Myszkapl

Ładne rzeczy

Dwa oblicza

Niegrzeczny Oskarek

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie znoszę kleszczy

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka